Lelijke, rare, gekke kadootjes

Discussie in 'De lounge' gestart door toch3, 9 sep 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. owly

    owly VIP lid

    19 aug 2013
    22.509
    10.411
    113
    Hmmm oooohhh dan ben je toch allergisch voor de bloemen! Geen zware allergieën maar wel irritaties. Ook opgelost:D:roflmao:
     
  2. Willemijntje19

    Willemijntje19 Fanatiek lid

    26 apr 2016
    2.394
    1.205
    113
    Vrouw
    Dit is niet grappig of gek, maar mijn schoonouders vinden dat een cadeau totaal geen moeite mag kosten. Heel lang geleden werd er nog wel eens gevraagd wat we wilden hebben, dat moest dan ook precies aangegeven worden wat het moest zijn. Op een gegeven moment werd er op iedere verjaardag geld op onze rekening gezet. Als ze dan op bezoek komen wordt er gezegd: hebben jullie het geld ontvangen? Waarop wij dan ongemakkelijk reageren: oh dat hadden we nog niet gezien, maar super bedankt!! Ik vind dat dus gênant. Ik hoef geen geld, ben blijer met een zelf geplukte bloem en een mooie kaart oid. En dit bedoel ik totaaal niet ondankbaar hoor!! Want tuurlijk is het heel erg fijn dat ze wat geld overmaken, beter dan al die over de datum cadeaubonnen en gekke prullaria wat ik hier hoor. Maar voor de kinderen vind ik het wel eens jammer. Zij pakken toch graag even iets uit, iets wat opa en oma met aandacht voor ze hebben uitgezocht. Onze kinderen zijn totaal nog niet met geld bezig en m.u.v. de oudste snappen ze ook echt nog niet dat een getal op een bankrekening ook geld is. Het lijkt voor hun dan net alsof opa en oma geen zin hebben om een cadeautje voor ze te kopen. Iets wat ze ook bijna letterlijk een keer tegen me gezegd hebben. Dat ze het zo’n gedoe vinden om iets uit te zoeken. Met sommige kinderverjaardagen drukte ik m’n schoonouders bij binnenkomst nog snel wat cadeautjes in de handen. Waarop ze dan zeiden: kijk eens wat opa en oma voor jullie hebben gekocht? Inmiddels hebben ze allang door dat mama het koopt en laten we die poppenkast ook maar achterwege. Nogmaals, niet ondankbaar bedoelt, het zijn verder schatten van mensen.
     
  3. Saartje33

    Saartje33 Fanatiek lid

    6 dec 2018
    3.978
    6.044
    113
    Vrouw
    Mijn dochter kreeg 2 jaar geleden van een vriendje zijn eigen, kapotte dokter bibber spel. Ik dacht eerst van de kringloop, aan de doos te zien, en dat is uiteraard prima. Maar het bleek dus die van het manneke zelf en hij deed het niet meer en er waren onderdelen weg. Dochter was toen wel teleurgesteld
     
  4. Saartje33

    Saartje33 Fanatiek lid

    6 dec 2018
    3.978
    6.044
    113
    Vrouw
    Dit doet mijn moeder ook zo. Vind het ook niet echt leuk
     
    Willemijntje19 vindt dit leuk.
  5. Willemijntje19

    Willemijntje19 Fanatiek lid

    26 apr 2016
    2.394
    1.205
    113
    Vrouw
    Ah gelukkig ben ik dus niet de enige die er zo over denkt. Snap best dat de meeste mensen juist blij zijn met geld, maar de kinderen hebben toch het liefst wat uit om te pakken. Al is het maar een kleinigheidje. Vind dit een beetje afstandelijk of zo.
     
    Saartje33 vindt dit leuk.
  6. toch3

    toch3 VIP lid

    28 dec 2013
    18.492
    17.434
    113
    Ach, na 2 weken is dat op :oops:
     
    spruitje80 en Zxcvb vinden dit leuk.
  7. toch3

    toch3 VIP lid

    28 dec 2013
    18.492
    17.434
    113
    Man en ik kregen met kerst samen 1 boek van schoonouders, totaal niet onze smaak, ook geen idee waarom we het kregen. Blijkbaar waren we het zwarte schaap op dat moment aangezien de rest wel leuke dingen kreeg én allemaal zelf iets ipv per stel.
    Heb dat boek gelijk weggegooid thuis:oops:
     
  8. toch3

    toch3 VIP lid

    28 dec 2013
    18.492
    17.434
    113
    Ik koop ook altijd namens mijn ouders. Vinden hun fijner. Maar daar wordt niet om gelogen.

    Maar ik weet ook niet beter. Mijn ene opa en oma gaven altijd geld. Andere opa en oma een kadoothe dat ma kocht en dat wisten wij ook. Die lag gewoon op de kast tot oma er was en oma gaf ma geld ;)
     
    Willemijntje19 en Zxcvb vinden dit leuk.
  9. Jo79

    Jo79 VIP lid

    6 mei 2007
    25.096
    3.879
    113
    Je mag dat plantenstukje gratis afhalen bij me van pagina 1 :p, van die plantjes die zowat alles overleven.

    Mijn schoonouders hebben lang dingen gekocht waar ze veel te oud of te jong voor waren, Disney prinsessenspullen, Cars en Bumba, volgens mij was mijn zoon 9 ofzo toen hij nog iets van Bumba kreeg. En dan wel met 5 jaar ofzo Assassin’s creed geven, eh, doe maar niet :$.
     
    hummeltje5 en rocketscience vinden dit leuk.
  10. Golden1213

    Golden1213 Fanatiek lid

    14 apr 2020
    2.453
    1.830
    113
    Mijn moeder neemt ook als ze komt oppassen standaard haar voorraad rommel mee. Ze doet er niets mee en wil het kwijt. Ze heeft me altijd de cadeaus gegeven die afwijken van wat ik vroeg. Wou ik een rode kleur kocht ze een groene. Het is niet ondankbaar bedoelt maar het is altijd net niet.
     
  11. Vero0504

    Vero0504 VIP lid

    17 nov 2016
    19.043
    15.073
    113
    Ah, mn salaris als huishoudster deze week dank u!
     
    Vergeten vindt dit leuk.
  12. esklessebes

    esklessebes VIP lid

    23 mrt 2014
    7.055
    3.699
    113

    Zou geniaal zijn:roflmao::roflmao:
     
  13. toch3

    toch3 VIP lid

    28 dec 2013
    18.492
    17.434
    113
    50 cent per uur? Kom je hier werken?
     
  14. Olifantje1991

    Olifantje1991 VIP lid

    9 jan 2013
    9.521
    3.739
    113
    Zo doe ik het ook wel eens voor mijn ouders, bestel ik alles in 1x, pak het in en geef het hun van tevoren, soms als ik ze voor de verjaardag nog zie geef ik het dan al, dan komen ze wel gewoon met cadeau binnen.
    Mijn opa's en oma's kochten tot vorig jaar ook nog steeds een cadeautje voor onze kinderen, maar ze kregen altijd lego of duplo dat ze al hadden, waardoor kinderen vaak wel beetje teleurgesteld waren. Toen mijn opa een paar maanden geleden liet vallen dat hij het wel erg lastig vond steeds om iets uit te zoeken enz heb ik gezegd, laat maar zitten opa, kost jullie zoveel energie, helemaal niet nodig. Nu kregen ze allebei gewoon een kaart met geld erin, hier zijn ze allebei erg enthousiast als ze geld krijgen en op een later moment ga ik dan met ze naar de winkel om er wat van te kopen. We appen een foto naar opa en oma om trots te laten zien wat ze zelf gekocht hebben. :D
     
    owly en toch3 vinden dit leuk.
  15. Vero0504

    Vero0504 VIP lid

    17 nov 2016
    19.043
    15.073
    113
    Nee ik werk maar parttime he? onbegonnen werk als die twee thuis zijn.
     
    NiVa0230 vindt dit leuk.
  16. Paardenbloem

    Paardenbloem Niet meer actief

    Ik vind het ook hoor. Mijn schoonouders zijn ook echt totaal niet enthousiast om een leuk cadeautje uit te zoeken. Meestal wordt het de dag voor een kinderverjaardag gevraagd en bestellen ze dan exact iets van een link die ik stuur via Bol.com. Als het meer moeite is dan dat, of niet meer op tijd in huis, krijg ik ook wat geld in handen gedrukt met het advies om het op de bankrekening te zetten omdat ze al zoveel speelgoed hebben:confused:
     
    Quicksilver en Willemijntje19 vinden dit leuk.
  17. zigzag

    zigzag Fanatiek lid

    21 okt 2015
    1.973
    687
    113
    Vrouw
    Mijn zoontje kreeg een puzzel van 1000 stukjes toen hij 3 of 4 werd :p
     
    NiVa0230, Nellie4 en Beausecret vinden dit leuk.
  18. Zxcvb

    Zxcvb VIP lid

    13 dec 2019
    13.251
    15.043
    113
    Vrouw
    Als ik mijn moeder of schoonmoeder vertel wat een van onze kinderen voor zijn/haar verjaardag willen kopen ze dat met liefde zelf. Maar meestal ben ik zelf aan het kijken en koop ik meteen hun cadeautje maar meteen. Of ze geven dan samen een wat groter cadeau. Vinden zij prima en makkelijk.
    En inderdaad krijgen ze dat in handen zodra ze ons huis binnenkomen:D
     
    Willemijntje19 vindt dit leuk.
  19. Zxcvb

    Zxcvb VIP lid

    13 dec 2019
    13.251
    15.043
    113
    Vrouw
    Da's nog best lang.:roflmao:
    Maar goed met een huis vol pubers heb je nooit te veel chips:D
     
    Lizoe vindt dit leuk.
  20. toch3

    toch3 VIP lid

    28 dec 2013
    18.492
    17.434
    113
    Ja ik heb nog geen pubers en man eet het niet. It's all mine:cool::thumup:
     
    hummeltje5 en dreumesje vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina