Jeetje dat is niet fijn Ben zelf weer volledig aan het werk fulltime.. misselijkheid is op en af maar wel minder geworden, voel me verder wel goed
Ik ben vanochtend heel hard van de trap gevallen. Sindsdien op bed gaan liggen en krampen onderin me buik, ik dacht door de schrik en het aanspannen/spierpijn. Toch maar de VK gebeld en moet nu langskomen en misschien zelfs ziekenhuis bezoek ?! Ben nu best wel bang... Dacht dat het kindje wel goed beschermd zou zitten. Duimen jullie voor me
Ik liep naar boven op mijn sloffen en gleed dus uit, probeerde direct om te draaien uit reflex en toen kwam er 1 trede in me zij. Daarna alle treden in mijn stuitje gevoeld en lag ik dus beneden. Keihard gehuild van schrik. Nu rugpijn en buikpijn. die sloffen gaan echt de vuilnisbak in
Jeetje wat schrikken zeg! Waarschijnlijk moet je even aan de ctg als dat lukt om te kijken of alles goed gaat. Ik heb het bij mijn vorige zwangerschap ook gehad en moest de hele dag blijven dus neem wel wat boekjes enzo mee
Jeetje wat schrikken zeg! Hopelijk alles goed met de baby, en zoals hierboven vernoemd moet je er idd wel vanuit gaan dat je aan de ctg moet in het zh en dat duurt lang. Heel veel sterkte en ik duim dat alles goed is voor jullie!!
Bedankt voor de lieve berichtjes, het hartje klonk gelukkig helemaal goed. Ik voelde haar thuis niet bewegen (afgelopen dagen wel) maar dat komt ws door de stress zei de vk. Aan de CTG doen ze niet met dit termijn, omdat heel bot gezegd ze niks kunnen doen als het fout gaat…. Als het de bevalling op gewekt zou hebben zou ze nu wel al bloed verlies verwachten dus ik hoop dat het goed blijft gaan.
Wat schrikken zeg!! Ik duim dat alles goed blijft gaan en er geen bloedverlies komt! Probeer veel te rusten
Pff lees je verhaal net wat een schrik. Gelukkig doet die kleine het goed, de bewegingen komen vanzelf wel weer. Ik voelde mijn kleine rond de 15 weken heen en weer gaan, soort zwaartekracht als ik ging liggen, maar sinds vorige week ook niet meer. Met mijn zoontje had ik precies hetzelfde voelde hem rond de 15 weken een paar keer daarna niet meer pas met 20 weken.
Woow dat jullie dat voelen zegggg Ik wil het ook voelen maar weet niet precies wat ik voel en wann het de baby is
Wat schrikken zeg!! Gelukkig is het goed afgelopen. Nu lekker rustig aan doen en extra voorzichtig op de trap!
Wat vervelend voor jullie @Ritoy en @Girl34 ! Aangezien jullie nog zo lang moeten is het maar goed dat je nu al verplicht rustig aan moet doen.
Bij mij is het de 2e dus ik weet wel een beetje wat ik voelen moet. Ik voelde geen trappen of koprollen ofzo hoor. Als ik rustig op m'n zij lag en ontspannen voelde ik iets heen en weer gaan, een soort zwaartekracht dat zich verplaatste. Dus ik voelde ook geen veertje of vlindertje of plopjes zoals de meeste dat omschrijven en ik moest me echt ontspannen en er op focussen. Kind voelen tijdens lopen of bezigheid had ik echt ver in de 20 weken ofzo.