Fertility Fighters : Hoopvol, ook in een lang IVF/ICSI-traject

Discussion in 'MMM clubs' started by Gliss, Apr 28, 2021.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Wondertje2020

    Wondertje2020 Fanatiek lid

    Aug 6, 2020
    4,890
    5,127
    113
    Female
    ach wat ontzettend verdrietig, sterkte met het verwerken van dit gemis. Jullie hebben er echt voor gevochten.
     
  2. Gliss

    Gliss VIP lid

    Jun 5, 2019
    5,459
    4,812
    113
    Female
    @droomwens79 niks stilletjes meis, maar met een hele diepe buiging en heel veel respect voor je dapperheid en doorzettingsvermogen in dit loodzware traject.
    Ik vind het enorm verdrietig voor jullie :cry:
    Ik wens je heel veel kracht en liefde voor de nieuwe fase die je nu ingaat met hopelijk straks verwerking en acceptatie. Maar voor nu is het gewoon mega kut, had je zo anders gegund.
    Heel veel liefs en mocht je iets willen laten horen over een tijdje hoe het met je gaat, zou ik dat heel fijn vinden om te horen. Want hoe de uitkomst ook is je bent een 'fertility fighter' met ons en hebt altijd een plekje als je daar behoefte aam hebt
     
  3. Wondertje2020

    Wondertje2020 Fanatiek lid

    Aug 6, 2020
    4,890
    5,127
    113
    Female
    mooi omschreven, ik kan me hier alleen maar bij aansluiten.
    Kan me voorstellen dat nu juist ook steun belangrijk is, we hebben allemaal onze eigen strijd.. maar over het algemeen weten we hoe een langdurig fertiliteitstraject voelt.
    @droomwens79 je blijft altijd welkom bij ons als je ons nodig hebt!
     
    droomwens79 and Gliss like this.
  4. Betsies

    Betsies Fanatiek lid

    Mar 21, 2020
    2,229
    3,124
    113
    Female
    Oh jeetje @droomwens79 wat ontzettend verdrietig!!! En ik sluit me aan bij de woorden van @Gliss want wat hebben jullie er veel voor gedaan!!
    Heel veel sterkte in deze nieuwe fase, veel liefs en een dikke knuffel!! ❤️
     
    droomwens79 and Gliss like this.
  5. Parel30

    Parel30 Fanatiek lid

    Mar 30, 2019
    1,120
    1,283
    113
    Female
    Ah lieve @droomwens79 ik sluit mij ook helemaal aan bij de woorden van @Gliss en @Wondertje2020. Een hele dikke knuffel voor jou en heel veel liefs voor jou strijder!
     
    droomwens79 likes this.
  6. Do1981

    Do1981 VIP lid

    Dec 9, 2016
    5,483
    3,341
    113
    @droomwens79 wat een harde boodschap voor jullie. Ik sluit me aan bij de mooie woorden van Gliss, kan het niet beter omschrijven.
    Heel veel sterkte komende periode meid!

    @Wondertje2020 ik hoop dat je inmiddels minder pijn hebt en snel terecht kunt!
     
    droomwens79 likes this.
  7. droomwens79

    droomwens79 Niet meer actief

    Lieve meiden❤❤❤❤❤ dankjewel

    @Gliss jouw bericht raakte me dat ik spontaan tranen kreeg bij het lezen. Zo mooi omschreven:cry:

    Ik kom zo nu en dan nog reageren hier en blijf jullie volgen. Ik hoop oprecht diep uit mijn ❤ dat ik de enige blijf die in dit schuitje zit en dat de rest prachtige wondertjes zullen gaan krijgen....

    Liefsssss❤
     
    Do1981 and Gliss like this.
  8. Wondertje2020

    Wondertje2020 Fanatiek lid

    Aug 6, 2020
    4,890
    5,127
    113
    Female
    zo lief dat je aan ons denkt terwijl je zelf nog zo middenin je verwerking en verdriet zit.
     
  9. Wondertje2020

    Wondertje2020 Fanatiek lid

    Aug 6, 2020
    4,890
    5,127
    113
    Female
    Ik heb gisterenmiddag een hele fijne dag gehad. Ik blijf pijnstilling slikken en het helpt gelukkig. Merk meteen als de pijnstilling bijna uitgewerkt is en ik weet zeker dat het cyclus gerelateerd is. Vannacht goed geslapen, zo blij!
    En vandaag gaan we op vakantie. Zit nu ondanks de fysieke uitdaging goed in mijn vel mentaal. Dat heeft er ook mee te maken dat we op vakantie gaan. 3 dagen tot cyclus, ik blijf stiekem hopen..
     
    Do1981 and Parel30 like this.
  10. Parel30

    Parel30 Fanatiek lid

    Mar 30, 2019
    1,120
    1,283
    113
    Female
    Fijn @Wondertje2020 dat je gister zowel een goede dag hebt gehad als een goede nacht. Ik hoop dat je een hele fijne vakantie tegemoet gaan en dat deze goede dagen en nachten zich voort zetten!
     
  11. Leraje

    Leraje Fanatiek lid

    Apr 19, 2013
    4,965
    2,790
    113
  12. Do1981

    Do1981 VIP lid

    Dec 9, 2016
    5,483
    3,341
    113
  13. Gliss

    Gliss VIP lid

    Jun 5, 2019
    5,459
    4,812
    113
    Female
    Hoe gaat het met jullie dames? Hoe was het weekend?
    @wondertjes1992 @blij83 @Do1981 @aicirtap @Parel30 @Betsies @droomwens79 @2jongensmama
    Alleen als je wil antwoorden hoor.

    Hier gaat het goed. Zaterdag was erg heftig met begrafenis zwager, maar het was tegelijkertijd terugkijkend ook fijn en een mooi afscheid. De spanning/hoofdpijn/ergste vermoeidheid ben ik kwijt.
    Vrijdag avond de pregnyl gezet, merk er deze keer niet heel veel van geloof ik. Wel lichte hoofdpijn, maar dat kan ook nog van de menopur zijn? Heb altijd hoofdpijn bij stimuleren. Maar het is te doen.
    Gisteravond met slapen eerste keer de crinonegel gebruikt. Nog even afwachten wat ik er van vind maar tot nu toe een verademing dat je er 1x per dag, voor slapen, aan hieft te denken ipv 3x per dag die utro. T neemt tot nu toe vrij goed op, met opstaan even wat gel verloren, maar thats it tot nu toe. Hopelijk blijft dat zo :D
    Hopelijk geen bijwerken, er staat bijwerking 1 (vaak voorkomend): ernstige vermoeidheid, pas op met autorijden en machines besturen :eek: oeps, hopelijk gaat dat aan me voorbij..
    Gisteren fijne dag gejad, supermooi werr. Heb gesport, hele dag in onze grote tuin gebikkeld was nodig en lekker gekookt en daarna filmpje. Echt een fijne ontspannen dag na alkes stress, heeft me goed gedaan.
    Sinds 7.30 weer aan het werk, lange dag vandaag, denk 18.30 thuis, maar wel yoga vanavond. Zennnnn voor de spannend afspraak (tc) morgen
     
  14. 2jongensmama

    2jongensmama Fanatiek lid

    Jan 17, 2020
    4,008
    3,857
    113
    Ach lieve @droomwens79 . Wat ontzettend rot, heftig en verdrietig voor jullie. Alle kracht en sterkte gewenst om dit een plekje te kunnen geven.
     
  15. 2jongensmama

    2jongensmama Fanatiek lid

    Jan 17, 2020
    4,008
    3,857
    113
    Wat fijn. En toch rot van al die pijn. Hele fijne vakantie voor jullie!
     
  16. 2jongensmama

    2jongensmama Fanatiek lid

    Jan 17, 2020
    4,008
    3,857
    113
    @Gliss fijn dat het een mooi afscheid was. En zo verdrietig. Veel sterkte met het geven van een plekje hiervan.

    En spannend joh , je afspraak morgen met de uitslagen. Ik ben ook heel benieuwd. Hopelijk doet de pregnyl nog een extra zetje geven voor je baarmoederslijmvlies!

    Wel fijn, zo een gel die maar 1x hoeft! Hopelijk niet al teveel bijwerkingen van ook.

    Succes met je lange dag!
     
    Gliss likes this.
  17. 2jongensmama

    2jongensmama Fanatiek lid

    Jan 17, 2020
    4,008
    3,857
    113
    Hier gaat alles prima. Het weekend lekker aan zee geweest. Was heerlijk weer. En ook even fijne afleiding. Omdat we vrijdag de definitieve uitslag van een operatie bij m'n schoonvader hadden, helaas zoals verwacht kanker. Naar het schijnt wel heel goed te behandelen, maar dat horen we morgen. Hij kreeg er nog een bloedvergiftiging bovenop, maar dat lijkt gelukkig helemaal in controle nu.

    En verder alles goed. Aftellen langzaamaan.
     
    droomwens79 likes this.
  18. Gliss

    Gliss VIP lid

    Jun 5, 2019
    5,459
    4,812
    113
    Female
    O jeetje dat is ook pittig nieuws :( hopelijk goed te behandelen idd.

    Wanneer ben je uitgerekend?
     
  19. Betsies

    Betsies Fanatiek lid

    Mar 21, 2020
    2,229
    3,124
    113
    Female
    Hoi lieverds!
    Even geen reactie op alle berichten..
    Vannacht enorme buik en rugpijn en vanmorgen vroeg was het gedaan. Bloedverlies als eerste dag ongesteldheid. Tot zo ver ons wondertje…we zijn er kapot van.
     
  20. Gliss

    Gliss VIP lid

    Jun 5, 2019
    5,459
    4,812
    113
    Female
    Ach nee wat verschrikkelijk :cry: :cry:weet niet goed wat te zeggen.

    Heb je al contact gehad met gynaecologie / verloskunde?
     

Share This Page