Waar valt jouw mond van open? Deel 8

Discussie in 'De lounge' gestart door Iertje81, 25 mei 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Loveischocola

    Loveischocola VIP lid

    11 jan 2019
    12.255
    12.631
    113
    Vrouw
    Sommige dorpen rond september maand helemaal normaal tijdens de kermis
     
    GossipGirlxoxo vindt dit leuk.
  2. suus1983

    suus1983 VIP lid

    10 okt 2006
    50.191
    35.890
    113
    Hier is nu kermis, maar er is geen haar op mijn hoofd die erover denkt mijn (bijna) 14 jarige alcohol te laten drinken.
     
  3. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Mee eens. Maar weet dat in Volendam op de kermis ook genoeg jongens van die leeftijd al vol aan de baco of bier zitten.
     
  4. femkes

    femkes VIP lid

    24 jul 2007
    9.088
    10.382
    113
    In alle eerlijkheid, ik dronk op die leeftijd ook al. Terwijl ik echt niet wil dat mijn kinderen dan al gaan drinken.
     
    Elsss, masami, SAARC en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  5. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Ik ook, en mijn ouders vonden dat toen niet erg (op feestjes met familie) toen ik 14 was ging ik al van donderdag tm zondag stappen. Maar no way dat mijn zoon dat mag. We weten nu allemaal ook veel beter wat voor invloed alcohol op hersenen (in ontwikkeling) heeft.
     
    suus1983, Cobon en femkes vinden dit leuk.
  6. Magnolia29

    Magnolia29 VIP lid

    30 nov 2015
    11.454
    23.123
    113
    Vrouw
    Ohhhhhh ik win echt the worst mom of the year- award :eek::eek::eek:

    Het was vandaag blijkbaar meezwemdag bij zwemles. En ik was het vergeten... :oops: Toen stond ze daar alleen tussen alle ouders.... Huilen! Ik ook bijna :o: Dus ik ben aan de kant gaan zitten en heb gekeken. V was ook mee, die heeft een uur mopperend in zo'n zwembad-box gezeten. Filmpjes kijken op mijn telefoon :rolleyes:

    En heb ik toen een Happy Meal voor de kinderen gekocht om m'n schuldgevoel een beetje weg te halen? Misschien :o:
     
    Zuul, NiVa0230, GroeneBomen en 8 anderen vinden dit leuk.
  7. suus1983

    suus1983 VIP lid

    10 okt 2006
    50.191
    35.890
    113
    Oh hier in mijn omgeving ook wel, teamgenootjes van zoon roken en drinken al, maar dat gaat hier niet gebeuren.
     
    GossipGirlxoxo vindt dit leuk.
  8. suus1983

    suus1983 VIP lid

    10 okt 2006
    50.191
    35.890
    113
    Ik ook, op schoolfeesten notabene, als brugger konden we gewoon sterke drank kopen, maar goed, ik zat als kind ook zonder autostoel in de auto en dat doen we nu toch ook niet meer?

    En ik weet echt dat ik er op een gegeven moment geen zicht/controle meer op heb, maar nu op deze leeftijd kan dat echt nog wel. Gelukkig vindt mijn zoon energiedrank zelfs nog not done.
     
    femkes en GossipGirlxoxo vinden dit leuk.
  9. Zxcvb

    Zxcvb VIP lid

    13 dec 2019
    13.042
    14.729
    113
    Vrouw
    Ah dan baal je ja. Happy meal heeft vast een hoop goedgemaakt:thumup:

    En stiekem ben ik heel blij dat ze zulke dingen bij ons gewoon niet hebben. Ik heb zo'n hekel aan zwemmen. Ik zou mijn man dan laten gaan:oops:
     
    SAARC, Anouk2005, femkes en 2 anderen vinden dit leuk.
  10. Iertje81

    Iertje81 VIP lid

    31 dec 2015
    17.953
    33.624
    113
    Ik heb al 2 zakken witte chocolade pepernoten in m’n mik :oops:
     
    11131618, Maev, smax en 2 anderen vinden dit leuk.
  11. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Doen ze dat stiekem of zijn ouders daar van op de hoogte. Mijn zoon heeft trouwens wel verteld dat hij in de zomervakantie op een verjaardag bij een meisje in de tuin 1 glas bacardi Cola heeft gedronken. Ik ben niet boos geworden en gezegd dat ik blij was dat hij het eerlijk verteld heeft en verteld dat ik dit niet meer wil hebben en de volgende keer wel boos word. Ik had van te voren daar niets over afgesproken omdat dat meisje 15 werd en die ouders er ook waren en ik er dus niet vanuit ging dat er drank voor die kinderen zou zijn. Maar volgens zoon hadden de ouders van dat meisje de alcoholische dranken gekocht voor de jonge lui en stond er echt heel veel op tafel bier, wijn, bacardi, Malibu en nog wat dingen volgens hem.
     
  12. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    In mijn schooltijd waren onze schoolfeesten in de escape op het Rembrandtplein. Als 1e en 2e klasser kreeg je een rood armbandje om en de 3e tm 6e klassers een blauwe. De rode bandjes mochten alleen bier en wijn kopen en de blauwe bandjes ook sterke drank. Zonder bandje kon je niets kopen dus het was geen optie deze af te doen. Maar dan haalde de oudere kinderen gewoon sterkte drank voor de jongere kinderen. Zoals voor corona die fris feesten is echt veel beter als hoe het voor ons vroeger was. Ben benieuwd wanneer dat op gang komt weer want denk dat mijn zoon dat best leuk zal vinden zo een fris feest.

    En mbt de energie drank. Dat heb ik tot vorig jaar nog goed onder de duim gehad maar die controle ben ik wel echt kwijt en dat drinkt hij dus nu wel 1 of 2x per week als ze in de pauze van het schoolplein af gaan om bij de supermarkt wat te halen. Blij ben ik er niet mee maar hij drinkt in de ochtend voor school ook een hele mok zwarte koffie weg dus ik laat het maar een beetje los.
     
  13. Zxcvb

    Zxcvb VIP lid

    13 dec 2019
    13.042
    14.729
    113
    Vrouw
    Haha, ik koop ze altijd pas na de herfstvakantie. Uit zelfbescherming:D
    Anders vreet ik ook alles op.:oops:

    Tot mijn man een keer de boodschappen doet, die brengt ze dan mee, want 'dat lusten de jongens vast wel':rolleyes:
     
    Iertje81 en GossipGirlxoxo vinden dit leuk.
  14. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Ik lust geen witte chocolade en door het weer nu heb ik ook echt geen trek in pepernoten. Dat slaat vast om als het gaat regenen buiten en het kouder word haha.
     
    Zxcvb en Iertje81 vinden dit leuk.
  15. suus1983

    suus1983 VIP lid

    10 okt 2006
    50.191
    35.890
    113
    Ouders kopen (in dit geval) de drank, maar heb al vaker gedoe gehad met die mensen (dat joch had stiekem foto's van zoon gemaakt onder de douche en ouders vonden dat grappig)
     
    Neuzeke en GossipGirlxoxo vinden dit leuk.
  16. femkes

    femkes VIP lid

    24 jul 2007
    9.088
    10.382
    113
    Klopt hoor, ik vertelde laatst tegen mijn kinderen dat wij in een slaapzakje op de neergeklapte achterbank lagen als we vanuit opa en oma in Friesland terug reden naar Rotterdam. Dat zouden we nu gewoon niet meer bedenken, laat staan uitvoeren. Of kinderfeestjes waar je met 8 kinderen tegelijk werd thuis gebracht.
    Maar ik denk ook dat er nog genoeg ouders zijn die denken, ik ben toch ook groot geworden, dus zoveel risico is het niet. Ik zie bij school genoeg kinderen uit de auto stappen die gewoon op schoot hebben gezeten bij mama op de bijrijdersstoel. Dus ik geloof ook wel dat er veel ouders nog een stuk makkelijker zijn met alcohol of sigaretten.
     
    Neuzeke, GossipGirlxoxo en suus1983 vinden dit leuk.
  17. suus1983

    suus1983 VIP lid

    10 okt 2006
    50.191
    35.890
    113
    Oh dat denk ik ook zeker, het lijkt me daarom ook heel lastig om het tot 18 jaar tegen te houden, want je kunt ze niet altijd in de gaten houden. Op deze leeftijd vind ik dat echter nog wel een ander verhaal.
     
    GossipGirlxoxo vindt dit leuk.
  18. Loveischocola

    Loveischocola VIP lid

    11 jan 2019
    12.255
    12.631
    113
    Vrouw
    Dat dorp bedoelde ik ook haha!
     
    GossipGirlxoxo vindt dit leuk.
  19. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Oh dat verhaal herinner ik me nog. Rare asociale ouders dus. Zoon heeft wel 2 vriendinnen van 14 en 15 die roken en die ouders weten dat en vinden het goed. Mijn zoon zegt dat nooit te willen (ziet hoe benauwd en ziek zijn opa 24/7 is en hoe moeilijk wij het hadden met stoppen) maar heb hem ook uitgelegd dat ik het 1 verbied en 2 nooit 1 euro mee zal betalen aan iets als sigaretten dus als hij ermee begint hij vanaf dan nooit meer zakgeld zal krijgen van ons.
     
    suus1983 vindt dit leuk.
  20. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    21 mrt 2012
    23.203
    16.537
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad
    Heerlijk mmm
     
    Iertje81 vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina