Ik las gisteren dat Bob dat zelf ook echt jammer vindt. In het eerste seizoen hadden mensen nog eigen spullen.
Roos heeft denk ik nog nooit in de keuken gestaan... "En een grote wokbrander, dan kan hij lekker zijn hamburgers wokken."
Weer een leuke aflevering en een mooi resultaat! De sponsoring lijkt wel per aflevering toe te nemen, maar goed, ze nemen ook een gok om deel te nemen, dus dat is de keerzijde.
Ik vond dit een beetje een saaie aflevering. Ze hadden ook best al hoge verwachtingen, bijvoorbeeld van die uitbouw.
Nou inderdaad. Als je het over de aflevering van gisteren op televisie hebt: Zo’n grote verbouwing van zo’n klein budget en dan een leolux bank (ik ben er redelijk zeker van, aangezien wij meerdere keren op die bank hebben gezeten bij Eijerkamp). Dat is echt niet van dat budget gegaan. Sowieso vind ik dat ze wel mogen zeggen dat het budget echt niet realistisch is en dat alles al grotendeels op was aan de constructieve verbouwing + isolatie (vermoed ik tenminste). Anders gaan er misschien mensen opknappers kopen, omdat ze denken dat het wel kan, zonder de verbouwkosten goed te onderzoeken. Wel super dat dat stel voor 4 ton een huis hebben nu wat ze anders nooit hadden kunnen kopen. Ik had het begin gemist, maar denk dat het starters waren. En dan in die regio, het lijkt me echt lastig.
Ik begreep laatst eigenlijk een beetje dat het budget van Roos niet van de mensen zelf komt. Tenminste laatst bij dat stel in de sloopwoning rekende Bob het voor en hij zei dat hij een deel van het budget van Roos erbij zou nemen zodat ze dan net iets meer hadden te besteden. Verder eens dat het niet realistisch is in deze tijd. Maar ja, die keuken en sanitair jongen loopt ook niet voor niks met een groot logo op zijn rug natuurlijk
Het is ook niet dat ze zo te koop lopen met de inrichting, dus als het al gesponsord is zou je dat wel meer verwachten. Is het niet zo dat ze achteraf kunnen kiezen om de meubelen te behouden en dan nog een factuur krijgen? Als ze het willen houden..
Ze verdelen het budget in potjes en ze hadden van te voren Roos bijvoorbeeld 10.000 gegeven en dat verminderd naar 5.000. Maar ik verwacht dat ze tegen inkoopprijs kan inkopen, dan is je budget ook meer waard.
Ik had nooit verwacht dat het voor dat budget zou lukken. Het waren inderdaad starters uit een huurwoning in Amsterdam. Dan realiseer ik mij hoe veel ik heb geboft dat ik 16 jaar geleden een huis kon kopen, anders had ik nooit in mijn huidige woning kunnen wonen.
Ik ben wel benieuwd wat het die bedrijven nou echt oplevert. Van Eijerkamp kan ik me nog wel voorstellen dat mensen meubels gaan shoppen bij ze als men iets leuks voorbij ziet komen op tv (ik heb de bank al even opgezocht: https://www.eijerkamp.nl/eijerkamp-collectie-faith-zitbank-e00097335.html ). Maar voor de bouwbedrijven en keuken/sanitair bedrijven, ga ik niet ineens denken: laat ik die eens benaderen voor een klus...
Het is dat mijn oom onze aannemer was en ik de facturen allemaal zelf heb in gezien. Maar als naar ons huis kijk en zie wat wij maar met 40.000 euro hebben kunnen doen.... Vraag ik mijn eigen echt af hoe zij alles zo goedkoop kunnen doen. Je ziet veel verkapte marketing/reclamen. En ze zouden inderdaad in deze tijd wel mogen verduidelijken wat echt realistisch is. Want anders ben ik idd ook bang dat veel mensen opknappers gaan kopen zonder budget.
O ja, het is inderdaad deze bank, heeft eijerkamp afgekeken van leolux. Deze is wel een stuk goedkoper, dat scheelt. Maar zit vast niet zo lekker als leolux . https://www.eijerkamp.nl/leolux-rego-hoekbank-e00056375.html
De foto's van die bank komen uit het huis van gisteren, wel slim gedaan! Ik denk eigenlijk wel dat mensen wel zo'n bedrijf sneller benaderen. De badkamers en keukens zien er goed uit en ik zou dan snel denken dat het vast een betrouwbaar bedrijf is. Dus ik denk dat ze het er zeker uit halen.
Ook de gele variant is al eerder gebruikt bij VT wonen weer verliefd op je huis: https://www.eijerkamp.nl/eijerkamp-collectie-faith-zitbank-e00097335.html https://www.vtwonen.nl/tv/weer-verliefd-op-je-huis/aflevering-12-seizoen-13/marianne-in-rotterdam-resultaat-en-informatie/
Dat laatste zou inderdaad heel goed kunnen. Wij hebben zelf jaren geleden meegedaan met eigen huis & tuin en toen is onze badkamer verbouwt. De decoratie / inrichting was aan ons of we dat ook wilde hebben. Dat wilde we en het viel bij ons nog in het budget maar het zou me niet verbazen dat er inderdaad een aparte Facturatie voor gevraagd wordt. Eijerkamp is niet bepaald enen goedkope winkel…
Als je deze verbouwing met alles er op en eraan nu zelf via een aannemer had morgen bekostigen ben je volgens mij zo het dubbele kwijt. Nog los van het interieur. Alles gaat tegen bodem prijzen/kostprijs, kan niet anders. En logisch ook, dat is het voordeel van meedoen aan dit programma. En ik neem overigens aan dat de meubels door eijerkamp in het budget zitten, maar dan tegen kostprijs oid. Dat scheelt extreem veel.