Gewoon iets om te delen deel 2

Discussie in 'De lounge' gestart door GossipGirlxoxo, 10 aug 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Berte

    Berte VIP lid

    24 feb 2011
    7.047
    3.882
    113
    Vrouw
    Thuis
    23:50 ik lees dit
    23:56 ik heb 48,80 euro uitgegeven

    Ter verdediging, ik had van de week al wat in mijn mandje gedaan, maar toch :oops:
     
    Zeebra, Vergeten, owly en 6 anderen vinden dit leuk.
  2. JupitR

    JupitR VIP lid

    13 mei 2020
    6.827
    7.483
    113
    Vrouw
    Volgens die link van de NOS kost een retour zo'n 12 euro. Grote ketens maken soms dus juist verlies, om dan later wel (één van de) grootste te zijn. Bizar hoe dat werkt. Heb daar eerder een documentaire over gezien volgens mij, werkt in meer branches zo, als je maar groot genoeg bent.
     
    Mapje en GossipGirlxoxo vinden dit leuk.
  3. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    1 aug 2016
    38.191
    45.331
    113
    Ik heb nog iets heel anders om te delen. Maar twijfel wel haha
     
  4. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    1 aug 2016
    38.191
    45.331
    113
    Oke fuck it ik doe het toch. Ik merk dat mijn fobie de laatste tijd weer erg opspeelt. Want onzekere tijden zonder controle enzo. Menig mens hier weet van mijn emetofobie.
    Zo heb ik as maandag mijn eerste covid prik en maak ik me zo enorm druk om het ziek worden. Terwijl ik heus begrijp dat het ws mee valt. Maar ik begin te merken dat ik eigenlijk sinds de geboorte van de jongste weer echt heel angstig word in bepaalde situaties en nee nee nee dit wil ik niet. Waarom ben ik zo'n chicken qua vaccin? Kom op, dit doe ik toch gewoon even?

    Maar omdat mijn dagen soms erg gevuld zijn met angst en onrust (ik weet dat ik zo perfectionistisch ben en de druk altijd zo hoog leg) wil ik het gewoon anders hebben. Mijn jongens verdienen een lieve relaxte mama (geen onrustige moeder met een fobie) en ik wil zo graag gewoon iets doen.

    Begrijp me niet verkeerd.. ik geniet enorm nu en wat voel ik me rijk. Maar die rot fobie, daar heb ik momenteel zo veel last van dat ik heb besloten maandag de huisarts te bellen voor een verwijzing. Ik wil toch graag wat gesprekken hierover voeren.

    Hrb eerder prettige gesprekken gevoerd hierover (toen was ik 14 en meed ik treinen, belachelijk). Ik kon weer relativeren en gewoon een soort van ademhalen. Maar stiekem merk ik sinds de zwangerschap (dus al 10 mnd) dat mijn fobie de overhand krijgt en daar wil ik zo graag wat aan doen. Zo heb ik al met man gesproken hierover en die steunt me in alles. Ik heb in oktober een nachtje alleen weg geboekt en ook leuke dingen gepland staan. Voel me een beetje stom maar tegelijkertijd why not. Ik houd voor de rest alle ballen hoog en dit heb ik blijkbaar even nodig..
     
    juf1987 en Magnolia29 vinden dit leuk.
  5. Berte

    Berte VIP lid

    24 feb 2011
    7.047
    3.882
    113
    Vrouw
    Thuis
    @Nina Sanders

    Wat vervelend voor je.

    Maar wat goed dat je een afspraak gaat maken met de huisarts. Ik hoop dat je het snel weer met de juiste hulp onder controle krijgt.
     
    cosdy en Nina Sanders vinden dit leuk.
  6. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Ik herinner me waar dat was, dat was een item bij RTL boulevard, waarin ik meen, Nikki Plessen dat vertelde. Ik ga een googelen of ik nog de link naar dit item kan terugvinden.
     
  7. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    eerlijk ik had al het idee dat je er op het moment meer last van had dan voorheen omdat je er de laatste tijd ook veel meer over sprak. Ik snap dat je op ziet tegen het vaccin als je zo een angst hebt om te spugen maar als de je huisarts belt om gesprekken/therapie aan te vragen bespreek je angst voor die vaccinatie dan ook. Misschien heeft hij goede tips om bijwerkingen te verminderen kan hij met statistieken en cijfers je angst al een beetje verminderen. Elk stukje angst dat weggenomen kan worden is mooi meegenomen toch? Wat ik me afvroeg heeft deze fobie je nooit belemmerd in het idee om zwanger te willen worden? De angst voor ochtend misselijkheid bijvoorbeeld?
    ik vind het knap van je dat je er aan wilt werken en dat je niet wilt dat je fobie je levensgeluk in de weg gaat staan. Voor je 3 lieve jongens maar ook jou gun ik zoveel meer. En wat betreft je weekendje weg. Niets stoms aan. Helemaal nu je fobie je zo in de weg zit is het wel eens goed om tijd voor jezelf te nemen en even goed op te laden. Je hebt 3 kleine kinderen. Het is echt niet gek dat je je batterijtje soms even moet herladen hoor. En voel je daar alsjeblieft niet schuldig of rot over. Ik vind het juist heel sterk en moedig van jezelf dat je dit doet. Hoeveel vrouwen zouden dat wel niet willen maar durven dan toch niet helemaal voor zichzelf te kiezen? En onthoud ook als jouw batterij is opgeladen en jij wat relaxter bent en wat meer kunt ontspannen maakt je dat automatisch ook weer een leukere mama en partner. ❤️
     
    juf1987 en Nina Sanders vinden dit leuk.
  8. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    kan het item van boulevard wel vinden maar het filmpje zelf niet. https://www.rtlboulevard.nl/video/tv-fragmenten/video/4599631/retourneren-van-kleding-een-steeds-groter-probleem

    Dit is een ander filmpje welke aangeeft hoe bizar het gesteld is met retourneren en hoe raar mensen daarin zijn.
     
    juf1987 en JupitR vinden dit leuk.
  9. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    1 aug 2016
    38.191
    45.331
    113
    @GossipGirlxoxo zo lief je reactie. De angst heeft me niet belemmerd in het zwanger willen worden maar speelde toen wel meer op ja. Maar de wens was toen veel groter dan de angst. Al weet ik niet wat ik precies gedaan had mocht ik tijdens de eerste weken ziek geweest zijn :p.

    Hoe gaat het nu met je oog?
     
  10. JupitR

    JupitR VIP lid

    13 mei 2020
    6.827
    7.483
    113
    Vrouw
    @Nina Sanders, wat naar dat het zo opspeelt zeg! Ben je er vooral in je hoofd mee bezig of vermijd je nu ook dingen?
    Heb jij dan toevallig ook baby's die weinig spugen, of is dat toch anders?
     
    Nina Sanders vindt dit leuk.
  11. JupitR

    JupitR VIP lid

    13 mei 2020
    6.827
    7.483
    113
    Vrouw
    Wat erg! Dit is super gênant. Ik schaam me zo echt soms dat ik een mens ben. Hoe bedenken mensen het?!

    En wat een rotklus om in zo'n distributiecentrum te werken. Ik ben dol op online winkelen, want hou niet zo van mensen ( :p ), maar moet toch ook bedenken of het soms lokaler kan.
     
  12. Liekje81

    Liekje81 VIP lid

    6 sep 2013
    20.343
    23.532
    113
    doktersassistente
    Zevenhoven
    Lijkt me zeer verstandig dat je naar de huisarts. Niet alleen voor je fobie, maar ook voor je perfectionisme. De druk op jezelf minder hoog leggen. Goed dat je ze gaat bellen!
     
    Vero0504 en Nina Sanders vinden dit leuk.
  13. Dubbelgeluk

    Dubbelgeluk VIP lid

    18 mei 2013
    13.250
    12.273
    113
    Ik maak echt bewuste keuzes als ik iets bestel. Ik neem de tijd om de maten te bekijken en met een meetlint op te meten. Dubbele maten bestel ik ook nauwelijks, het gaat meestal goed.
     
    JupitR vindt dit leuk.
  14. din0

    din0 VIP lid

    14 aug 2011
    5.249
    1.882
    113
    Kan het niet zo zijn dat je het bijna verwachte dat het zou gebeuren tijden de zwangerschap.
    Is toch een soord van controle er over hebben.

    Je was natuurlijk zwanger en vaak heb je toch wel een keer dat je tocht even moet spugen.
    Maar dit gebeurde niet zoals je het misschien verwachte.
    En nu je niet meer zwanger bent en je een klein hummeltje hebt die dus ook zomaar kan ... noem het verder niet bij naam.
    Zou dit een enorme trigger zijn.
    Wand je de controle is weg.

    Praat er over en ga nog eens een babbeltje maken misschien moet er het een en ander even weer naar boven komen wat je nu bent vergeten.
    Sterkte.
     
    Nina Sanders vindt dit leuk.
  15. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    1 aug 2016
    38.191
    45.331
    113
    Nou, dat eerste sowieso maar merk dat tweede nu ook. Toevallig hebben wij ook veel spugende baby’s maar dat is echt anders. Daar kan ik wel tegen. Maar merk bijv dat wanneer ik stress heb of niet zo lekker in m’n vel zit, ik dan meer last van die fobie heb en het versterkt elkaar dan ook.
    Zo is onze middelste wagenziek en spuugt die hele makkelijk. Nou dat is andere koek hoor. Mijn man gaat hem zo ophalen en dat is een auto rit van 20 min. De hele ochtend maak ik me dus al druk om wanneer hij zo thuis komt. Want: de kans is groot dat hij daarna gaat spugen. Maar hoeft niet want gisteren met wegbrengen ging alles goed. Maar zo wil ik niet denken want dat is niet alleen vermoeiend, het haalt ook veel ‘joy’ (vreugde?) weg. Want eigenlijk heb ik die jongen enorm gemist en wil ik hem knuffelen.
    Ander vb: ik mijd dus ook een autorit met hem. Ik rijd niet eens met hem naar de stad nu uit angst. Sinds ik merk dat ik dus weer dingen mijd (dat sluipt er ook een beetje in hoor) denk ik: halt. Want dat gaat anders niet goed komen.

    positieve is wel dat ik eerder dus goede ervaringen heb opgedaan met wat gesprekken voeren. En daar was niet eens heel veel voor nodig. Gewoon een combinatie van dingen vanuit een andere hoek belichten, een dagboek(je) bijhouden, eerlijk blijven communiceren richting je gezin toe en ook voldoende rust nemen. Ik weet het dondersgoed en je zou kunnen denken ‘waarom dan nog met iemand praten, want het is allemaal bekend’. Maar soms kan het heel verhelderend zijn als een ander jouw situatie benadert (die er wat verder vanaf staat). En als ik dan verbetering/opluchting voel, dan krijg ik daar ook weer energie van. :D

    En verder ga ik gewoon morgen 9.30 die rot prik halen. Het moet gewoon wel want anders kan ik nergens naartoe haha. :cool: Ik neem van tevoren een pcm en daarna ook en ga er vanuit dat het allemaal hartstikke meevalt. Wedden dat ik daarna denk ‘stomme angst, was dit het nou’. En dan krijg ik die angst weer even opnieuw eind oktober en dan zal het daarna vast weer meevallen. :p
     
  16. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    1 aug 2016
    38.191
    45.331
    113
    Oh en natuurlijk vind ik dat ik daarna iets leuks voor mezelf mag kopen als beloning ;)
     
    Liekje81 vindt dit leuk.
  17. Mamafiets

    Mamafiets VIP lid

    22 apr 2019
    18.901
    31.531
    113
    Vrouw
    Dat ik weer oudtante mag worden :)
     
    Zeebra, Kleintjuh85, Kolibrie2 en 6 anderen vinden dit leuk.
  18. Zxcvb

    Zxcvb VIP lid

    13 dec 2019
    13.305
    15.089
    113
    Vrouw
    Leuk! Gefeliciteerd.

    Ik ben vandaag weer tante geworden van een lief klein meisje❤️
     
    Kleintjuh85, sierheester, owly en 4 anderen vinden dit leuk.
  19. Theezeefje

    Theezeefje Fanatiek lid

    13 okt 2014
    3.713
    4.037
    113
    Overijssel
    7D0E6BDD-40BE-4AA6-BDFB-86CD25D3534F.jpeg

    Zoon mag afzwemmen voor diploma C!!!!
    Zondags eindelijk uitslapen!!! ( zwemles van 6.45- 7-45)
    Allebei zo blij!!!
     
    Zeebra, TotalBella, toch3 en 11 anderen vinden dit leuk.
  20. nijn37

    nijn37 Fanatiek lid

    13 aug 2006
    2.787
    2.465
    113
    Jeetje wat een onmenselijk tijdstip. Kan me je gevoel voorstellen.
     

Deel Deze Pagina