Ik hoorde toevallig vanmorgen iemand die betrokken is bij een bepaalde club dat die regel eraf was van sportkantines, en even later hoorde ik van iemand wiens partner voorzitter van een andere club is dat ze zo druk ermee waren.
Ik kreeg ook van de ene indoorspeeltuin dat je je QR moeten laten zien omdat ze onder horeca vallen (of dat gedeelte moeten sluiten) en de andere dat de regels voor hen niet van toepassing zijn.
Maar dat staat ook op de site vermeld per attractie. Aangaande de corona regels niet. Je snapt wel dat mensen geen €40 gaan betalen en vervolgens nergens in kunnen zonder bewijs? Dat moet toch gewoon goed duidelijk aangegeven zijn. Bijv. Bij Villa Volta sta je ook binnen in de wachtrij, bij de baron ook en nog zoveel andere attracties. Daar is nu geen duidelijke info over op de site.
Op de site van de Efteling staat duidelijk aangegeven waarvoor je een coronatoegangsbewijs nodig hebt.
Ja, hier baal ik wel een beetje van... Hoop dat de tafels etc in die binnenspeeltuin blijven staan, zou niet weten waar ik anders mijn dochter moet voeden als ik een dagje daarheen ga... Als 't straks wat kouder wordt blijf ik liever niet buiten zitten met flesje geven Maar snap ze helemaal hoor... 't geeft een hoop meer werk, hoop alleen dat het geen gevolgen heeft voor hun horeca medewerkers in baangarantie zeg maar..
Nu nog niet wellicht. Maar verwacht je dat ze dat ook nergens gaan noemen, mocht het nodig zijn (wellicht gewoon niet)? En dan plotseling bij het karretje uit het niks om een code gaan vragen? Terwijl om iedere scheet wel een informatiebord staat in de Efteling
Neem even zo goed je eigen brood maar mee want het was vandaag AFGELADEN, staat zomaar half uur tot een uur te wachten. Ik was BLIJ dat ik niet mee was. Dochter vanmorgen wel ff zelftest mee gedaan, neefje kwam ook mee en schoonzusje is hoogzwanger en ongevaccineerd. En die twee guppies zijn onafscheidelijk zowat. Ff "neus schoonmaken" vond ik geen overbodige luxe in dit geval. Beetje lullig als er een covidje van mn dochter via neefje bij mama terecht komt met alle potentiele ellende van dien. Niet geheel waterdicht en t kan van tig andere kanten alsnog komen maar goed toch nog wat gedaan.
Ja wij ook, dus man had mee voor hemzelf en dochter, maar de rest niet. Ik heb er zelf gewerkt, bepaalde tijden is t gewoon mega mega druk. Krijg je ook bijna niet bijgebeend. Ook niet met een dubbele frituur unit (8 manden)
Gister in de efteling geweest. Qr is alleen nodig bij de restaurants, theater en hotels. Wachtrijen binnen is gewoon open
Scannen ze die QR code of kijken ze gewoon snel snel? Ik heb 22 september mijn 2e vaccin gehad. Zoon heeft 4 en 5 oktober studiedag, op maandag en dinsdag,en heb ik de Efteling geboekt. Dan zit ik net niet op mijn 14 dagen na de 2e vaccinatie. Pas die woensdag zit ik op dag 14 Had dus ook hotel geboekt bij de Efteling. Je zou kunnen overnachten zonder geldig vaccin bewijs maar oké. Als het regent wil je ook wel binnen gaan eten Voor de zekerheid laat ik vandaag een coronatest doen. Volgens die site ( mijn gezondheid.be) zou die 10 dagen gelden. Maar toch zenuwachtig voor de Efteling
Van wat ik gezien heb scannen ze m echt. Stond best een rijtje mensen te wachten.wij hadden prachtig weer dis zijn niet binnen de restaurants in geweest