De laatste 100 dagen van de zwangerschap - deel 6

Discussion in 'Zwangerschap' started by bulakgirl, Jun 12, 2021.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. RoseMurphy

    RoseMurphy Fanatiek lid

    Dec 15, 2018
    2,344
    4,879
    113
    Female
    Hier ook nog alles rustig.. van mij mag ie wel komen zo onderhand haha. Maar ik geniet nog even van de beweging in mijn buik :D
     
  2. Muisje2016

    Muisje2016 Fanatiek lid

    Jan 18, 2016
    3,025
    5,138
    113
    Dankjewel allemaal! Examen is achter de rug!!! :) Pas in december weet ik of ik geslaagd ben, maar ik denk het wel. Zaten zeker pittige vragen tussen maar het meeste wist ik wel.

    En nu écht verlof! Heerlijk! Eerst kinderen halen, eten, in bed stoppen en dan languit op de bank. Ben helemaal kapot maar wel voldaan. :)
     
  3. Marleen1

    Marleen1 Bekend lid

    Sep 23, 2014
    545
    456
    63
    Heerlijk @Muisje2016 ! Goed gedaan! Nu lekker rust:thumup:
     
    Muisje2016 likes this.
  4. mamavantwee37

    mamavantwee37 Fanatiek lid

    Aug 10, 2020
    2,733
    2,045
    113
    Lekker van genieten!
     
    Muisje2016 likes this.
  5. Neilia

    Neilia Niet meer actief

    @Muisje2016 zo das lang wachten! Heeft dat een reden?
    Fijn dat je er een goed gevoel over hebt :)
    Nu genieten van je welverdiende rust :D
     
    Muisje2016 likes this.
  6. Muisje2016

    Muisje2016 Fanatiek lid

    Jan 18, 2016
    3,025
    5,138
    113
    Tja, ik vind het ook een beetje apart, het waren nota bene allemaal multiple choice vragen. Maar het is van een internationale organisatie die wereldwijd in 170 landen dit examen afneemt. Iedereen krijgt de uitslag tegelijkertijd en heb begrepen dat er ook wereldwijd altijd nog discussie ontstaat over de normering en dat die soms wordt aangepast. Ze zijn er in ieder geval van tevoren erg duidelijk over, half december hoort iedereen pas iets. Dus voor nu laten we het los :D

    Is er bij jou nog wat aan de gang? Wat bloed/slijmverlies, krampen en darmen van slag klinkt wel hoopvol na strippen! Ik duim dat het vanavond doorzet!
     
  7. Liliane92

    Liliane92 Fanatiek lid

    Sep 7, 2020
    2,083
    3,164
    113
    Female
    Jeej wat fijn! Nu lekker beentjes omhoog en genieten! :D
     
    Muisje2016 likes this.
  8. Annelies03

    Annelies03 Fanatiek lid

    Nov 2, 2020
    1,189
    788
    113
    Female
    Oohh fijn dat het examen is gelukt en ja nu genieten:) je veranderd er nu niets meer aan !
     
    Muisje2016 likes this.
  9. Beausecret

    Beausecret VIP lid

    Apr 26, 2016
    5,477
    6,092
    113
    Female
    He hallo, moet jij niet bevallen. :eek::D
     
  10. Beausecret

    Beausecret VIP lid

    Apr 26, 2016
    5,477
    6,092
    113
    Female
    December?? Haha wauw! Dat is lang wachten, ik vond de 10 werkdagen al lang op mijn hbo opleiding haha. Maar lekker parkeren en genieten nu!
     
    Muisje2016 likes this.
  11. Neilia

    Neilia Niet meer actief

    was het maar zo :p
    Baby heeft er schijnbaar nog geen zin in :rolleyes:

    @Muisje2016 nog steeds veel slijm maar bloed word minder.
    Kan ook echt maar heel even lopen, dan krijg ik zo een last van krampen en harde buiken.
    En die darmen hè :o: omg ongelofelijk.

    mijn moeder zei vandaag dat de baby met volle maan komt.
    Hebben we even opgezocht.. das de uitgerekende datum :cry:
    Dat was ik dus even lekker niet van plan :roflmao: maar het zal me niks verbazen als ik die dit keer ga halen.
     
    Muisje2016 likes this.
  12. Muisje2016

    Muisje2016 Fanatiek lid

    Jan 18, 2016
    3,025
    5,138
    113
    Hmm, ik weet het niet hoor, dit klinkt niet alsof het nog 2 weken gaat duren. (Uiteraard geen garanties hè, ik ben helaas niet helderziend :D.)

    Ik vind het in ieder geval een gunstig teken dat je lijf reageert op het strippen, er zijn ook vrouwen bij wie er helemaal niks gebeurt. Misschien dat een tweede strip-poging je net het laatste zetje geeft. Wanneer mag je weer?
     
  13. Neilia

    Neilia Niet meer actief

    Daar word ik al blij van :p
    Bij N ben ik ook gestript en toen gaf mijn lichaam inderdaad geen enkele reactie.
    Hoewel dit ook geen pretje is ben ik er wel blij mee, mijn lichaam doet blijkbaar toch iets.
    Ik moet volgende week woensdag weer.
     
    Muisje2016 likes this.
  14. Wensvooreenderde

    Wensvooreenderde Bekend lid

    May 1, 2020
    812
    1,008
    93
    @Muisje2016 wat fijn! Nu kun je echt genieten van je verlof!

    @Lotion spannend!! Wie weet gebeurd er vannacht nog iets?

    Ik lag al om 8 uur in bed. Hele dag geen energie. Maar nu zit ik beneden, een appel te eten en melk te drinken en heel hard duimen dat ik straks weer kan slapen
     
    Muisje2016 likes this.
  15. Daantjeee

    Daantjeee Fanatiek lid

    Jan 28, 2021
    1,617
    1,617
    113
    Female
    Wij zijn gisteravond toch nog even naar het het ZH geweest omdat ik de baby al 2 dagen minder voelde en vanmiddag echt nauwelijks. Alles goed, niets aan de hand. Komt doordat mevrouw al bijna helemaal is ingedaald en nu helemaal achter de placenta ligt :thumup:
    Ze is nog steeds groot, nu 2550 gr. Loopt nog steeds 2+ weken voor op groei.
    Afgelopen 13 dagen 500 gr aangekomen :p Geen idee hoe, want ik sta al tijden stil met aankomen, maar helemaal prima dus!
    Was om 8u thuis daarna direct als een blok in slaap gevallen. Wat stress allemaal met een mens kan doen :$
     
    wondertjes1992, S2909 and Muisje2016 like this.
  16. Lootje

    Lootje Fanatiek lid

    Dec 29, 2010
    1,498
    598
    113
    Goed dat jullie even voor een check geweest zijn en fijn dat alles goed is! Hele geruststelling dan he!
     
    Daantjeee likes this.
  17. Daantjeee

    Daantjeee Fanatiek lid

    Jan 28, 2021
    1,617
    1,617
    113
    Female
    Zeg dat wel!! Voelde haar wel een beetje, maar vriend was er toch niet gerust op dus hup: naar het ziekenhuis.

    Moest me toch een partij janken toen ik het hartje stevig hoorde kloppen... :oops:
    Stiekem toch wel veel zorgen gemaakt! En ze waren zo lief! Snapte heb ook, mijn placenta ligt voor en dan voel je gewoon minder. Maar ze verzekerde me ervan dat ik elke dag mocht komen als ik me daar beter bij voelde :roflmao:

    Na alle slechte verhalen over het Erasmus MC, moet ik zeggen dat ik het altijd echt als megapositief ervaar. Iedereen is altijd zo lief voor me en neemt echt de tijd.
     
  18. Vero0504

    Vero0504 VIP lid

    Nov 17, 2016
    18,965
    15,007
    113
    Baby plus 500, mama plus 0...Moah niet onhandig NA bevalling zou ik zeggen!

    Scheelt weer sporten :thumup:

    Vond t wel ideaal hoor, bevallen van dochter en gelijk terug op oude gewicht.

    Stress doet echt idd belachelijk veel met je lijf. Vijd t hier ook maar spannend, zal blij zijn als die gup gewoon in zn wiegje ligt en t hele gebeuren achter de rug is.

    Iemand een fast forward knop gevonden?
     
    Daantjeee likes this.
  19. Vero0504

    Vero0504 VIP lid

    Nov 17, 2016
    18,965
    15,007
    113
    Hier ook alleen goede berichten over t Erasmus MC. Zowel met ons zoontje, ookal liep een en ander scheef met een mislukte vlokkentest als met deze zwangerschap.

    Wij vonden t echt niks om vanaf termijnecho te wachten tot aan 20 weken echo om te zien of alles oke was. Ondanks goede nipt (waarvoor we in t Erasmus MC waren). Je hebt toch die ervaring met hygroma colli en T21 dus hete kolen zitten, alhoewel T21 met een nipt er heel goed uit komt. Kwamen ze aan met proefpersoon voor 13-14 weken echo trainingen. Nou HEEL GRAAG!!!!

    Vond m erg pittig doordat die veel langer duurde vanwege t trainingscomponent maar oh wat was ik er blij mee.
     
    Daantjeee likes this.
  20. Neilia

    Neilia Niet meer actief

    goed dat je het hebt laten checken!
    Beter het zekere voor het onzekere ;)

    enne wat betreft aankomen..
    Mijn baby weegt inmiddels ongeveer 3kilo en ik ben zelf pas 1 kilo aangekomen :rolleyes:
    Ik ben straks gelijk tig kilo kwijt als ik bevallen ben :p
     
    Daantjeee likes this.

Share This Page