Corona nieuws, deel 10

Discussie in 'Gezondheid algemeen' gestart door Bloempjelief, 5 sep 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. MadeInUSA

    MadeInUSA VIP lid

    27 dec 2011
    9.179
    10.723
    113
    Ik vind het maar zorgelijk hoor, die energieprijzen. Tuinders geven al aan dat het niet rendabel is om groenten in kassen te verbouwen als ze zoveel aan gas kwijt zijn. Dus de energierekening loopt op, de benzineprijs loopt op, en binnenkort ook de voedselprijs. Voor steeds meer mensen wordt gewoon leven niet meer te betalen.
     
    Huismuisie, Spectre, Ally2020 en 3 anderen vinden dit leuk.
  2. Mamafiets

    Mamafiets VIP lid

    22 apr 2019
    18.429
    30.775
    113
    Vrouw
    Wat betreft vertrouwen in de politiek....
    In het algemeen was dat al aan het dalen door de hoeveelheid aan splinterpartijtjes en geneuzel her en der.

    Dan de regering zelf. Wat een bende hebben die ervan gemaakt met overal te laat mee zijn, steeds wat anders roepen, toeslagenaffaire, het fiasco in Afghanistan, het complete negeren van eigenlijk alle belangrijke problemen in binnenland en wereldwijd.

    Daar hoef je geen wappie voor te zijn.

    Wat betreft het corona beleid zelf wil ik best geloven dat ze hun best doen. En absoluut ook dat de maatregelen (in zijn algemeenheid) noodzaak waren en deels nog zijn. En daarbij is het ook steeds snel moeten schakelen op nieuwe informatie en inzichten. Dan is het moeilijk om het goed te kunnen doen. En onmogelijk km heg voor iedereen goed te doen.

    Maar volgens mij begon deze discussie met iemand die dit wantrouwen ook over de rechtbank had.
    Dat de rechter bij zijn uitspraak over de votonapas andere belangen heeft laten meespelen ipv objectief naar de feiten te kijken. En dat gaat mij een stap te ver.
     
    Felice, Malbec, nizzie86 en 4 anderen vinden dit leuk.
  3. Mamafiets

    Mamafiets VIP lid

    22 apr 2019
    18.429
    30.775
    113
    Vrouw
    Evrn iets heel anders. Een gedachtenspinsel van mij. Ik heb geen cijfers om dit te toetsen. Maar ben wel benieuwd hoe jullie dit zien.

    Volgens mij is het momenteel zo dat wereldwijd gezien de landen waar de vaccinatie graad hoog is de meeste maatregelen zijn losgelaten en de gezondheidzorg het weer aan kan. Kortom... alles weer (bijna) normaal.

    En de landen met de laagste vaccinatiegraad zitten juist wel nog met veel maatregelen, hoge cijfers en druk op de zorg.

    Klopt mijn beeld? Ik weet ook wel dat je landen nooit 1 op 1 kan vergelijken. Maar globaal gezien.
     
    Huismuisie vindt dit leuk.
  4. Spectre

    Spectre VIP lid

    5 nov 2015
    19.836
    18.578
    113
    Vrouw
    :roflmao::roflmao::roflmao:
     
  5. Spectre

    Spectre VIP lid

    5 nov 2015
    19.836
    18.578
    113
    Vrouw
    Ja en mensen die genoeg geld hebben voor elektrisch rijden, duurzaam wonen, van het gas af en weet ik allemaal, gaan er op vooruit. Zeker zorgelijk.
     
    SAARC, Kleintjuh85 en Saartje33 vinden dit leuk.
  6. olleke

    olleke Fanatiek lid

    8 mrt 2012
    4.848
    4.103
    113
    Degenen die het makkelijkst de steeds hogere lasten kunnen betalen, zijn ook degenen die in duurzaamheid kunnen investeren (zonnepanelen, isolatie etc). Helaas lukt dat bij veel mensen inderdaad niet ook al zouden ze graag willen. Zo wordt de kloof alleen maar groter
     
    SAARC, Saartje33 en Spectre vinden dit leuk.
  7. Saartje33

    Saartje33 Fanatiek lid

    6 dec 2018
    3.899
    5.859
    113
    Vrouw
    Nou inderdaad. Ik heb geluk dat ik van een woningbouwvereniging huur die inzet op duurzaamheid. We koken electrisch, en we hebben 8 zonnepanelen die we via hun huren. De winst op de energierekening is hoger dan de €15 die ik voor de huur ervan betaal. Ze hebben goed geïsoleerd en we hebben dubbel glas. Het is een oud huis uit ‘49 maar prima onderhouden. Mijn moeder daarentegen heeft boven nog steeds enkel glas en je moet de verwarming op 23 zetten wil het een beetje warm worden. Haar woningbouwvereniging doet niks
     
  8. nijn37

    nijn37 Fanatiek lid

    13 aug 2006
    2.705
    2.384
    113
    Tja en wij zijn van het gas af, hebben nooit gas gehad want altijd al stadsverwarming. En guess what: de prijs daarvan is gekoppeld aan de gasprijs. Dus die gaat ook lekker omhoog. En we kunnen niet eens shoppen voor een goedkoper contract want we zitten aan die ene leverancier vast. Hoe oneerlijk is dat dan? :|
     
    nizzie86 vindt dit leuk.
  9. Saartje33

    Saartje33 Fanatiek lid

    6 dec 2018
    3.899
    5.859
    113
    Vrouw
    Dat slaat ook nergens op nee...
     
    SAARC vindt dit leuk.
  10. Fuddey

    Fuddey VIP lid

    6 okt 2015
    16.382
    12.678
    113
    Hier ook inderdaad, echt belachelijk…
     
    nizzie86 vindt dit leuk.
  11. Ally2020

    Ally2020 Bekend lid

    15 nov 2020
    520
    662
    93
    Vrouw
    Voor een ieder met een open mind, genoeg engels kan verstaan en oprecht geintereerd is waar het wantrouwen in de politiek en het gehele systeem vandaan komt hier een mooie introductie van een uur.

    Ik ben ervan overtuigd dat als je de moeite neemt om te kijken je niet meer kunt zeggen of je kunt afvragen of/waarom de politiek ervoor kiest ons express wat regeltjes opnte leggen welke niets met onze gehondheid te maken hebben.

    Ik wil niemand overtuigen maar als je wilt weten wat mensen drijft die er geen vertrouwen in hebben dan is dit denk ik wel een mooie, eerlijke, beknopte (ok een uur maar goed) samenvatting van wat er in de ongelovigen van dit beleid omgaat.



    reacties zijn welkom van iedereen die de tijd heeft genomen de video in zijn geheel te bekijken.
     
    Nikki23 vindt dit leuk.
  12. Cin85

    Cin85 VIP lid

    12 jan 2010
    12.492
    13.946
    113
    Vrouw
  13. Hanneke

    Hanneke VIP lid

    18 jun 2007
    14.894
    275
    83
    Onze roze wolk!
    SAARC en Cin85 vinden dit leuk.
  14. Wondertje2020

    Wondertje2020 Fanatiek lid

    6 aug 2020
    4.890
    5.127
    113
    Vrouw
    83B3507F-393C-4302-A427-E47F41E81B82.jpeg
     
  15. Nellie4

    Nellie4 Fanatiek lid

    25 jan 2017
    4.874
    7.938
    113
    Rechters zaten fout in toeslagenaffaire: 'Steevast kant Belastingdienst gekozen’ https://www.ad.nl/binnenland/rechters-zaten-fout-in-toeslagenaffaire-steevast-kant-belastingdienst-gekozen~a28c4c3d/

    Er was laatst een discussie over de uitspraak van de rechter die had gezegd dat de Coronapas geen discriminatie is, en dat door sommige dit dan als een feit werd gezien, want tja een rechter heeft t gezegd en de rest moet dus z’n mond houden.

    bovenstaand stuk toont wel aan dat het helaas niet altijd zo werkt. De rechters zelf geven nu aan dat ze in de toeslagen affaire automatisch te veel op de hand waren van de overheid en eigenlijk niet het lef hadden om er tegenin te gaan. Zou me niets verbazen als we die conclusie in de toekomst ook kunnen trekken bij veel Corona gerelateerde zaken.
     
    Huismuisie, Liliane92, Roosje35 en 14 anderen vinden dit leuk.
  16. Zxcvb

    Zxcvb VIP lid

    13 dec 2019
    13.044
    14.730
    113
    Vrouw
    Spectre, Hanneke en Cin85 vinden dit leuk.
  17. Cin85

    Cin85 VIP lid

    12 jan 2010
    12.492
    13.946
    113
    Vrouw
    Ik vind het voorjaar nog optimistisch, ik ben ondertussen misschien echt een doemdenker maar ik vrees dat die pas er misschien wel nooit meer vanaf gaat. Zou mij ook niets verbazen als er straks nog meer persoonlijke dingen aangekoppeld worden. Geen idee of dat dan je bankgegevens zijn, rijbewijs of andere vaccinaties.
     
    Edr89, Nikki23 en Ally2020 vinden dit leuk.
  18. Saartje33

    Saartje33 Fanatiek lid

    6 dec 2018
    3.899
    5.859
    113
    Vrouw
    Nou ja het was natuurlijk ook een inkoppertje om die pas te starten aan het begin van het griepseizoen. Kon je van mijlen ver zien aankomen dat die er in november niet af zou gaan
     
    Spectre, Edr89, Syane en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  19. bosi333

    bosi333 VIP lid

    1 aug 2006
    37.265
    6.790
    113
    Maar wat is daar erg aan. Ik heb nu ook al een bank app en betaal digitaal. DigiD is ook al via een app.

    De wereld is sowieso op deze manier aan het veranderen.
     
    Bellybell vindt dit leuk.
  20. Syane

    Syane VIP lid

    21 aug 2013
    12.245
    11.826
    113
    Nou dit dus. Hierover zeggen dat er weer een van je voorspellingen is uitgekomen is wel heel makkelijk scoren.
     

Deel Deze Pagina