Ik wil even delen dat ik het echt hartverwarmend vind hoe iedereen hier meeleeft met mij en de situatie waarin ik nu zit. Ik zit regelmatig om alle pb’s en berichten hier stilletjes te huilen en soms ook zachtjes te lachen. En ook al reageer ik niet heel veel (ik ben zó moe): dankjewel ❤️
Ik voel me een klein beetje dom Dochter is fan van slakken... dus dacht een leuke poster te kopen, zag er eentje en zonder verder de webshop te bekijken besteld want ach is leuk... Ga ik net alsnog even reviews lezen, dat had ik beter niet kunnen doen Bij Ali was het €15 goedkoper
We hebben vandaag zo'n heerlijke dag in de Efteling gehad. Eerste keer dat we daar waren met de kinderen, zo mooi om zo'n park door kinderogen te zien. Alleen jammer dat ze nog niet in alle achtbanen mogen
Dat ik zo blij ben dat wij eindelijk een intex bad hebben kunnen bemachtigen. Net tijdens werk (thuis aan het werk) even een plons genomen want het is bloedje heet hier!
Het nieuwe album van Racoon , hou normaal absoluut niet van NL taalige muziek maar dit album is zo mooi! Het nieuwe van Diggy dex trouwens ook.
M’n verstandskies is eruit!!!!! Oh wat een opluchting. Hij moest er dik een jaar geleden al uit, maar de tandarts en ik hadden afgesproken het uit te stellen tot na de zwangerschap. Maar ik vond het maken van een afspraak al zo’n drempel (doodeng, dit!), dat ik het maar bleef uitstellen…. Na een aantal slapeloze nachten was het vandaag toch zo ver en het viel me zó vreselijk mee! Ok, de verdoving zit er nog goed in, natuurlijk, maar het trekken zelf zag ik het meest tegenop en daar ben ik nu mooi vanaf
Zo herkenbaar, aantal jaren terug moest er bij mij een ontstoken kies worden getrokken. Ik zag er zo tegenop maar wat was ik blij dat dat ellendige ding eruit was. Mensen aan me vragen of ik het niet doodzonde vond van die kies en of ik niet liever een wkb had laten doen. Ik heb die mensen echt voor gek verklaard want mijn pijn was eindelijk weg en ik had het veel eerder moeten doen. Ik heb nu al jarenlang een kroon op die verloren kies en de beste keuze ooit.
Dat ik net van een parkeerplaats afreed en er opeens een auto achter mij stond die ik niet zag en er dus tegen aan reed. Bumper van die auto beschadigd.. en serieus er zat al geen lak meer op die auto he? Maar goed. Zij belt haar man, ik dus ook maar. Komt die kerel er aan. Zwaar denigrerend tegen mij. Ik zei ja mijn man komt ook. En nog steeds een beetje vreemd tegen mij doen. Tot mijn man aan kwam rijden en hij zegt met een hele verbaasde toon: aaah is that your husband??? En zijn hele houding veranderde. Poeslief. Ik weet niet wat die man dacht, maar deze man had hij niet bij mij verwacht. Ik ben weggegaan want mijn kinderen waren inmiddels al klaar met school. Gedoe altijd met zo een schade.
Oké, nu ben ik wel heel benieuwd naar jouw man. Ik stel me zo voor dat hij op zijn minst erg groot en breed is ofzo
Heerlijk altijd zo'n vent. Mijn man is ook zo'n grote en ik moet ook altijd grinniken als mensen een beetje bijdehand doen en hij dan tevoorschijn komt. Zodra ze hem zien veranderd de toon altijd wel of dimmen ze in. En hij heeft nog nooit iets raars gezegd of gedaan, zijn blik met opgetrokken wenkbrauw is meestal genoeg
Dochter komt mij uitleggen hoe baby's worden geboren. Je doet gewoon een pop onder je trui, dat is de baby. Drie keer springen en dan komen de voetjes er uit. Nog een keer extra springen en tadaaaaa baby geboren! Heb t maar ff verteld tegen de baby, maar dan wel eerst hoofdje. Vond t zo'n goed idee!