@Annelies03 moesten ze je houden en je hebt vragen over hoe het dan verder ging bij mij vraag gerust he. Komt goed in ieder geval meestal is de mama zieker en is met het kleintje niets aan de hand. Dikke knuffel alvast.
Hier een zwanger-baal-dag, als een auto gevoel had voelde ik me als een auto met een lege accu...wil van alles maar krijg de motor niet opgestart.
Dat vind ik echt een hele bijzondere reactie.... Ik ben het met je eens dat het ieder moment kan omslaan. Ik snap dat het logistiek misschien niet lukt om te strippen, maar dat het onnodig is ben ik niet met haar eens. Maar goed, ook verloskundigen verschillen van mening en over het onderwerp strippen zijn de meningen altijd sterk verdeeld. Ik duim dat je spontaan gaat bevallen! Ik ben ook blij dat mijn man het steeds beter snapt. Hij leert steeds wat bij! Ik was vanmorgen om 5u wakker, kon niet meer slapen. Onrustig in mijn hoofd en in mijn lijf, harde buiken, rugpijn, gigantisch oncomfortabel gevoel. Uiteindelijk maar onder de douche gaan zitten (heerlijk zo'n douchekruk) en toch een beetje twijfel of er iets gaande is. Ik heb mezelf maar getoucheerd Maar baarmoedermond staat nog naar achteren en geen bloedverlies, dus ga er maar even vanuit dat het nog niet het echte werk is. Maar uiteindelijk tot een uurtje geleden wel echt regelmatige en pijnlijke krampen gehad, mijn man zag me telkens hangen en zuchten en heeft maar even snel de klossen onder ons bed gezet... Nu lijkt het wat af te nemen gelukkig. Ik hoop echt dat ze nog even blijft zitten. Sowieso mag ik pas vanaf dinsdag thuis bevallen, maar ook kinderfeestje woensdag en verjaardag volgende week zondag gepland. En afgelopen week op controle zei mijn collega al dat het echt weer een kleintje is (dat idee had ik zelf ook al), ze schatte bij 40 weken 3100 gr, dus nu zo rond de 2300-2400 gr. Dochter was 2670 gr en dat gaf echt wel gedoe met bv en temperatuur. Uiteindelijk komt het vast goed, en komt het wanneer het komt, maar ik ga echt mn best doen om dr nog een weekje binnen te houden.
Wat een spanning hier allemaal! @Annelies03 succes in het ziekenhuis, hopelijk valt het mee. @Lotion wat vreselijk frustrerend dat ze niet willen strippen. Hopelijk beval je spontaan een deze dagen! @wolkje1994 fijn dat hij nog lekker binnen zit! Mag je vanaf 34 weken dan in je eigen ziekenhuis bevallen? Hier alles rustig. Ik heb wel behoorlijk de griep te pakken en dat in combinatie met de toch al waardeloze nachten maakt dat ik me echt uitgeput voel. Nog 4 weken en 5 dagen volhouden, ik tel echt zo erg af. ik ben eergisteren ook eens begonnen met kolven met de hand, heel voorzichtig, heel kort. Het heeft zowaar een spuitje opgeleverd dat vast in de vriezer ligt. Komende weken ga ik dat vaker/frequenter doen zolang m’n buik er niet op reageert.
Bloeddruk 160/85. Eerste onderzoeken gedaan, wat eiwitten in bloed gevonden. Nu wachten op de uitslagen en op de dokter!
@Annelies03 goed dat je gebeld hebt. Beter te vaak laten checken dan te weinig. @Lotion wat stom dat je vk zegt dat ze het onnodig vind. Hopelijk beval je snel. Hier weer moe opgestaan. Nog 2,5 week, ik tel zo hard af. Mijn lichaam is nu wel op. Kan zo weinig meer doen. Lopen doet pijn, steken onderin en lijkt of kind er elk moment uit kan floepen. Schoonmaken is nu ook drama met bukken. Zo vermoeiend. Wil eigenlijk nog zoveel doen maar lukt me gwn niet. Volgens man slaat het ook nergens op dat alles zo grondig aangepakt moet worden nu van mij volgens hem moet ik nu gewoon heel veel rusten voor de bevalling. Alleen kruipt de tijd zo echt voorbij..
@Annelies03 jeetje meid! Baby moet nog even lekker groeien, hopelijk valt het mee! En kunnen ze je anders goed helpen! Ik weet niet meer wie wat gevraagd heeft. Maar wat betreft in eigen ziekenhuis bevallen. Dat mag hier vanaf 32 weken al. Alleen zit dus meer vol dan niet vol. Dus afwachten! verder rommelt het hier door en moet ik nog tot morgenochtend aan de remmers. En duimen draaien dat het dan rustig blijft, dan mag ik lekker naar huis!
@Muisje101 vind je dat ergens niet heel gek, zelf toucheren? Wel ideaal natuurlijk! Heb je ook niet de neiging een strippoging op den duur te doen bij jezelf?
Ik moest er een beetje om lachen dat je zelf ging toucheren, vet handig maar ook misschien beetje gek. Wij zijn al even thuis, en ben gelijk in slaap gevallen. Echt heerlijk. Ik mocht dus weer naar huis, heb zetpillen gekregen voor mijn misselijkheid en medicatie voor mijn hoge bloeddruk, hopelijk voel ik me dan beter worden.
Fijn dat je weer thuis bent! Hoop dat de pillen zijn werk doen en jij je ook snel wat fitter voelt. @wolkje1994 ook voor jou, hopen dat je snel naar huis mag zonder de remmers en de kleine nog even binnen houdt! Leef wel met jullie allemaal mee.
Fijn dat je weer naar huis mocht @Annelies03. Hopelijk daalt je bloeddruk en voel je je snel weer beter. @Clueless01 beterschap met de griep! @Muisje2016 handig dus dat je zelf vk bent hahaha
Haha, nee joh, super handig juist! Heb jij nooit (terwijl je niet zwanger was) eens met je vingers in je vagina gevoeld of je je baarmoedermond kon voelen? Als ik niet zwanger ben kan ik daar vrij makkelijk bij (ik gebruik ook een menstruatiecup trouwens, da's ook ff een beetje wroeten). In de zwangerschap ligt mijn bmm echter verder naar achter en zit natuurlijk mn buik in de weg. Kon er nu ook niet echt goed bij, maar genoeg om te weten dat die voorweeen dus niet het echte werk waren. Dat ik er niet zo goed bij kan maakt strippen ook echt lastig. Daarvoor moet je, juist bij een sacrale portio zoals dat heet (bmm die naar achteren staat) echt even wat dieper met je vingers en dat lukt bij jezelf eigenlijk niet. Ik ken wel verloskundigen die het geprobeerd hebben hoor! Ik heb overigens bij mijn tweede bevalling ook zelf naar de ontsluiting gevoeld. In het begin lukte dat niet goed (nog te ver naar achteren) en heeft mijn collega nogmaals gevoeld. Op een gegeven moment kon ik het zelf prima voelen en zei ik gewoon tegen haar: ik heb 5 cm. Wat ze ook gewoon noteerde