Op werkdagen sta ik om 05.30 op als ik een vroege dienst heb. Doordeweeks als ik vrij ben of een late dienst heb is dit rond 06.20 om ons klaar te maken voor school. In het weekend als ik vrij ben word ik wakker door de kinderen, tussen 07.00 en 09.00
Leuk om te lezen van iedereen! Voor de pup er was ging de wekker om half 8 en in het weekend konden we rustig tot 9 uur blijven liggen. Zoon is dan wel wakker maar kan zichzelf vermaken. De pup slaapt gelukkig sinds deze week tot 6 uur want de eerste weken moest ik er ook rond 3 uur uit voor een plasje Goed om te lezen dat honden bezitters ook redelijk kunnen uitslapen in het weekend !
6:30 gaat mijn eerste wekker. Dan komt mijn dochter nog even mee snoozen. Als de wekker van 7:00 gaat dan moet ik er echt uit.
Doordeweeks om 6.30 en in het weekend verschilt het nogal. Ergens tussen 6.30 en 8.15. Ligt er aan wanneer de jongste wakker wordt
Doordeweeks staan man en ik altijd om 6.00u op, ook de dagen dat ik niet werk. De kinderen maken we om 6.40u wakker. Om 7.15u stappen we doorgaans in de auto, kinderen naar de vso en rijden wij door naar kantoor. Als ik thuis werk, start mijn werkdag om 7.30u. In het weekend blijven we tot 8.00u liggen. Dat vind ik laat genoeg. Zaterdagochtend is turntraining van de jongste en zondag soms wedstrijden.
Mijn wekker staat door de week elke dag om 6.00 dan heb ik een kwartier. 6.15 gaat de wekker van de jongste en 6.30 van de oudste dan 6.45 ontbijten en 7.15 jassen en schoenen aan en met de fiets naar de opstapplek voor de taxi van de oudste. In het weekend komt de jongste ons meestal rond 7.15 wakker maken.
06.45 uur Verschrikkelijk zo vroeg! ( ik ben echt een avondmens) De pubers slapen wel uit in het weekend tot 11 uur.
Op mijn werkdagen gaat mijn wekker om 6 uur en op de andere doordeweekse dagen om 7 uur. In het weekend wordt er geen wekker gezet tenzij er een wedstrijd van de jongste is. Mijn man is in het weekend altijd vroeger wakker en laat dan alvast de hond uit en dekt de tafel en dan kom ik rond half 9 naar beneden. De jongste is wel altijd op tijd wakker en gaat rond half 8 naar beneden en de oudste twee komen rond 12 uur eens tot leven ( in het weekend)
Hier is dat wisselend. VSO dagen ik om 6.15 wakker van de wekker. De meiden om 6.40 wakker Normale schooldagen om 7.15 ik maak de meiden eigenlijk altijd wel wakker om 7.30 Zaterdag een werkdag voor mij. Sta dan op om 5.30. Meiden kunnen lekker uitslapen. Oppas aan huis. Zondag. Ik ben meestal 7.00-7.30 wakker. Meiden meestal rond 8.00-8.30. Oudste heeft uitschieters tot 9.00
Mijn dag begint als de wekker/gebedsoproep in de ochtend gaat. Dat wisselt qua tijd een beetje maar tegenwoordig is het rond kwart voor vijf 's ochtends. Oh, en dan drink ik óók nog eens geen koffie. Ik houd er wel van om niet te laat naar bed te gaan en vaak (vooral 's zomers) doe ik een middagdutje. Dus qua slaap heb ik denk ik ongeveer evenveel slaap als de meeste anderen.
05:30 gaat wekker van man en is hij om 06:20 al vertrokken, om 06:50 die van mij. Samen met mijn wekker wordt ook baby wakker. Om 07:50 moet oudste al vertrekken naar haar halte en soms ga ik met baby met haar mee om haar weg te brengen, vindt zij gezellig en ik zielig om te weigeren,aangezien ze pas begonnen is op de middelbaar. Als ik met haar mee ga,breng ik middelste twee om 07:40 al weg naar voorbewaking en anders vertrekken we pas om 08:30.
Doordeweeks zet ik m’n wekker om 6 uur en ga ik naar beneden. Dan zet ik Engelse sterke kop Darjeeling thee en die drink ik dan in alle stilte heel genietend op samen met m’n rokertje en m’n e-reader. Ik vind het heerlijk die stilte voor de storm en doe dit vrijwillig. De rest C en de kinderen worden om 7 uur wakker. C kan niet uitslapen dus ik kan dat elk weekend alle dagen
Als ik moet werken gaat de wekker om 5:10 , gelukkig is het maar 1 dag in de week! En de andere dagen gaat de wekker om 6:45 rustig aan wakker worden en rustig de dag beginnen voor school begint
Wij worden doordeweeks rond 7.30 uur wakker van ons dochtertje en staan dan met zijn allen om 8.00 uur op. In het weekend wordt dat vaak 8.30/9.00 uur. We hebben sinds mijn vriend thuis werkt vanwege corona (ik werkte altijd al vanuit huis als zzp’er) nooit meer een wekker gezet. Dat wordt wat als hij ooit weer naar kantoor moet
Schooldagen: 7:00 de wekker, uiterlijk 7:30 opstaan Vrije dagen: na 8u. Kinderen mogen dan ook niet voor half 8 Ik haat vroeg opstaan, zeker als het nog donker is