Ik denk het niet hoor. Of je nu door zo’ n winkel loopt of daar gaat zitten maakt dan ook niks uit maar ja ik kijk nergens meer van op, maar hee niet janken hoor want dit is je eigen keuze en dit is dus de consequentie Mooie slogan voor de pro vaxxers
Die heb ik ook. Daarom hebben we een paar weken geleden een camper gekocht. Gaan we lekker heel Frankrijk doorcrossen zonder dat gezeik over covidpassen. Maar een vrije keuze blijft een vrije keuze. Daar horen geen consequenties aan gehangen te worden. Dan is het namelijk per definitie geen vrije keuze meer...
Ik las ook al dat Koninklijke Horeca Nederland erg boos is en aangeeft dat vele horeca ondernemers zich niet zullen conformeren aan de nieuwe maatregel om naar een coronapas te vragen.
that’s the spirit. Veel plezier, camper is leuk en camper in Frankrijk is érg leuk. Wij zijn net terug van 3 geweldige weken.
Bij de Mac hier was een tijd terug nog dat je eerst bij de deur moest wachten voordat je verder mocht. Dat werkte op zich prima, terwijl het hier ook altijd druk is.
Wow. Echt wow. Zo ga je het gesprek aan met mensen? Wat een nare reactie. Ik heb, na een risico-afweging, gekozen voor een vaccin. Anderen hebben de afweging gemaakt om niet voor een vaccin te kiezen. Het zou niet in me opkomen om die mensen een ziekte toe te wensen. Je laat jezelf wel heel erg kennen zo. Triest.
Hoe staat het nu met het thuiswerkadvies? Ik las in de eerste berichten van vandaag dat het zou vervallen per 25 september. maar zie het nergens meer terug.
Oh ja daar zie ik het staan inderdaad. Fijn, ik vind thuiswerken echt heerlijk in combi met een gezin. Moeten alleen de kids niet elke keer in quarantaine gaan op school natuurlijk.
Enig idee hoe vaak niet gevaccineerden naar het hoofd gegooid wordt dat ze geen recht hebben op zorg omdat ze nu eenmaal een keuze hebben gemaakt niet te vaccineren? Heel vaak kan ik je vertellen. @Saartje33 wenste helemaal niemand een ziekte toe, maar ze schetst wel een mogelijk scenario aangezien niemand weet wat de lange termijn gevolgen van het vaccin zijn. Jij laat je zelf wel aardig kennen ineens. Je was toch zo onpartijdig?
ze schrijft toch dat ze hoop dat er géén nare bijwerkingen komen? En blijkbaar moeten mensen uitsluiting en discriminatie accepteren als gevolg van hun keuze, maar als je wel kiest voor vaccineren dan mag je niet zeggen dat ook aan die keuze een consequentie kan hangen?
Bij het Brabants Dagblad staat dit: "Het thuiswerkadvies wordt ‘milder’: in principe wordt werken op kantoor weer de norm, tenzij thuiswerken kan. " Maar bij het RTL 4 nieuws zeiden ze ook dat thuiswerken nog de norm blijft. Nog even afwachten dan wat het wordt. Ik vind overigens die zin van het Brabants Dagblad ook wel wat raar, want veel mensen konden thuis werken, ook was het niet altijd ideaal. Mijn man blijft ook liever thuiswerken en heeft nu geregeld 3 dgn kantoor en 2 dgn thuis. Ik hoop dat dat zo kan blijven, want dat is met de kinderen dan ook goed geregeld
Huh? Komt dat wel in haar op dan? Volgens mij leg je nu woorden in haar mond die ze niet gezegd heeft. Laat jij je nj niet heel erg kennen?
De oplossing is om, in plaats van zelf te verzanden in zeiken, iets nieuwswaardigs te posten. Heb je een suggestie?
Nee dank je, als je even naar boven scrolt dan zie je dat ik mijn vraag op nieuwsgebied al gesteld had…fijne avond!