Af en toe een Big Mac. Twee witte boterhammen met boter besmeren en ze bruin laten worden in een pan. Goeie ham en kaas ertussen en lekker laten smelten. In een losse pan een ei bakken (dooier heel!) en die op de boterhammen met gesmolten kaas en ham leggen. Mennnn m’n moeder vier bakjes macaroni laten maken met saus die alleen zij kan maken. In de vriezer ermee en als ik het wil eten zet ik het in de magnetron met zoveel kaas erop dat je je afvraagt of er nog kaas voor de rest van de familie is een appelpunt (liefst zelf gebakken) bijna dopen in zelf geklopte slagroom en dan met m’n handen eten. Een enorme zak Vlaamse friet met frietsaus, satésaus en veel zout op de patat. En dan de hand van C wegslaan als hij er eentje wil pikken (want een zak voor hem alleen is te veel ) Iertje doesn’t share food!
Waar je mij het meeste plezier mee kan doen is een warm stuk stokbrood besmeren met een goede laag boter en een klein tikkeltje zout erover strooien. Was vroeger een gewoonte maar nu met mijn natrium arm dieet krijg ik al gewoon het water in de mond als ik dit opschrijf.
Teen knoflook fijnhakken en door de olijfolie roeren + extra knoflookpoeder . Brood dan in vierkantjes snijden. Deze in de olie dopen en dan opbakken. En dan op de bank gaan zitten voor de tv en heerlijk "snoepen". (Dit doe ik alleen als ik alleen ben, anders krijg ik commentaar dat het zo stinkt in huis )
Bij mij zijn het periodes. Dan kan ik elke avond voor een paar weken lang hetzelfde eten als ik op de bank zit en ineens ben ik er dan klaar mee en dan komt het volgende. Op dit moment is het Tomaat met olijfolie, peper, zout, basilicum en geraspte pana gradano. Hiervoor is het een periode scrabbled eggs met veel zout geweest. Een periode aardbeien met vers geklopte slagroom. Een periode plakjes kaas op de grillplaat tot ze krokant zijn. Een periode met picco's in de oude kaas Tappenade en heksenkaas en een periode thee met bastogne koekjes en zo kan ik nog wel even doorgaan
Oke, ik kan hier een oneindig lang lijstje maken hoor.. - Toastjes met kruidenboter - Stokbrood met knoflookboter (maar niet direct erop, de boter moet nog hard zijn ) - Ham Kaas Chips van Jumbo - Broodje zacht gekookt ei met mayonaise en Aromat. - Bugles met smeerkaas, of met kruidenroomkaas. - Big Tasty - Bifis. (Mag ik nu dus niet) - Broodje shoarma met heel veel knoflooksaus.
Hier ook van die periodes. Ik zit nu in m’n -griekse yoghurt met appel (appel eerst in de magnetron met kaneel) rozijnen en schuddebuikjes- periode Ik kom van de Griekse yoghurt met aardbei/blauwe bes, schep eiwitpoeder (cookies and cream smaak) en schuddebuikjes. Daarvoor de kaascrackers met peper filet American (kaas even in de magnetron tot t een soort van cracker is)
Beetje croquet madame achtig. Dat eten mijn huisgenoten graag . Ik ben door mijn dieet afgekickt van mijn boterhammen met choco (was eerder choco met boterham) en nu heb ik niets specifiek meer
Ik denk dat ik een hele hoop guilty pleasures heb, maar de 'ergste' is dan wel dat ik vind dat je rode port niet uit een lullig klein port glaasje moet drinken, maar gewoon uit een rode wijn glas en dan lekker vol. En dat doe ik dus ook altijd (Met een plank vol heerlijke kaasjes en vijgenchutney erbij)
Een grote lepel Nutella langzaam opeten met een glaasje koud water voor de tv. Een bord vol home made huzarensalade met een grote glas cola. En als iedereen weg naar school en werk is, een heeeel lang dutje doen knuffelend met baby
Kdrama's, Jdrama's en Cdrama's (na een geweldige mooie C Drama op Netflix : Empresses in the Palace) Kpop Eigenlijk toen mijn man in 2014 ( geloof ik) albums van 2EN1 en Big bang ( Gdragon) mee had genomen uit Korea. Maar ook de nieuwere muziek vind ik erg leuk. Pinda rotsjes Verse slagroom ( op chocolademelk, in yoghurt, op cake, bij aarbeienof ananas)
Breekbrood met Aioli. Ik eet het bijna nooit, want vind het supersmerig als ik zo naar knoflook ruik en de nasmaak vind ik ook niet fijn, maar zo lekker...
Zeggen dat ik vroeg naar bed ga en dan een fles port, chocolaatjes en mijn telefoon meenemen En dan State of Survival spelen op mijn telefoon in bed met port en chocolaatjes Of een bietje zp- en dat kan ook