Dat is ook precies het volgende wat gaat gebeuren, een cyber aanval, creëren van chaos want alles is bijna digitaal. Verwachting is binnen nu en een jaar.
Had m voorbij zien komen, gelukkig dat t dan nog maar om bezoekers gaat maar vind t dan nog steeds vrij ver gaan. Al vrees ik dat geplande zorg ook die straat gaat volgen. Als ze die weg in willen slaan (alles behalve SE zeg maar) vroeg ik me af hoe ziekenhuisbevallingen zonder medische indicatie dan gaan. Zie t al voor me "Sorry ik heb persweeën maar wacht nog ff op de uitslag!" Nou niet direct een spoedgeval tenzij er een medische nood komt maar die baby wacht niet en laat zich al helemaal niet plannen. Maar ze bedenken wel meer krankzinnige dingen wat in de praktijk nogal krom is.
Behalve dat dit geen versoepeling is, maar juist (het begin van) een strenger beleid. De gevaccineerden mogen nu weer een stuk meer, maar zijn net zo besmettelijk. Het is zelfs bewezen dat het virus veel sneller muteert in hevigere varianten in gevaccineerde personen. In feite zijn "zij" dus gevaarlijker. De besmettelijkheid wordt daarnaast groter, aangezien alles weer mag. Over een tijdje dus weer meer (nep, want daar wordt ook veel mee geknoeid) hoge cijfers. Wie gaan er de schuld van krijgen? Juist, de ongevaccineerden. Wat gaat er gebeuren? Meer uitsluiting voor hen. Zorg, scholen en supermarkten uiteindelijk niet meer toegankelijk voor ongevaccineerden? Ik ben overtuigd dat het gaat gebeuren. Als de het daadwerkelijk om het niet overbelasten van de zorg zou gaan, zouden sowieso geen zorgmedewerkers ontslagen worden omdat ze geen vaccinatie hebben, dat lijkt me logisch. Daarnaast zou er keihard gewerkt worden aan een grotere zorgcapaciteit, maar nee.. de IC bedden worden alleen maar verminderd. Ook zou het zorgsysteem het makkelijk aan moeten kunnen. In de zorgpiek toen nog er nog geen vaccin was, kon de zorg het ook aan namelijk. Ja, het was heel heftig. Ja, het was onwijs druk. Maar het lukte wel. En nu is 70 a 85% (cijfers verschillen, net waar je erover leest) gevaccineerd en als dat vaccin zou werken, zouden er dus zóveel minder mensen opgenomen moeten worden, dat ze het met het grootste gemak aan zouden kunnen. Ach, dit is maar het topje van de ijsberg helaas.
Mazelen wordt echt gedaan onder ouders die niet vaccineren omdat ze geloven dat het beter is om ziek te worden.
https://www.petities.nl/petitions/schaf-het-coronatoegangsbewijs-af?locale=nl&fbclid=IwAR32SmxqrU-JsEJpvUsDx3edLPFVIyj7XiFnGJH9IFc5SabvaE-Ht75IsYg
wat een onnodige nare opmerking..dit is nieuws uit het tijdperk 2018, dit is in Italië maar gebeurt ook in NL en andere Europese landen pokken party of mazelen middag zijn toch echt Nederlandse begrippen.. https://www.google.nl/amp/s/amp.nos.nl/artikel/2231662-mazelenfeestjes-in-italie-belachelijk-de-ziekte-is-echt-gevaarlijk.html
Heb je daar een voorbeeld van? Ook diegene die niet vaccineren ontkennen niet dat mazelen gevaarlijk kan zijn. Dit is dus echt grote onzin. Met waterpokken heb ik dit weleens gehoord.
https://www.google.com/amp/s/amp.nos.nl/artikel/2231662-mazelenfeestjes-in-italie-belachelijk-de-ziekte-is-echt-gevaarlijk.html
Zijn ook gewoon zorgmedewerkers weggegaan bij bijvoorbeeld de SEH omdat ze de werkdruk en agressie zat zijn. Ken er meerdere die naar een andere poli zijn vertrokken. Dus heb je in dat specifieke ziekenhuis tekorten op de frontlinie. Jouw overtuiging is jouw waarheid, of dat daadwerkelijk zo is, en of het een strenger beleid gaat worden, weten we pas aan het einde van het jaar. Daar kan ik niks over zeggen, de praktijk zal het uitwijzen, aan theorieën heb ik niet zoveel. Dat het spannend is wat er voor beleid gekozen gaat worden, daar ben ik het mee eens. Dat gevaccineerden gevaarlijker zijn, is nieuw voor mij. Kan je dit onderbouwen met een artikel? Want welke medische / anatomische verklaring zit daar dan precies achter? Dan wil ik wel precies weten hoe dat werkt.
Volgens mij in de biblebelt ook, die vaccineren niet omdat het tegen de geloofsovertuiging is. Zet je de kinderen bij elkaar heb je in elk geval nog iets van een controle want geheid dát het komt. Maar je bent wel alerter die periode mocht t anders lopen dan gewenst. Zou zelf met mazelen de gok niet wagen, maar ik heb ook een andere overtuiging dan veel van mijn collega's en dat accepteren we van elkaar.
https://www.sciencedaily.com/releases/2020/05/200527181329.htm dit is wel even off topic, maar dat er Covid19 parties gaan komen is wel duidelijk..
Dat kan inderdaad. Vriendin van mij heeft ook nog nooit de waterpokken gehad. En ze werkt bij de kinderopvang.