Nooit liegen Kun je niet iets neerzetten als: ‘ik verwacht dan en dan af te studeren’ of ‘dan en dan heb ik mijn studie afgerond en ben ik in het bezit van mijn …. diploma’
Niet in de brief zetten. Gewoon in de cv bij opleidingen en dan de opleiding noemen en er achter van … tot oktober 2021 verwachting diploma behaald. Voor je op gesprek bent geweest en de hele route hebt doorlopen is het oktober/november zo ongeveer. Ik zou er niet zo de nadruk op leggen. Is het een open sollicitatie? Zo niet dan zou ik niet starten met een algemene zin maar echt ingaan op de vacature en waarom je daar zo enthousiast van wordt.
Ik zou gewoon in een CV de opsomming doen met de data erin. En dan bij je opleiding zetten wanneer je begonnen bent en eind datum oktober 2021 (verwacht) neerzetten. Dat snapt iedereen.
Antihistamine slikken. Gewoon van die hooikoorts tabletten. Werkt geweldig tegen de jeuk en zwelling!
O wat erg. Ik voel je helemaal. In Zuid Frankrijk waar wij van de zomer waren had ik er alleen al op m’n benen ongeveer 25 Bijna niets hielp, behalve in het zwembad staan. Wat een hel was dat. Beetje azijn op een watje hielp enigszins. En zie bijlage. Ik weet niet of de Action het nog verkoopt maar je zou eens kunnen kijken. Leuk prijsje ook Je zou ook de hooikoorts pilletjes van de Lidl kunnen proberen. Bij mij hielp het alleen niet want was de ene bult bijna uitgejeukt, begonnen er weer 6 ergens anders Sterkte!
Niet in de brief? Hm. Ik sprak gister de recruiter en die gaf aan dat ze aanraadde het in de brief te zetten. (Ik solliciteer intern). Ik heb bij mijn CV inderdaad de datum erin gezet wanneer ik verwacht klaar te zijn, stukje tekst weggehaald. Overigens is dit niet mijn openingszin hoor
Ik zou het dan anders doen… iets in de zin van… de functie van … binnen ons bedrijf is mij op het lijf geschreven. De werkzaamheden …. passen van nature al bij mij maar ik heb me er verder in bekwaamd door het recent volgen van de opleiding …. Dan benoem je je het wel maar op een positieve manier.
@Anouk2005 Hoe is het met die meneer en zijn oog? Went het idee al iets of, nou ja, hoe is het met hem?
Hoi. Goed dat je het vraagt. De buitenste laag is inmiddels helemaal gesloten dus het traant en pust niet meer. Hij mag nu ook naar buiten dus soms doen ze een kleine wandeling en het lijkt erop dat die soms wat lichtinval heeft wat vlgns de oogarts onmogelijk is . Die behandeling aldaar is ronduit om te janken. Hij staat binnen 2 minuten buiten en er is nog nooit gevraagd hoe dit voor hem is . Ze gaan volgende week naar een centrum speciaal voor mensen met een visuele handicap en alleen het telefoongesprek al met deze mensen was een openbaring aan empathie en medeleven. Ook dit vond de oogarts onzin om naartoe te gaan. Is overigens een vrouw en niet een of andere hork van een vent die het achter zijn ellebogen heeft. Zij houden zich vast aan deze kleine lichtpuntjes omdat het voor hun betekent dat het herstelproces nog niet stilstaat. Heb jij wel lichtinval of is het helemaal donker bij jou?
@Glitterhartje keukenazijn werkt hier prima, heeft heel even nodig dat wel. Had van die kleine klere mugjes die me gisteren en eergisteren te pakken namen. Midden op mn hiel, mn enkel en mn arm. Vooral hiel en enkel zijn al van die lekkere plaatsen qua doorbloeding dus dat blijft jeuken als de malle, maar met keukenazijn en even een half uurtje wat anders doen (afleiding) trok t mooi weg.
Wat afschuwelijk voor hem. Juist dat begrip is heel erg belangrijk! Goed dat ze naar een centrum gaan. Ik wilde dat niet en nog steeds niet maar het kan wel natuurlijk. Ja ik ‘zie’ of het licht of donker is en als ik m’n linkeroog dicht doe en ik zwaai met m’n hand, ‘zie’ ik iets bewegen maar als ik er dan met m’n oog naartoe draai, is dat weg. Het beetje licht zie ik dus aan de zijkant maar niet met het centrale punt zeg maar. Mijn oogarts zegt dat het kan, daarom zijn ze na de bevalling van Ies ook als een gek gaan opereren. Toen zag ik iets beter, maar het mocht niet baten. Maarrrr, mijn oogarts zegt ook dat je hersenen je totaal voor de gek kunnen houden want ik heb heel lang gedacht nog te kunnen zien met rechts maar dat nam links over zeg maar.
Binnenkort gaan we naar Rotterdam met de kinderen en een bezoekje aan de euromast mag natuurlijk niet ontbreken. Nu twijfel ik: overdag bezoeken of in het donker?
Over een Philips elektrische tandenborstel.. Bij mn Oralb haalde ik altijd het borsteltje eraf na het poetsen om alles schoon te maken. Maar van de Philips krijg ik het borsteltje er amper af. Is het de bedoeling dat die erop blijft? Of is er een trucje voor?
Ik zag bij de trekpleister reserve borsteltjes dus ik vermoed dat t er af moet kunnen, lijkt me ook wel zo hygienisch. Youtube?
Ja het kan er zeker af… mijn vraag is alleen of ik dat elke dag moet doen, of alleen met een wissel vd borstels. Ze gaan echt mega stroef
Oké, ik heb een domme vraag. Ik heb een epilator gekocht bij de Kruidvat, gewoon zo'n goedkoop dingetje om het eens te proberen. Ik ben het vaak moeten scheren namelijk helemaal zat en iets als IPL kan niet bij mijn huid/haartype helaas. Maar nu probeer ik die epilator uit, maar er gebeurt helemaal niks? Ja, hij gaat wel aan, maar er gebeurt niks als ik 'm op mijn huid zet. Doe ik het verkeerd? Moet ik hem in een andere hoek houden? Of komt dit puur omdat het een goedkoop ding is? Ik heb het overigens op verschillende plekken en lengtes haar geprobeerd, maar er gebeurt echt helemaal niks. Toch een beetje zonde van m'n 15 euro (En ik zou best een dure willen aanschaffen hoor, als ik dan maar zeker weet dat het wél werkt! Vandaar deze om te proberen)
Lang van te voren. Last minutes zijn in principe alleen maar duurder. Je hebt verschillende prijsklassen binnen bijvoorbeeld de economy class en dan beginnen ze met het verkopen van de goedkoopste klasse. Dat zijn dan een x aantal tickets, als die verkocht zijn , gaan ze die iets duurdere klasse verkopen etc. Edit: wij gaan normaal altijd in de voorjaarsvakantie naar Tenerife en boeken dan zo in mei-juni de tickets al. Nu hopen we dat we komend jaar weer kunnen gaan (afgelopen haar uiteraard niet geweest) maar we durven nog niet echt te boeken. Nu maar hopen dat we, als we besluiten dat we het aandurven, niet de hoofdprijs betalen. Dan kon het weleens weer niet doorgaan (en ja, ik weet het: luxeprobleem, maar we hebben het toch best wel gemist afgelopen jaar) Het hotel willen we nu wel alvast gaan boeken, dat is volledig annuleerbaar, dus geen risico.