Lange onvervulde kinderwens (MMM of zonder) maar nog hoop deel 3

Discussie in 'MMM clubs' gestart door Asil, 25 apr 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. herfstmeisjeB

    herfstmeisjeB Bekend lid

    16 nov 2020
    885
    811
    93
    Vrouw
    ik had een iets andere maar volgens mij komt het allemaal wel op hetzelfde neer! Je mag het ook alleen na je menstruatie doen en voor je eisprong geloof ik. Ik vond het altijd een fijn momentje en weer even lief zijn voor m’n buik ipv de boel te vervloeken :o:
     
    Achterkantvandemaan vindt dit leuk.
  2. GroeneBomen

    GroeneBomen VIP lid

    7 mei 2019
    23.691
    27.331
    113
    Vrouw
    Zo'n massage lijkt mij fijn. Sowieso om te relaxen in spannende tijden.

    Ik heb niets gedaan bij alle zwangerschappen, behalve ijsjes gegeten nadat ik mijn huid ermee had verdoofd voor de prikken hihi
    (Al is onze oudste gewoon old school verwerkt en keurig binnen half jaar zwanger zonder gedoe, wel heeft die zwangerschap mijn leven drastisch verandert en mij arbeidsongeschiktheid gemaakt en daardoor impact gehad op kinderwens)
     
  3. Achterkantvandemaan

    31 dec 2020
    7.936
    8.136
    113
    Uhhhm dames. Ik heb omega 3 gekocht omdat ik geen vis eet. Maar nu zie ik op de achterkant van het potje staan:

    Niet innemen als u zwanger bent, van plan zwanger bent te worden of waarschijnlijk zwanger bent.

    Wat moet ik daar nou weer mee??? Hier een foto van de ingrediënten. Graag advies :D Bekijk bijlage 702173
     
  4. Asil

    Asil VIP lid

    14 nov 2018
    10.149
    9.754
    113
    Vrouw
    Zie het al komt door de teunisbloem olie. Dat mag je absoluut niet nemen.

    Teunisbloemolie zou ook het risico op bloedingen vergroten. Om die reden wordt afgeraden om het middel tijdens je zwangerschap te slikken. Daarom moet je de olie dus alleen innemen tot de dag van je eisprong en daarna niet meer, aangezien je vanaf dat moment mogelijk al heel pril zwanger kan zijn.

    Ik gebruik deze

    Bijna Zwanger Vega Omega-3 - Supple
     
  5. Achterkantvandemaan

    31 dec 2020
    7.936
    8.136
    113
    Ah thanks! Zit er al een in m'n snufferd. Gelukkig nog geen eisprong. Ik zal morgen op pad gaan voor een andere!!
     
  6. Asil

    Asil VIP lid

    14 nov 2018
    10.149
    9.754
    113
    Vrouw
    Klote dat je de niet kunt terug brengen. Je hebt nu een pot waar en,en,en in zit. Hoog gehalte Vit A word ook afgeraden.

    Zou echt voor alleen Omega 3-6 gaan, heb je een Tuinen/Holland en Barret in de buurt?
    Heb jij die massage overigens gedaan? Ik gister. En eerlijk ik heb als een blok geslapen en het voelde heel fijn, ik ben al jaren de connectie met mijn buik kwijt en voelde me echt even "compleet".
     
  7. Achterkantvandemaan

    31 dec 2020
    7.936
    8.136
    113
    Ik denk dat we die in de stad hebben. Kan wel eens gaan zoeken. Ik kan ook gewoon vis eten, iets makkelijker :roflmao: maar ieuw. Ben er niet dol op.

    Gisteren heb ik de massage gedaan ja! De massage van het filmpje hier en een andere die ik gevonden had afwisselend. Al met al een drie kwartier bezig geweest. Daarna een heerlijke voetenmassage. Was ook lekker rozig van alles! Wat fijn dat het voor jou zo goed geholpen heeft om die connectie weer te voelen. Ik merk dat ik nog niet echt warm word van deze dingen, ik vind het vooral nog een beetje belachelijk en ik geloof er ook niet in, dus dan is het wel lastig. Maar heerlijk om zo met je lijf bezig te zijn dus het kan in ieder geval geen kwaad!

    Vandaag dus omega 3 gekocht, beetje jammer dat ik nu nét het potje meeneem waar je niet zwanger van wordt:roflmao::roflmao::roflmao:
    En ik heb granaatappelsap gekocht!

    Mijn man lacht me straks vierkant uit hahaha. Ik geloof er nog steeds niet in maar ik ga mijzelf deze keer ook echt zwanger werken. Die baby heeft straks echt geen excuus meer om niet te komen :D ik heb er dan in ieder geval écht alles aan gedaan.

    Oke, granaatappelsap. Waar, wanneer, hoeveel, hoe lang? :roflmao:
     
    Betsies en Didi5555 vinden dit leuk.
  8. Iemand1991

    Iemand1991 Bekend lid

    25 apr 2019
    911
    991
    93
    Vrouw
    Ik kan je deze aanraden. Deze heeft mijn fertiliteitsarts me na het verlies van onze dochter aangeraden (is namelijk belangrijk bij de aanleg van de hersentjes en daar had onze dochter een afwijking).
    https://www.deonlinedrogist.nl/drogist/testa-omega-3-algenolie-dha-epa-capsules-60vcp.htm
    En na eigen research kwam ik ook op deze uit.
     
    Achterkantvandemaan vindt dit leuk.
  9. Asil

    Asil VIP lid

    14 nov 2018
    10.149
    9.754
    113
    Vrouw
    HAHAHA, welke heb je gekocht? Ik heb of die van excellent van de AH of Zonnatura. Laatst heb ik een fles bij Holland en Barret gehaald van € 26 euro. Ik herhaal € 26 euro. Heb er wel heel lang mee gedaan. Ik doe altijd 120ml o.i.d maar de 1 zegt een heel glas (AH versie). De zonnatura staat erop geloof ik.

    Wat betreft die massages, in de holistische wereld vebinden ze je buik met je hoofd. Dus in dat geval, ontspannen buik ontspannen hoofd zeg ik dan maar :D
     
    herfstmeisjeB en Achterkantvandemaan vinden dit leuk.
  10. Asil

    Asil VIP lid

    14 nov 2018
    10.149
    9.754
    113
    Vrouw
    @Iemand1991, wat leuk dat je even komt loeren. Hoe is het met je/jullie?
     
  11. Iemand1991

    Iemand1991 Bekend lid

    25 apr 2019
    911
    991
    93
    Vrouw
    Ik lees nog dagelijks mee. Alleen reageer ik nooit. Opzich gaat het goed. Gisteren zag ik opeens een beetje roze in mn afscheiding. Dus dat was wel even schrikken. Maar gelukkig is dat nu helemaal weg:). Hij is ook de hele dag heel erg druk, dus dat is wel fijn.
     
  12. Achterkantvandemaan

    31 dec 2020
    7.936
    8.136
    113
    Waaaat 26 euro?! Absurd. Dat waren gouden granaatappels denk ik. Ik heb een klein flesje van zonnatura. Bijna 5 euro. Verschoot daar al van.

    Inmiddels ook de link van @Iemand1991 en die van jou bekeken vwb omega 3. Daar verschiet ik dan nog meer van. Jezus wat duur. Echt niet normaal. Ik zal het maar doen, maar één keer. Voor tjong.
    Ik had een potje van DA, die omega 3-6 en die was 13 euro. Viel me mee. Die gooi ik er wel bij mijn man in. Of is het ook schadelijk voor zaad??

    En die granaatappelsap staat idd 55 ml op. Maar mag je die na eisprong/terugplaatsing drinken?
     
  13. Asil

    Asil VIP lid

    14 nov 2018
    10.149
    9.754
    113
    Vrouw
    Voel je vrij om te reageren en updates te geven. Ik kan me je schrik voorstellen. Maar fijn dat het vandaag weg is. Alle echo's en controles ook ok begrijp ik?
     
  14. Asil

    Asil VIP lid

    14 nov 2018
    10.149
    9.754
    113
    Vrouw
    Ik zou de met teunisbloemolie niet aan je vent geven. En ja supplementen zijn duur, ik slik dat hele pakket van €81 euro, dacht probeer deze eens. Was 2 maanden gestopt. Hiervoor slikte ik ortica multi + van alles en nog wat. Kocht alles dus los was ik ook €100 kwijt.

    Voor zover ik weet mag je granaatappelsap blijven gebruiken juist na TP voor de innesteling.
    @Kramertje hoe lang heb jij het gedronken of drink je het nog steeds (if you don't mind me asking :)).
     
    Achterkantvandemaan vindt dit leuk.
  15. GroeneBomen

    GroeneBomen VIP lid

    7 mei 2019
    23.691
    27.331
    113
    Vrouw
    Ik heb al jaren deze, ook ideaal met de borstvoeding nog :) en is 18 euro ofzo voor 2 potten. Maar is wel multivitamine en ik heb hoger ijzer wel nodig wat erin zit.
     

    Bijgevoegde bestanden:

  16. GroeneBomen

    GroeneBomen VIP lid

    7 mei 2019
    23.691
    27.331
    113
    Vrouw
    Is granaatappelsap niet mega zuur?
     
  17. Asil

    Asil VIP lid

    14 nov 2018
    10.149
    9.754
    113
    Vrouw
    Ik vind het heerlijk.
     
    GroeneBomen vindt dit leuk.
  18. DangerBlonde

    DangerBlonde Fanatiek lid

    3 feb 2017
    3.491
    2.487
    113
    Vrouw
    Limburg
    Aanlengen met water dan valt t mee vind ik, goed te drinken.
     
    GroeneBomen vindt dit leuk.
  19. DangerBlonde

    DangerBlonde Fanatiek lid

    3 feb 2017
    3.491
    2.487
    113
    Vrouw
    Limburg
    Het blijft hier zwangerschapsaankondigingen regenen… zucht. Alsof de wereld t gewoon erom doet. Mess with me :| Afgelopen jaar al 5 collega’s, 2 vriendinnen, 1 familielid.
    Vanmorgen weer een collega die de aankondiging deed. Pats boem zwanger van de 2e. En niet misselijk geweest en voelde zich eigenlijk heel erg goed :o: uiteraard. Ik ben weer erg blij voor de ander. Echt.
     
  20. Achterkantvandemaan

    31 dec 2020
    7.936
    8.136
    113
    Vreselijk. Kill aan alle zwangeren. Soms.
     
    Leraje vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina