De laatste 100 dagen van de zwangerschap - deel 7

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Selien, 23 sep 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. MoesCH

    MoesCH Fanatiek lid

    23 jan 2009
    4.303
    1.389
    113
    Vrouw
    Helaas nog niks. Ballon zit er nog in. Mag niet naar huis omdat de baby telkens een dip in zijn hartslag heeft als ik een pijnlijke harde buik heb. Dus dat willen ze even goed in de gaten houden.
     
    Selien en Muisje2016 vinden dit leuk.
  2. Sanne2204

    Sanne2204 Bekend lid

    2 okt 2020
    992
    1.249
    93
    Vrouw
    Gelukkig ben je op een veilige plek en houden ze je goed in de gaten! Dat gaf mij in ieder geval een gerust gevoel. Of je er rustig van word is vraag 2 ... want, die zorgen kunnen ze helaas niet van je afnemen.
    Ik hoop dat het uiteindelijk snel zou gaan verlopen voor jou, maar ook voor de kleine, in goede gezondheid! Xxx

    ____________

    Hier zijn de wonderen de wereld nog niet uit.
    De krampen zijn velen malen minder geworden ... stilte voor de storm?
     
    Muisje2016, S2909 en Mapje vinden dit leuk.
  3. Annelies03

    Annelies03 Fanatiek lid

    2 nov 2020
    1.189
    788
    113
    Vrouw
    Hier is het ook gek hoor...ik zit elke keer rond de 7 met de lunch en vanaf 7 moest ik insuline spuiten...en vandaag zat ik op 9.3 dasssss gek dacht ik :)

    @MoesCH aan de ene kant fijn dat ze je goed in de gaten houden maar toch jammer dat je niet naar huis kunt lijkt me ♡
     
  4. Daantjeee

    Daantjeee Fanatiek lid

    28 jan 2021
    1.617
    1.617
    113
    Vrouw
    Pfff mag ik heel even egoïstisch klagen?

    Ik zit er doorheen, en al een tijdje merk ik. Ben zo’n 4 weken geleden gestopt met avondeten omdat dat allemaal terug omhoog kwam als ik (half) plat ging liggen. Nu wordt het steeds erger, zo erg dat ik mezelf ook overdag moet dwingen met eten; omdat ik bij voorbaat al op zie tegen het overgeven en het constante boeren. vanwege het omhoogkomen van het eten zou ik eigenlijk rechtop moeten slapen, maar ik heb zo’n pijn in mijn bekken dat ik (zeker zonder middag dutje, wat nier meer gaat omdat ik overdag eet) echt moet liggen… en dan nog ieder uur wakker van de pijn…

    Vanavond dacht ik, ik probeer een lichte avondmaaltijd en dan eet ik lekker vroeg, moet lukken. En dan 3 uur later, na 3 uur wegboeren, alles eruit.

    Voel me zo’n faler en aansteller. Zoveel dames, ook hier, met echte problemen, en ik heb het gevoel dat ik er onder door ga alleen omdat ik moeite heb met eten en slapen. Verder gewoon gezond, geen suiker problemen, geen hoge bloeddruk, geen voortijdige weeen, helemaal niets.

    Enige houvast die ik had was dat ik waarschijnlijk eerder ingeleid zou worden omdat de baby 2 weken voorliep. Nu blijkt baby’tje niet meer extreem groot, wat natuurlijk fantastisch is, maar het idee dat ik dit dan nog 4 tot 5 weken moet doorstaan, breekt me op.

    Laatste loodjes zijn best zwaar zo. En wat een klaagpost is dit geworden :|. Nouja, het is eruit. Nu proberen te slapen en hopelijk morgen een betere dag :$:thumup:
     
  5. 2jongensmama

    2jongensmama Fanatiek lid

    17 jan 2020
    4.011
    3.857
    113
    Ahh dat is toch rot! Mag je ook over klagen!

    Welke medicatie gebruik je nu allemaal tegen het zuur en je maag? En op welke tijden neem je dit in?

    Hier ook echt moeite met eten en vaak spugen s nachts maar met medicatie gaat wel echt beter. Heb nu rennies en graviacon drankje en omeprazol. En dat mocht allemaal door elkaar gebruikt worden.
     
    Daantjeee vindt dit leuk.
  6. 2jongensmama

    2jongensmama Fanatiek lid

    17 jan 2020
    4.011
    3.857
    113
    Ahh vervelend niet naar huis, maar ook wel fijn dat ze je goed in de gaten houden! Succes meid! Zet hem op!!
     
  7. Beausecret

    Beausecret VIP lid

    26 apr 2016
    5.484
    6.100
    113
    Vrouw
    @Daantjeee kan me helemaal voorstellen dat je er doorheen zit. Niet goed kunnen eten en ook nog belemmering in je nachtrust is nogal wat. Kan je niet bij de huisarts om medicatie vragen? Dit hou je zo toch niet vol?
     
    Daantjeee vindt dit leuk.
  8. Daantjeee

    Daantjeee Fanatiek lid

    28 jan 2021
    1.617
    1.617
    113
    Vrouw
    Ècht rot he? Wordt ook een psychologisch ding op deze manier… morgen even met de gyn overleggen..
    Ik gebruik inderdaad ook omeprazol (2x2 p/d ‘smorgens en ‘s avonds). Gaviscon en rennies om de maaltijden. Zuur is het nier meer, dat is onder controle. Maar toch blijft het terugkomen o_O. Niet zuur meer, dus dat scheelt :roflmao:
     
  9. Daantjeee

    Daantjeee Fanatiek lid

    28 jan 2021
    1.617
    1.617
    113
    Vrouw
    Morgen een afspraak met de gyn en dan ga ik het allemaal bespreken met hulp van partner. Ik heb nogal de neiging om me groot te houden omdat ik vind dat ik niet mag klagen :oops:. Hopen dat hij iets van een oplossing/ verlichting heeft
     
  10. Beausecret

    Beausecret VIP lid

    26 apr 2016
    5.484
    6.100
    113
    Vrouw
    Ja oppassen hoor! Je hebt ook je krachten voor de bevalling en periode daarna nodig. Goed dat je je partner meeneemt, die speelt ook een belangrijke rol in communicatie heb ik wel gemerkt.
     
    Daantjeee vindt dit leuk.
  11. Muisje2016

    Muisje2016 Fanatiek lid

    18 jan 2016
    3.025
    5.138
    113
    Mijn schoonouders kondigden gisteren vrolijk aan op Whatsapp dat ze deze week van maandag t/m vrijdag een midweek weg zijn o_O

    Een last minute hotel ergens in Friesland, ze zijn tenslotte beiden met pensioen. Ze doen dit soort dingen trouwens zelden, hooguit 1x per jaar.

    Maar serieus: wat een timing.... :| Voor mezelf vind ik het overigens prima, ze wonen te ver weg om onze noodopvang tijdens de bevalling te zijn. En ik hoef ze niet persé acuut aan mijn bed nadat de baby geboren is. De vorige keren kwamen ze wel dezelfde dag nog kijken (prima, mocht van ons) maar dan wel zeuren dat het zo druk op de weg was en op de bank gaan zitten wachten op koffie...

    Maar voor mijn man vind ik het echt sneu en zo ongeïnteresseerd over komen. :(Het enige wat hij zei was "Tja, typisch iets voor hen", aangezien ze wel vaker nogal egocentrisch zijn.

    Stiekem hoop ik dat ik vannacht beval en dat ze dan 5 volle dagen moeten wachten tot ze hun kleindochter kunnen zien :oops: Maar goed, da's ook weer flauw.
     
    Mamavanvier95, bozoe en Sanne2204 vinden dit leuk.
  12. Muisje2016

    Muisje2016 Fanatiek lid

    18 jan 2016
    3.025
    5.138
    113
    Dat lijkt me ook echt enorm rot, geen wonder dat je er doorheen zit. Goed om het morgen te bespreken want misschien is er toch nog iets van medicatie dat helpt. Kan verder geen tips bedenken die je niet zelf allang uitgeprobeerd zal hebben (hele kleine porties iedere 1-2 uur, gember, zijligging met je bovenlijf wat verhoogd dmv kussen onder je matras). Lijkt me echt kut... Wees eerlijk tegen de gyn, hopelijk weet die nog iets en anders kan eerder inleiden wel besproken worden natuurlijk.
     
    Daantjeee vindt dit leuk.
  13. Mapje

    Mapje Niet meer actief

    Heel goed dat je dat zo gaat bespreken. Je hebt ook kracht nodig voor je bevalling hè! Niet groot houden dus! Klinkt heel rot! Dikke knuffel!’
     
    Daantjeee vindt dit leuk.
  14. Annelies03

    Annelies03 Fanatiek lid

    2 nov 2020
    1.189
    788
    113
    Vrouw
    Ik snap heel goed dat je er klaar mee bent en niemands verhaal is tegelijken, dus wat mij betreft is het niet eerlijk tegenover je zelf als je zegt dat jou verhaal niet belangrijk is ♡
     
    Daantjeee vindt dit leuk.
  15. wolkje1994

    wolkje1994 Fanatiek lid

    12 aug 2013
    4.153
    6.005
    113
    @Daantjeee meer dan logisch dat je er klaar mee bent! Dit zou niemand bepaald lekker kunnen handelen... Ik denk ook wel dat artsen naar jou welzijn kijken hoor. Goed je grenzen aangeven!

    @Muisje2016 meen je die! Zeker sneu voor je man... als ze dit nu een jaar geleden hadden gepland. Maar last minute o_O
     
    Daantjeee en Muisje2016 vinden dit leuk.
  16. Annelies03

    Annelies03 Fanatiek lid

    2 nov 2020
    1.189
    788
    113
    Vrouw
    @Muisje2016 hele bijzondere actie van je schoonouders. Heel sneu! Maar is je wens uitgekomen , vannacht bevallen;)
     
    Muisje2016 vindt dit leuk.
  17. Beausecret

    Beausecret VIP lid

    26 apr 2016
    5.484
    6.100
    113
    Vrouw
    Ook al hebben ze vaker egoistische acties, je blijft hoop houden dat het beperkt blijft. Zeker van je ouders, niet tof voor je man @Muisje2016
     
    Muisje2016 vindt dit leuk.
  18. Selien

    Selien Bekend lid

    12 apr 2016
    899
    698
    93
    Vrouw
    Goed nieuws aan mijn kant! De baby is toch zelf gedraaid en al ingedaald!
    Wat een opluchting :D

    Ik had toch best wel een beetje stress van het feit dat ze in stuit lag :rolleyes:
    Mooi op schema qua gewicht ook, ze verwachten dat ze rond de 3500 is met 40 weken :thumup:
     
    Beausecret, Mapje, MB91 en 8 anderen vinden dit leuk.
  19. Selien

    Selien Bekend lid

    12 apr 2016
    899
    698
    93
    Vrouw
    Oh meis, je bent zeker geen aansteller!
    Wat jij allemaal benoemt.... daar zou iedereen toch gek van worden!
    Continu misselijk en niet kunnen slapen, dat zou echt iedereen opbreken, los van al het andere wat al bij die laatste loodjes horen.....

    Kaart het vandaag zeker aan, misschien kunnen ze je nog wat anders voorschrijven., zet hjem op meis!
     
    Daantjeee en wolkje1994 vinden dit leuk.
  20. wolkje1994

    wolkje1994 Fanatiek lid

    12 aug 2013
    4.153
    6.005
    113
    Hoe zijn de nachten verder gegaan ? @Muisje2016 babynieuws?

    hier redelijk. 2 uur wakker gelegen van ongesteldheidskrampen. En lig nu op bed met weer felle steken, maar duren kort en onregelmatig. Zal allemaal wel meevallen.

    hier aan het shoppen, met papierwerk opruimen kwam ik even cadeaubonnen tegen.

    iemand hier DE tip voor de perfecte luiertas ?
     
    Mapje vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina