De laatste 100 dagen van de zwangerschap - deel 7

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Selien, 23 sep 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Neilia

    Neilia Niet meer actief

    Als jij merkt dat het zorgt voor een onrustige buik zou ik het zeker niet meer doen.

    met ons gaat het goed!
    Ben langzaam aan alles weer aan het doen.
    Man gaat vanaf morgen weer werken.
    Wel nationaal en komt deze week sowieso nog elke avond thuis.
    Als dat goed gaat gaat ie langzaam opbouwen om weer de hele week van huis te gaan.

    D doet het echt voorbeeldig.
    Eet goed, poept veel en slaapt goed.
    Huilen doet ze amper, alleen als ze honger heeft maar vaak heb ik dat al zien aankomen dus voorkom ik het gehuil.
    Ze slaapt snachts nog wel bij mij in bed maar we slapen dus ik vind het dikke prima :p
     
    MB91, Beausecret, Selien en 6 anderen vinden dit leuk.
  2. wolkje1994

    wolkje1994 Fanatiek lid

    12 aug 2013
    4.153
    6.005
    113
    Wat fijn zeg! Lekker van genieten! En dapper hoor met een man die ver weg en lang van huis is en 4 kids! Petje af :)
     
  3. wondertjes1992

    wondertjes1992 Fanatiek lid

    3 feb 2012
    1.595
    477
    83
    Vrouw
    Juist terug van het ziekenhuis. Me even na laten kijken. Alles bleek in orde , geen te hoge bloeddruk , geen eiwitten. Wel verhoogde pols waardoor ik me idd opgejaagd voelde. Blijkt dat ik een urineweginfectie heb. Morgen daar zakje voor halen . Ben al blij dat het dat maar is .:oops:
     
    Muisje2016 vindt dit leuk.
  4. Mapje

    Mapje Niet meer actief

    Oei wat vervelend! En daar merk je dus niets van? Toeval dat je erachter komt dan! Beterschap!
     
  5. bozoe

    bozoe VIP lid

    9 jul 2014
    5.482
    5.842
    113
    Even een klaagpost hoor:oops:

    Ik slaap amper, lig echt de hele nacht wakker met onrustige benen en 7x plassen per nacht.

    Donderdag stond de gynaecoloog op mijn voicemail dat mijn ijzer ondanks de tabletten nog steeds te laag is en dat ik nu opnieuw bloed moeten laten prikken op andere tekorten en dat dan een plan van aanpak wordt gemaakt eventueel ijzerinfuus. Dit moest dan voor mijn afspraak van maandag gebeuren. Vervolgens geen labformulier gekregen waardoor ik nu morgen twee uur eerder al in het ziekenhuis moet zijn om het formulier op te halen en daarna bloed te laten prikken. Vervolgens controle en groeiecho bij de gynaecoloog en dus bespreken van de uitslagen en daarna nog naar de lactatiekundige voor het bespreken van het antenaal kolven. Dus ik denk dat ik de hele ochtend in het ziekenhuis door moet brengen:rolleyes:
    Ik ben het wel zat aan het worden. Mijn lichaam heeft het duidelijk erg moeilijk met deze zwangerschap.

    En klaagreden nummer 3. Vanmiddag een aanrijding gehad met een fietser die keihard op zijn elektrische fiets mijn auto van links ramde. Ik had voorrang en hij kwam net de hoek om en ging er vanuit dat er geen auto reed. Flinke deuk en lak er af. Hij stond op en wilde er vandoor gaan. Hij zei dat ik het wel op mijn eigen verzekering kon gooien. Normaal ben ik niet zo assertief maar gelukkig kon ik daar nu wel wat van zeggen en hebben we het schadeformulier ingevuld. Hij was tenslotte "fout".
    Baal er van, auto heb ik net een maand. Geeft weer zoveel rompslomp met de verzekering etc. Gelukkig zijn de kinderen en ik alleen geschrokken en hebben we geen letsel.
     
  6. wondertjes1992

    wondertjes1992 Fanatiek lid

    3 feb 2012
    1.595
    477
    83
    Vrouw
    Het enige dat ik had was wat meer naar het toilet moeten. Maar dat hoort bij de zwangerschap dacht ik.
     
    Mapje vindt dit leuk.
  7. Mapje

    Mapje Niet meer actief

    Ja inderdaad, ik moet ook mega veel
    Plassen…
     
  8. Beausecret

    Beausecret VIP lid

    26 apr 2016
    5.484
    6.100
    113
    Vrouw
    Gelukkig, goed dat je het hebt laten checken.

    @bozoe ohh ja dat vele plassen herken ik ook. Wat vervelend van je lange dag morgen in het zkh, hoop dat een ijzerinfuus niet nodig is maar misschien gaat dat ook weer helpen bij je vermoeidheidsklachten. Schrikken ook van het ongeluk, en eh fijn dat je je mond hebt opengetrokken met het regelen van de schade. Zeker als het zijn schuld is. Ik merk dat ik ook assertiever ben door de hormonen in mijn lijf. :roflmao: Lijkt wel toe te nemen nu in het derde trimester. :rolleyes:
     
  9. Annelies03

    Annelies03 Fanatiek lid

    2 nov 2020
    1.189
    788
    113
    Vrouw
    Ohh alles wat jullie zeggen over dat voorwerk heb ik ook, we gaan het zien.. woensdag ben ik 35 weken. Morgen naar de diabetesverpleegkundige, dinsdag wordt ik gebeld door de assistente van de gynaecoloog om vast wat informatie te krijgen voor ziekenhuisbevalling en dan vrijdag groeiecho en bevallingsplan bespreken..

    Dit weekend een weekendje weg geweest, super heerlijk. Vrijdag echt als een blok in slaap gevallen, van zaterdag op zondag helaas zeeeer slecht geslapen en nu kom ik ook niet in slaap!
     
    Mapje vindt dit leuk.
  10. Muisje2016

    Muisje2016 Fanatiek lid

    18 jan 2016
    3.025
    5.138
    113
    Haha, hier ook assertiever door de hormonen! :D Mijn schoonzus presteert het altijd om van die opmerkingen te maken waarvan ik altijd nét te laat ben met realiseren dat het eigenlijk best wel een kut-opmerking is en ik dan dus 10 minuten later pas een gevat antwoord bedenk. Maar dan is het gesprek uiteraard allang verder gegaan dus ben ik te laat. Maar laatst had ik dus eindelijk wél een goed antwoord klaar!

    Voor de verjaardag van mijn dochter had ik een appeltaart gebakken met appels uit onze eigen tuin. Terwijl ik voor de neus van de gasten de bakvorm eraf haalde zag ik dat het randje net iets te hard was gegaan en wat donkerbruin was in vergelijking met de rest vd taart.

    Dus ik zeg: "Oeps, het randje is iets te bruin geworden." Waar de rest vd familie zegt "oh, dat valt wel mee" of "ach, hij ziet er toch heerlijk uit", maakt mijn schoonzus de opmerking: "Tja, ik had van jou ook niet anders verwacht." o_O

    Normaal gesproken had ik dus niet geweten hoe te reageren, de opmerking maar genegeerd, pas later een goed antwoord bedacht en stiekem gebaald hebben dat ik dat niet eerder had bedacht.

    Nu flapte ik er echter meteen uit: "Joh, maar als jij hem niet lekker vind dan krijg je geen stuk, blijft er meer voor ons over!" :D (En uiteraard wilde ze toch wel graag een stukje :rolleyes:). Wat voelde dat goed! :roflmao:

    @bozoe goed dat je assertief bent geweest en fijn dat er met jou en je kinderen niks aan de hand was. Hopelijk valt je dagje ziekenhuis morgen mee!
     
    S2909 en Beausecret vinden dit leuk.
  11. MoesCH

    MoesCH Fanatiek lid

    23 jan 2009
    4.303
    1.389
    113
    Vrouw
    Hier vandaag kleine minder gevoeld dus besloten te bellen voor een ctg.
    Aan de ctg kreeg ik ineens een mega harde buik, waarop de baby reageerde met een flinke dip in zijn hartslag. Daarna herstelde hij wel snel weer. Maar omdat hij dit eerder begin van de week ook gedaan heeft op de ctg wilde de vk overleggen met de gyn. Ook n echo gehad en die was goed. Inwendig onderzoek, helaas nog geen ontsluiting. Vruchtwater ook goed. Ik word sowieso over een paar dagen ingeleid ivm diabetes en insuline gebruik.
    Nu wilde de gyn niet eerder inleiden omdat er geen plek is. Morgen moet ik weer terug voor een ctg maar ik vind het nu vooral in de nacht eng, omdat ik dan geregeld een harde buik heb en de baby dan heel weinig voel bewegen.
     
  12. Muisje2016

    Muisje2016 Fanatiek lid

    18 jan 2016
    3.025
    5.138
    113
    Ah dat snap ik! Voelt niet fijn om dan zo naar huis gestuurd te worden... Probeer je een beetje vast te houden aan de goede echo. Een kindje met voldoende vruchtwater en ook een goede flow (bepaalde waarde die ze checken) heeft echt genoeg reserve om weeën of harde buiken te doorstaan. Dan kan de hartslag wel reageren maar is er geen acuut gevaar. Wel een reden om je inderdaad met een paar dagen in te gaan leiden, omdat je wil voorkomen dat die reserve op gaat raken. Als ze echt direct gevaar hadden gezien hadden ze je opgenomen, plek of geen plek.

    Maar nogmaals, ik snap heel goed dat dit geen lekker nachtje zal worden. Sterkte meis!
     
  13. MoesCH

    MoesCH Fanatiek lid

    23 jan 2009
    4.303
    1.389
    113
    Vrouw
    Zit me idd niet lekker. Baby was net aan het bewegen en kreeg weer een erg pijnlijke buik. Waarna de kleine weer stopte. Weet nu dus niet hoe hij daar op reageert weer.
     
  14. Annelies03

    Annelies03 Fanatiek lid

    2 nov 2020
    1.189
    788
    113
    Vrouw
    Ohhh bah dat snap ik, hopelijk kun je toch beetje slapen ♡♡
     
  15. Sanne2204

    Sanne2204 Bekend lid

    2 okt 2020
    992
    1.249
    93
    Vrouw
    Hi dames,

    Net terug uit het ziekenhuis.
    De krampen werden vanmiddag ineens wel heftiger. Mijn verloskundige was er met 5 minuten en ... 3 cm ontsluiting dit keer; in het ziekenhuis aan de CTG; alles in orde, was wel heel duidelijk te zien dat de krampen heviger zijn geworden. Vanaf 16:00 uur tot 19:00 uur gewacht, weer gevoelt, nog steeds geen verdere ontsluiting. Urine en bloed zijn ook weer goedgekeurd.
    3/4 van de baarmoederhals is verweekt ... het is voor nu een vraagteken, maar beter dat de kleine nog even 2 weekjes blijft zitten; dan mag het los breken.

    Ik heb (weer) slaaptabletjes mee gekregen ... op hoop van zegen!
     
  16. Beausecret

    Beausecret VIP lid

    26 apr 2016
    5.484
    6.100
    113
    Vrouw
    @Muisje2016 wat kunnen mensen toch schaamteloos zijn zeg. Wat een stomme opmerking. Snap dat soort dingen echt niet, maar lekker van je afgebeten! Kunnen we die hormonen niet nog even selectief behouden op assertiviteit ook na de bevalling? :roflmao::roflmao:
     
    Muisje2016 vindt dit leuk.
  17. Muisje2016

    Muisje2016 Fanatiek lid

    18 jan 2016
    3.025
    5.138
    113
    Dat lijkt me ook echt niet fijn.... Heb je nog wat kunnen slapen vannacht? Ik hoop dat je ctg vandaag goed is en dat er snel plek is voor een inleiding!
     
  18. Muisje2016

    Muisje2016 Fanatiek lid

    18 jan 2016
    3.025
    5.138
    113
    Poeh, lijkt me spannend en slopend op deze manier zeg! Inderdaad, beter zo lang mogelijk rekken maar eindeloos krampen hebben en dan steeds weer wisselen tussen een centimeter erbij en stilstaan is mentaal ook heftig. Hoop dat je vannacht nog wat hebt kunnen slapen!
     
    Sanne2204 vindt dit leuk.
  19. Wensvooreenderde

    Wensvooreenderde Bekend lid

    1 mei 2020
    812
    1.008
    93
    Geen baby's dit weekend o_O had echt gedacht dat er minstens 1 zou bevallen met zoveel rammelende dames.
    Voor sommigen ook beter dat de baby nog even in de buik blijft natuurlijk.

    Hier 2e nacht op rij weer slecht geslapen. Baal daar zo van. Kids zijn naar school, vaat is aan de kant en wasmachine staat aan, dus ik lig weer in bed:roflmao:

    Ik heb af en toe een harde buik waarvan ik de spanning zelfs in mijn rug voel, iemand een idee wat dit is en wat het betekend? Totaal niet pijnlijk oid maar komt op als een wee en trekt ook zo weer weg, maar dan zonder pijn dus
     
    Sanne2204, wondertjes1992, S2909 en 2 anderen vinden dit leuk.
  20. Beausecret

    Beausecret VIP lid

    26 apr 2016
    5.484
    6.100
    113
    Vrouw
    Hier ook slechte nacht haha. Zoveel plassen, geen houding weten. Nog 9 weken te gaan :roflmao:

    En kleine frummel loopt hier gewoon rond natuurlijk dus probeer maar met de dutjes mee te slapen.
     
    Mapje vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina