Verse terugplaatsing of alles in de vriezer?

Discussie in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' gestart door Kimm17, 24 sep 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Siepie85

    Siepie85 VIP lid

    8 nov 2013
    8.335
    8.341
    113
    Amsterdam
    Ik ben wel even nieuwsgierig welk zkh jullie beide lopen. Ik heb idd ook verhalen gehoord waar ik stijl van achterover sloeg. Maar eerlijk Gent kan er ook wat van die doen soms ook puncties bij 40plus eicellen.
    Ik ben ook heel makkelijk te stimuleren, maar gelukkig bij mij wel een arts die dingen aanpaste etc. Hier gaf ovitrelle ook altijd nog een extra kick na waarna er soms nog ineens 10 als verrassing bij kwamen. Wat ze dus altijd deed bij mij was voor de punctie oestradiol en progesteron bepalen. De eerst keer met 45 eicellen is het daarom ook afgeblazen, ik had fysiek nergens last van alleen aan oestradiol te zien deden ze allemaal mee. Ik had een record qua hoeveelheid.
    Helaas ook een keer ohss gehad toen ik zwanger was en tot mij frustratie heb ik van die zwangerschap een missed abortion gehad met 10 weken net dag ervoor het hartje gestopt.

    mijn tip hou ook je eigen gezondheid in de gaten!
    En wat ze bij mij deden was na elke punctie moest ik op dag 2 terug komen voor echo hoe het eruit zag plus bloed prikken. En dan werd pas besloten of ik een terugplaatsing zou krijgen.
    Heel veel succes!
     
  2. Lisa280887

    Lisa280887 VIP lid

    13 jan 2019
    5.072
    5.826
    113
    Vrouw
    Ligt er echt aan waar je loopt… bij de kliniek waar wij liepen krijg je ook wel echt je eigen plan van aanpak. Inmiddels best veel dames/koppels gesproken die er liepen en ze hadden allemaal een ander plan met ivf. Afgestemd op de persoon zelf.
     
  3. Gliss

    Gliss VIP lid

    5 jun 2019
    5.459
    4.812
    113
    Vrouw
    Daar ben ik het mee eens, in mijn kliniek in NL ook altijd maatwerk gehad tot nu toe. En ze staan altijd open voor gesprek over de verschillende opties en als ik vragen of ideeën heb.
     
    Lisa280887 vindt dit leuk.
  4. Lisa280887

    Lisa280887 VIP lid

    13 jan 2019
    5.072
    5.826
    113
    Vrouw
    Misschien zit het hem erin dat het klinieken zijn ipv ziekenhuizen. Wij hebben gemerkt dat de kliniek zo anders werkt dan het ziekenhuis!
     
    Gliss vindt dit leuk.
  5. 2jongensmama

    2jongensmama Fanatiek lid

    17 jan 2020
    4.008
    3.857
    113
    Ja dat maakt echt groot verschil! Hier ervaring bij beidde en waar het ziekenhuis alleen naar de protocollen keek en mij niet eens zag, was bij de kliniek alles afgestemd op mij en in overleg met ons. Gewoon al hele simpele dingen , als welke medicatie tot hoe we een cryo cyclus gingen plannen.

    En het ziekenhuis: wij vinden dit onderzoek te belastend , dus we doen het niet meer, je wacht maar weer een jaar. (Want dat is niet belastend?!) .

    Maar wel, eerlijk is eerlijk, het ziekenhuis is wel enorm veranderd en hoewel ik niet precies weet qua fertiliteit, is de afdeling gynaecologie momenteel juist enorm van dingen afstemmen op de mensen. Gek genoeg.
     
    Lisa280887 en Gliss vinden dit leuk.
  6. Kimm17

    Kimm17 Fanatiek lid

    10 feb 2016
    2.513
    1.989
    113
    Ik zit in Veldhoven en Tilburg

    Bij mij hebben ze omdat ze misschien dachten overstimulatie, uiteindelijk niks gedaan.
    Geen extra echo voor de TP, geen bloedonderzoek niks.

    En omdat ze het dus ook sterk afraden wilde ze geen Verse TP doen.
    Ik wilde dat wel want ik ken mijn lichaam en het was vergelijkbaar met de vorige 2x en toen ook geen overstimulatie gehad.

    En tadaaa ik heb een positieve test:D


    Heb overigens wel de eerste 5 dagen als een malle zitten drinken, wel meer dan 3 liter soms :p en veel rust gehad
     
    Leraje, Do1981 en Siepie85 vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina