Ik zit nu weer op het wachtbankje. Ik ben benieuwd wanneer je voor het eerst begon met testen en wanneer je voor het eerst (licht) positief testte? En was dit, mocht je meerdere zwangerschappen hebben gehad, allebei de keren hetzelfde? Ik vraag dit omdat ik nu 8dpo ben, hartstikke vroeg natuurlijk.. maar bij onze zoon had in nu een licht positieve test. Vandaag getest, maar negatief dus ben dan gelijk de hoop verloren, ondanks dat het zo vroeg is.
Bij de eerste dag 15 dpo getest Bij de tweede op 11 dpo en toen een heel licht streepje, ik denk dat ik de dag ervoor niets of nauwelijks wat had kunnen zien op de test. 8 dpo is echt nog vroeg
Deze keer op 7 dpo een tuuuuurstreepje. 8 dpo al iets beter en 9 dpo deed ik cb digitaal en die gaf 1-2 weken. In juni pas 9/10 dpo positief maar werd een miskraam toen. de hoop nog niet verliezen hoor. 8 dpo is heel vroeg nog
Bii de 1e zwangerschap 10DPO, maar die was al zo duidelijk dat ik eerder ook zeker positief getest zou hebben. 2 dagen later gaf de CB digitaal 2-3 aan (drieling dus gok daarom haha). Bij deze zwangerschap op 8DPO om 17.00 in de middag een heel licht streepje.
1e zwangerschap niet voor 10DPO getest, toen meteen een hele duidelijke streep, zou eerder ook zeker positief zijn geweest 2e en 3e zwangerschap op 8DPO positief getest
Bij R heb ik op 11 dpo voor het eerst getest. Een heel licht tuurlijntje. Ik denk niet dat die al eerder positief geweest zou zijn. Bij V heb ik op 8dpo een tuurlijntje getest. Toen ook begonnen met testen.
Nog een enorme twijfel hoor. Mijn lichaam schreeuwt ja. Maar qua praktische dingen wordt het in ieder geval nog een nee. Over een jaar maar eens verder kijken naar de stand van zaken. En toch eens zien of en in hoeverre de zorgen in de zwangerschap van V ervoor gezorgd hebben dat ik die periode niet lekker af kan sluiten en het daarom nog eens zou willen doen. Of dat ik er daadwerkelijk nog een derde bij zou willen. Mijn vriend staat er heel open in gelukkig.
1e: 11dpo negatief (maar niet getuurd oid), daarna pas 18dpo weer getest. Ik was zeker van eisprong ivm temperaturen. 2e: 11dpo licht lijntje. Ervoor niet getest. 3e: 12dpo, ervoor niet getest.
De 1e; geen idee, had geen ovulatietesten gebruikt. De eerste test was een tuurstreep, ik vermoed 9dpo ongeveer. Was gewoon benieuwd, had wat vage klachten (aparte geur, slecht slapen) zat in ronde 2. 2e: 8/9 dpo, geen duidelijke klachten, enkel het wegblijven van de gebruikelijke pms klachten.. zat in ronde 19 dus verwachtte er eigenlijk niks van, had een tuurstreep.
1e 10 dpo, daarvoor niet getest, tuurstreep en 1-2 op de digitale Deze zwangerschap, 7 dpo negatief getest, 10 dpo positief tuurstreepjes en 1-2 op de digitale.
Het kan dus nog wel haha! Vanochtend getest en een tuuuurstreepje in de verste verte. Niet op de foto te krijgen. Dus we wachten het even af de komende dagen. Ik had een positieve ovulatie test op 23 september en 24 september had ik eipijn in de middag. Heb de 25e als 1 DPO gerekend. Eipijn kan ook het laatste groeispurtje zijn, waardoor hij de 25e pas gesprongen is natuurlijk.. dus ben vandaag dan 8 of 9 DPO.
bij de eerste deed ik de billingmethode (voelen baarmoedermond) ik deed toen op 10 DPO een test en was negatief. 12 dpo licht positief. Bij de tweede had ik steeds bloedverlies bij eisprong die dan na 10 dagen over ging in een menstruatie. Getest met ovulatietesten. Mijn NOD was 11dpo maar durfde pas 12 dpo te testen en direct een duidelijke streep. Was zeker eerder al positief geweest. Deze zwangerschap voelde ik op 4 dpo (ovulatietesten) in de avond en nacht menstruatiekrampen. De volgende dag begonnen vage symptomen. Op 7 dpo getest en licht positief Dus het kan echt nog zoals je aan mij kunt zien