NOD-lijst 1 t/m 15 september 2021 Door tot iedereen op ROZE!

Discussion in 'NOD forum' started by BruggeGirl, Aug 6, 2021.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. capo

    capo Fanatiek lid

    Nov 16, 2020
    1,423
    1,943
    113
    Female
    Ja goeie. Zal het denk ik hier ook worden, maar dan duimen dat dochter niet ook onverwacht eerder wakker is ;)

    Zaterdag/zondag wordt wel echt lastig. In principe ben ik een nachtje weg en zondag einde ochtend pas terug. Maar dan hebben we zondagavond pas laat mogelijkheden en misschien is mijn ei dan al lang gesprongen... misschien toch overwegen thuis te slapen. Lastig lastig. Eigenlijk wil ik gewoon alle kansen grijpen!
     
  2. Primerose

    Primerose Actief lid

    Jul 19, 2020
    397
    644
    93
    Female
    Fijn! Hopelijk wordt het weer zo’n mooie knaller als vorige ronde :thumup:

    Hihi, dat hebben wij zeker vaker gedaan (dochterje even achter de iPad) :oops: Volgens mij kan er sowieso idd beter een voorraadje klaarliggen dan als je ei al is gesprongen :)
     
    Kleinbeginnen likes this.
  3. MamaAlice030

    MamaAlice030 Fanatiek lid

    Sep 6, 2021
    2,854
    3,050
    113
    Female
    Dat plannen is af en toe zo lastig! Hier ook af en toe de ipad als assistentie haha :oops: Dat plannen haalt ook zo de romantiek er af, gelukkig zorgt mn eisprong altijd dat ik mn man het liefste 3x per dag bespring en dan kan de romantiek me ook gestolen worden haha :roflmao:
     
    capo and Primerose like this.
  4. Liva

    Liva Fanatiek lid

    Dec 5, 2016
    2,018
    3,042
    113
    Hier alles goed :D, steeds meer symptomen. Ik heb mijn intake en echo op 4 oktober. Ben dan de 8 weken over. Express wat later gezet om niet te gaan stressen met een 6 weken echo. Probeer wat meer te vertrouwen op een goede zwangerschap.
     
  5. WinMom90

    WinMom90 VIP lid

    Jul 9, 2021
    5,514
    4,312
    113
    Female
    Nederland
    Ik moet heel wat pagina's doorlezen zie ik! Druk dagje vandaag dus niet echt tijd voor gehad.

    Hier was het wél een nieuwe zwangerschap, maar ik ga er vanuit dat het bloedverlies een teken is dat het dan een vroege miskraam betreft.

    Ik ga ook niet meer prikken nu, we zien het wel.. Deze lagere hoeveelheid HCG is zo uit mijn lichaam dus ik zit rond volgende NOD dan niet weer in twijfel. We gaan maar op naar de volgende ronde.

    Ik begin nu dus ook te denken of mijn vaccinatie er misschien iets mee te maken heeft.
    Ik heb mij laten testen voor dat ik vorige keer zwanger was, maar nu dus beide keren direct raak, beide keren mis gegaan.
     
  6. BKD

    BKD Bekend lid

    Aug 1, 2018
    589
    681
    93
    Female
    Wowwww ik moest een hoop bijlezen! Wat een spanningen allemaal! Ik lees alles mee, maar het is op mijn werk drukdrukdruk. Leef met julie allemaal mee, roze en rood! Mijn oorspronkelijke nod is overmorgen, maar nu moet ik dus waarschijnlijk nog een week langer wachten.

    Vraagje aan de meiden op roze, ik heb gelezen dat ovulatietesten ook uitslaan van hcg, hebben jullie dat wel eens geprobeerd?
     
    Kleinbeginnen likes this.
  7. Bloemm90

    Bloemm90 Bekend lid

    Aug 8, 2016
    794
    648
    93
    Female
    Tijdens zwangerschap van C heb ik indd als proef eens ovu testen gebruikt. Sloeg indd aan op de hcg. Durf alleen niet meer te zeggen hoever ik was.
     
    BKD likes this.
  8. capo

    capo Fanatiek lid

    Nov 16, 2020
    1,423
    1,943
    113
    Female
    Ja? Hoor graag adviezen! Liever ervoor seksen dan als je je piek al gemeten hebt?

    Wij willen het deze ronde iets meer timen. Zin heb ik sowieso wel, maar misschien is iedere dag niet slim?
     
    Primerose likes this.
  9. Jollyjoy

    Jollyjoy Lid

    Apr 5, 2021
    59
    23
    8
    Female
    Het is hier idd druk geweest maar gezellig om alles mee te lezen.
    Ik heb nog niet geprobeerd of mijn ovutesten op het uitslaan maar ik heb dus wel altijd een streep. Hij varieert minimaal qua kleur en knalt twee dagen als mn piek is. Maar dus altijd een streep en dat is verre van een tuurstreep hoor.

    Dus als ik tijdens zwangerschap zou testen dan zou ik ook een streep hebben maar dat is dan dus niet persé door de hcg.

    Even een update van mij: ik denk dat ik vandaag 13dpo ben. Zoals ik eerder uitlegde heb ik twijfels over of mijn ovulatie inderdaad precies na de positieve ovutesten was. Ik had op vrijdag denk ik ovulatiepijn (Maar dat weet ik nooit zo goed) wat zou betekenen dat ik nu op 11dpo zou zitten ipv 13.

    Ik heb een aantal dagen bruinverlies gehad en heb ook bloed gezien maar heel weinig. Het is er en dan is het er de hele dag weer niet zegmaar.
    Normaalgesproken bloed ik als een rund tijdens menstruaties en zijn de tampons met 5druppels niet aan te slepen. Dus dit is wel echt anders voor mij.

    Vanmorgen een test van de apotheek gewaagd. Was zo'n early test maar geen herkenbaar merk.
    Ik reed er voorbij en kon t toch niet laten om een test te kopen..

    Later getest. Dus niet echt ochtendurine want 10.00 maar had nog niet veel gedronken. Test was omo-wit..

    Wat zouden jullie denken in mijn situatie? Ik heb eigenlijk alle hoop verloren maar er is nog wel een stemmetje dst zegt dat ik misschien toch te vroeg ben met testen...
     
    Kleinbeginnen likes this.
  10. doublerainbow

    doublerainbow Actief lid

    Jun 12, 2021
    233
    486
    63
    Female
    Lief dat je het vraagt @Primerose! Toevallig gisteren de verloskundige gesproken. Mijn 1e echo is op 23 september dan ben ik ongeveer 6+4. Dat weekend daarna gaan we op vakantie en als ik daarna zou gaan zou ik al 9 weken zijn. Wat ik weer wat laat vind.

    Wellicht als ik me goed voel en ik me er prettig bij voel verzet ik de echo naar na mijn vakantie. Maar mezelf kennende zal ik dat mentaal niet helemaal aankunnen.

    Vind het maar een moeilijke keuze.. of voor de vakantie en de kans dat je nog weinig ziet. Of na de vakantie en dan de hele vakantie met het gevoel lopen dat het fout zit omdat je nog niets hebt gezien.

    Hoe zouden jullie het aanpakken?
     
    Primerose likes this.
  11. doublerainbow

    doublerainbow Actief lid

    Jun 12, 2021
    233
    486
    63
    Female
    Ik heb het even voor je getest en ik denk dat het antwoord volmondig ja is. Hij is nog niet eens droog maar je ziet hem nu al knallen
     

    Attached Files:

  12. Liva

    Liva Fanatiek lid

    Dec 5, 2016
    2,018
    3,042
    113
    Ik heb het wel gedaan, vanaf een dag of 6 voor mijn vermoedelijke eisprong. Echt goede sex met je aandacht erbij geeft wel betere resultaten dan 'moetjes' las ik hahaha. Dus een beetje leuk maken.

    Ik zou niet pas bij een positieve ovulatietest gaan starten, lekker ervoor al.
     
    capo likes this.
  13. Liva

    Liva Fanatiek lid

    Dec 5, 2016
    2,018
    3,042
    113
    Ik heb het juist wat later gedaan en wil nu gewoon vertrouwen op een goede zwangerschap.

    Wat geeft je het meest rust? Zou die scenario's even goed doorvoelen en voorstellen en dan je keuze maken.
     
  14. WinMom90

    WinMom90 VIP lid

    Jul 9, 2021
    5,514
    4,312
    113
    Female
    Nederland
    Ik ben zelf in juli op vakantie gegaan. Ik was toen 5 weken en 4 dagen zwanger, geen echo gehad. Uiteindelijk is het fout gegaan met 7 weken en 6 dagen zwangerschap, ik had toen nog één week vakantie te gaan en kon daar niets.

    Waar ik uiteindelijk blij om was, is dat ik geen echo heb gehad van te voren, omdat ik dan meer verdriet had gehad op dat moment omdat je dan al wat gezien had. Voor mij was de zwangerschap nog niet "officieel" bevestigd met een echo wat het wel dragelijker maakte..

    Het gaf mij opzich wel rust, want stel je loopt net iets achter dan het verwachtte, dan ga je je daar ongerust maken of het wel goed zit, etc.. Terwijl er waarschijnlijk helemaal niets aan de hand is.
     
  15. WinMom90

    WinMom90 VIP lid

    Jul 9, 2021
    5,514
    4,312
    113
    Female
    Nederland
    Jaa.. :roflmao:
     
    BKD likes this.
  16. Jollyjoy

    Jollyjoy Lid

    Apr 5, 2021
    59
    23
    8
    Female
    Ja dat is een lastige inderdaad. 6+4 zou een kloppend hartje kunnen zijn. Maar ook geen hartje omdat t nog net te vroeg is.

    Maar als ik naar mezelf kijk zou ik voor de vakantie gaan. Want die o zekerheid zou ik zonder echo net zo hard hebben namelijk. Voor mij zou een echo wel meer rust geven in de zin dat het Op de goede plek zit.

    Je hebt een betere vakantie als je hebt gezien dat het goed zit. Onzeker blijft het toch wel want ook met kloppend hartje kan het met 12 weken toch ineens zijn gestopt.

    Ik weet niet goed hoe jij in elkaar zit. Ik heb persoonlijk altijd meer baat bij duidelijkheid dan bij onzekerheid.
    Slecht nieuws voor je vakantie is rot maar aan de andere kant heb je dan wel de tijd voor elkaar om ermee te dealen.

    Maar dit is inderdaad een otnzettend persoonlijke keuze. Jij kent jezelf het beste en voor beide opties is wat te zeggen.. moeilijk hoor!
     
    Primerose, doublerainbow and Bloemm90 like this.
  17. Bloemm90

    Bloemm90 Bekend lid

    Aug 8, 2016
    794
    648
    93
    Female
    Sluit me hier volledig bij aan.
     
    Thengymo and doublerainbow like this.
  18. Marinda1988

    Marinda1988 Fanatiek lid

    Dec 13, 2020
    1,323
    1,360
    113
    Female
    @capo toevallig gister zo gedaan haha! Ik was op mijn werk en dacht volgens mij is het zover, dus snel in de winkel ovulatie testen gekocht en idd smiley. Maar had afgesproken die avond en ik was zo bang dat het een korte piek was, dus we moesten voor ons dochtertje ging slapen even snel haha! Dochter met telefoon op de bank gezet (dol gelukkig was ze) en snel naar boven gegaan haha!

    En wat bijzonder van die oudere dame, dat moet toch een teken zijn!

    Ik was 16 weken zwanger en dacht ik kan me nu wel laten vaccineren. Vond het dood eng. Was heel bang dat als ik een miskraam kreeg het daar de schuld van zou geven. Ik dacht nu ben ik veilig na 16 weken. Had zondagavond afspraak voor vaccinatie, maar afgezegd omdat ik het niet ging redden. Dinsdag echo, geen kloppend hartje meer. Gyn zei dit is zo te meten op zondag of maandag gebeurd. Ben je ziek geweest? Eh neee.. ik dacht Omg als ik wel was gegaan zondag had ik het 100% de schuld gegeven. Ik had iedereen dan gewaarschuwd, was dus zwaar onterecht geweest. Ik had het mezelf nooit vergeven, dus nog altijd blij dat ik afgezegd had. Inmiddels wel gevaccineerd 2x. Maar snap heel goed de angsten!
     
    MM34, LalayG, Jollyjoy and 5 others like this.
  19. Marinda1988

    Marinda1988 Fanatiek lid

    Dec 13, 2020
    1,323
    1,360
    113
    Female
    ik ook !
     
    Jollyjoy and doublerainbow like this.
  20. WinMom90

    WinMom90 VIP lid

    Jul 9, 2021
    5,514
    4,312
    113
    Female
    Nederland
    Jaa echt wel.. Bleek ook alweer een nieuwe zwangerschap te zijn, maar helaas weer mis.. Nu "gelukkig" snel en zien we het maar als menstruatie. Tenminste bloedverlies is zo hevig nu dat het geen innestelingsbloeding oid kan zijn.

    Oooh die opmerking geeft je nog even een flinke dreun na zeg! Sterkte!

    Wat betreft cyclus na miskraam, achteraf was hij hier redelijk normaal achteraf gezien.. Alles is iets later dan normaal zoals eisprong, etc.
    Maar ik was dus uiteindelijk direct weer zwanger (bevestigd), maar ook direct weer mis gok ik met veel bloedverlies..

    Kan dus eigenlijk, vooral met vmk snel weer opgepakt worden en eigenlijk de volgende ronde gewoon weer doorgaan!


    Ahh nee balen!

    Hoe hou je het vol, haha! TESTENNNNN!! :roflmao::roflmao:
     
    TwiggyMom4 likes this.

Share This Page