Ik denk dat die nog iets donkerder kan. zou door blijven testen. Al zou ik het wel gezellig maken al.
Hartslag is gedaald? Daar heb ik nog niet eerder van gehoord. Helaas zag ik alleen het typische indroogstreepje op je test.
Hii, ik ben met toeval achter een evt eisprong gekomen. Dit was de eerste keer dat ik een ovulatie test deed eigenlijk voor de grap. Ik ging er van uit dat met een cyclus van 28/29 dagen me ovulatie op of rond dag 14 zou zijn dus toen heb ik veel geklust. test gedaan op CYCLUS DAG 23! heel laat dus voor mij doen. nu kwam die er knallend uit! mijn vraag is nu: hoe werkt dit precies? wanneer komt mijn eisprong? Heb ik optijd geklust? woensdag ochtend : knal test (geklust) Donderdag: iets minder (niet geklust) Vrijdag: lh piek weg (avond geklust) voor woensdag zeker een week niet geklust. Ben ik optijd geweest denkje? En zal ik vanavond weer klussen hah.
jaaa! Ik schrok er ook van! Ik dacht eerst misschien wel zwanger aangezien 5 dagen me nod zou zijn. Dus niet gwn een lh piek hhaha
Enige wat ik me steeds afvraag is waarom iedereen seks hebben klussen noemt wat is er mis met seks hebben?
@RoGiJuLi wanneer kan ik denk je testen 6 oktober ovitrelle gezet, en vandaag 9 oktober tp gehad van 3 daagse embryo. Ik ken mezelf ik ga echt geen 2 weken kunnen wachten