Heey heb jij ook 3 boys? Wat leuk!! Hier ook 3 jongens van bijna 8, 5 en bijna 4. Vind t zo spannend weer! Ik was idd ook (net als jij) 2 keer zwanger in ronde 1 (beiden een vervroegd cadeautje want we hadden zoiets van, we zien wel..en toen dus meteen al raak) en onze middelste was van ronde 2.. dus ook lichtelijk "verwend" hier haha! Nu in ronde 2 en op t wachtbankje. Had donderdag ochtend mn piek en het rondom die dag veel gezellig gemaakt. Denk vrijdag mn ei geweest. Dat wordt weer lang wachten.. hopelijk bij ons allemaal snel raak!
Hier inmiddels ook op cd14 beland , nog geen ei pijn en negatieve ovulatie testjes .. hopelijk laat mijn ei niet te lang op zich wachten Slik sinds deze maand andere zwangerworden capsules heb het idee dat mijn ei daarom later is .. vorige 2 rondes had ik op CD 15 en cd 17 mijn ei .. dus op 14&16 al positief en veel ei pijn .. nu nog niks ..
Haha nou hoop dat ik klaar ben. Maar denk eerder dat ik er ook geen goed gevoel bij heb dan. Ik voel ook niks Dus tja, testen? Stel je voor, dat ie ineens positief is. Haha of afwachten.... Daar ben ik dus al niet goed in. We zullen zien hoe lang ik het weer volhoud niet te testen
Zou 't daardoor kunnen komen dan? Weet niet of daar iets over bekend is? Ik ben niet thuis in die dingen.
Jaa hier ook 3 jongens!! Bij mij zijn ze 10, bijna 9 en 5. Haha jij ook steeds snel zwanger dus, ik ben benieuwd toch allemaal weer spannend ook al is het de 4de keer!
Ik mag naar ronde 3… helaas.. Bij mijn eerste ronde 6. De tweede was een cadeautje en de 3e in ronde 1.. Nu dus op naar ronde 3.. is allemaal zo spannend om er weer bewust mee bezig te zijn..
nieuwe ronde , nieuwe kansen Ik vind het ook zo spannend , misschien wel spannender als de vorige 3 ..
ja, bij mijn 2e bleek ik een erg korte LF te hebben , slikte toen vanaf de ei sprong tarwekiem om zo mijn cyclus te verlengen en dat werkte !
Hier sinds gister avond ovulatie pijn , gister was mijn ovulatie test al donkerder als de vorige dus ben benieuwd hoe hij straks is .. verwacht een deze dagen dus wel mijn ei spannend!!!!!
Spannend! Kan het wachten bijna beginnen! Hier mogen we ook beginnen. Net beetje bruinverlies dus eindelijk ongesteld. Als ik terug tel naar m'n eisprong dan hebben we er echt naast gezeten met de gezellige momentjes. Nu gericht aan de klus op naar de eerste echte ronde! Hoe blij kun je dan zijn met je menstruatie zeg
Spannend allemaal!! Ik ben er nu ook veel bewuster mee bezig ofzo dan de vorige 3x whaha gek he? Misschien juist omdat je al heel.goed weet wat je moet/kan verwachten? Geen idee! Voel me net een ongeduldige tiener haha! Jammer Flotsje..maar idd nieuwe ronde nieuwe kansen! Inaya: jij hebt een gezellige dag gehad gisteren ! Hier inmiddels op t wachtbankje. Donderdagochtend mn piek geweest en denk vrijdag mn eisprong dus nu op 4 dpo. Spannend! Met de jongens testte ik op 9 dpo al duidelijk positief, maar ik probeer geduldig te wachten om teleurstelling te voorkomen. Ik duim heeeeel hard want manlief wil dus de komende 2 maanden niet bewust proberen. Hij ziet het niet zitten dat de andere mannen ook hele dagen thuis zijn met een pasgeborene in de zomervakantie, mocht het in oktober of november raak zijn.. dus als deze ronde is gefaald, doen we pas in december weer een poging. Ik krijg t niet uit z'n hoofd gepraat ik zou 2 maanden weggooien wel heel zuur vinden persoonlijk..maar goed. It takes two ... en nu moet ik ook heel eerlijk zeggen: de 3 geboeftes bij elkaar zijn ook wel vrij aanwezig whaha!
Ik ga helaas een maandje overslaan. Ik heb een bacteriële infectie en daarvoor Flagyl ovule gekregen en dit moet ik 7 dagen gebruiken. Laat ik nu het weekend mijn ei krijgen. Maar goed het lijkt me beter om dan een maandje te wachten.
Ik snap je man wel, maar goed een kind wil je gewoon zo snel mogelijk, dus snap je ook heel goed. De derde is van net na de zomervakantie en vond het toch wel heerlijk dat de andere 2 op school zaten, haha.
Hier juist andersom , voelen nu juist heel erg de druk om het een deze maanden te laten slagen omdat iedereen hier in november en december jarig is Lijkt mij juist heerlijk een new Born in de zomer , geen clubjes school en gehaast gewoon rustig aan elkaar wennen .. ach zo zie je iedereen is verschillend ( gelukkig )
Ah nee! Shit! Balen zeg... maar misschien beter idd even een maandje wachten. Ik vind t een lastige haha! Wat @Inaya1991 zegt: rustig aan elkaar wennen zonder al dat school gepeupel en geren/gehaast lijkt me ook wel heel erg lekker. Andere kant: je kunt niet even met je newborn meeslepen of cocoonen want met de andere 3 thuis gaat alles gewoon door. Onze 2e is van augustus en ik vind het voor hem nu lastig worden met verjaardag vieren op school en kinderfeestjes. Hij kan nooit op de dag zelf trakteren op school oid. Altijd pas een paar weken erna of ruim ervoor. De andere 2 zijn van februari en november en dat vond ik qua tijd (winter) wel weer veel saaier en meer depri ofzo. Maarja..ach. uiteindelijk ben ik gewoon dankbaar en blij als t mag lukken, ongeacht de maand! Haha!