Hier een slecht begin van de dag.. bloedverlies bij het afvegen na het plassen. Nadien bij het afvegen was het bruin . Wel donkerder dan de vorige dagen maar nu ook niet superdonker.. bloedverlies was meer rozig maar wel een paar druppels , het was wel duidelijk Ik denk dat het weer de slechte kant op gaat , afwachten de komende uren
Maar ik ben nog maar 5 weken en 3 dagen , dan kunnen ze toch nog niet echt iets zien op de echo? Had wel een afspraak gemaakt bij de huisdokter voor een bloedtest maar dan weet ik het morgen pas . ..
Alleen bloedverlies of ook krampen? Ik ah de verloskundige bij bloedverlies altijd bellen. Maakt niet uit welk termijn. Ze kunnen met een echo nu wel al zien of het vruchtzakje nog mooi op de goede plek zit. Of misschien al verder naar je baarmoedermond is gezakt. En bloed in je baarmoeder kunnen ze ook zien! Ik heb bij mijn vorige miskraam wel echo’s gehad rond de 5 weken door bloedverlies. Dus als je je zorgen maakt gewoon bellen! Daar zijn ze voor!
Momenteel is het enkel nog bruinig maar geen krampen nee. Vorige maand met de mk was ik 6,5 week en liet ik een echo doen door bloedverlies maar ze zeiden niet veel . Ze zagen niet veel op de echo en moest de bloedtest afwachten ..
Oh wat vervelend! Met 6.5 week zou je toch al veel moeten kunnen zien. Was het een uitwendige echo misschien? Ik kies voor de 7 weken zelf altijd voor een inwendige echo! Hoop dat je snel duidelijkheid hebt. Die onzekerheid is verschrikkelijk!
Hey Ines, Wilde even reageren ik zit in het begin mei groepje maar zou ook bij jullie kunnen zitten (15 mei uitgerekend) en lees daarom ook gezellig hier mee. Ik had zelf ook bruin verlies met 5w1d en ben toen op 5w4d voor een vroege echo geweest. We zagen toen een vruchtje ter grootte van 5w2d en... een kloppend hartje. Het kan dus wel gewoon! Houd hoop en succes met de echo zo, ik ga voor je duimen. Dikke knuffel in ieder geval
@Amona heel veel plezier vandaag! Ik kan niet wachten op de eerste foto De misselijkheid is hier weer in alle heftigheid losgebarsten. En dan staat er nog zo'n dreumes in haar bedje te commanderen dat het tijd is om op te staan. Ben misselijk als ik moet eten, maar nog veel misselijker als ik eet. Dit gaat nog wat worden vrees ik
@Ines98 heel veel succes in het ziekenhuis! @Amona succes met de echo! Hoe laat mag je? Welkom nieuwe dames
Succes @Ines98 Hopelijk valt het mee! Ik kreeg vanmorgen te horen van de gynaecoloog dat ik toch verdacht word van het hebben van het antifosfolipidensyndroom. Uit voorzorg moet ik dus aan de Ascal (bloedverdunner) om de kans op een goede uitkomst van de zwangerschap een heel stuk te vergroten. Enerzijds wel extra spannend zo maar anderzijds ook wel fijn dat ze vanuit het ziekenhuis geen risico nemen en het gewoon voorschrijven. Mogelijk dat ik ook overgedragen wordt aan de gynaecoloog door de verloskundige nu. Vind ik zelf ook wel prettig, die doen toch net wat vaker een echo etc.
Oh, dat is even schrikken inderdaad! Wel fijn dat het ziekenhuis adequaat handelt en direct bloedverdunner voorschrijft. Ik kan me wel voorstellen dat het je geruststelt als je straks inderdaad medisch wordt. Dan zitten ze er in ieder geval bovenop.
Oh jee! Dat konden nog wel eens lange weken worden dan… Eten voordat je uit bed gaat helpt niet? Sterkte met de misselijkheid!