Traag??? Ik zie een mooie oploop hoor. Plus daarbij genomen dat hcg verdubbeld elke 48-72 uur, is dit een goede oploop voor 1 dag
Bedankt voor je reactie! Ik ga denk ik nooit meer met easy@home werken als de laatste op zijn.. Ik zie al dagen streepjes.
Ik denk dat mijn oploop bij mijn eerste positieve testen ook zo was ongeveer. Gefeliciteerd alvast en ik ga voor je duimen dat je de komende dagen mooie donkere testen hebt
De bovenste is de oudste. ik had de dag daarvoor (ik denk op 8 of 9 DPO) ook een positieve test maar die kreeg ik niet op de foto. Hierna liepen ze wel snel op.
Ja zoiets idd (ben niet helemaal zeker van wanneer mijn ei is gesprongen). Maar mijn testjes waren de eerste dagen ook erg licht, logisch ook wel gezien de minimale hoeveelheid hcg. Ben heel benieuwd naar hoe donker ie morgen is. Het zijn spannende dagen. Hoop dat het mooi doorzet en je over een maand of 8 een baby in je armen hebt. Nog bedankt voor de felicitaties!!
Is het zo dat ovulatietesten op lopen voor je ei en daarna weer aflopen? Of is dat wisselend tot die piek er echt is? Ik weet dat een lh piek niet een gesprongen ei betekend en dat je daarvoor moet tempen. Maar uit mijn temp kan ik het nog niet echt halen maar wel 't gevoel dat hij al gesprongen is.
Soms kunnen ze oplopen en dan weer aflopen en dan krijg je de knaller van de piek! Bij mij was het de laatste ronde, dat ik eentje had en dat ik dacht dat mijn piek aan zat te komen, toen ik het de volgende de dag deed was hij weer lichter.. daarna liepen ze allemaal mooi op tot de piek. Als je twijfelt kan je altijd de pre mom app downloaden en dan kan de app de een score geven en ook aangeven of je piek geweest is! Ik heb de pre mom app voor dit gedownload, want echt ik vond het altijd moeilijk om af te lezen dat gedrag maar dus zo weet je wel of het je piek is of niet. En vooralsnog kan je altijd van merk ovulatietesten veranderen! Sommige vrouwen vinden echt moeilijk hun piek met bepaalde merken .. Succes meid
Ohja dat was die app, nou vanavond toch maar weer ff achteraan. Want vind die ovulatietesten maar onduidelijk gedoe. Vond sowieso dat als hij nu al gesprongen is dat het vroeg is. Maar lijk het aan me hele lijf te merken dat het zo is.. Meeeh geduld is een schone zaak.
Ja ik herken het maar het lichaam kan je soms zo voor de gek houden! Dat je er soms, helaas, niet op kan rekenen. By the by, als je foto neem van je testen via de pre mom app, doe het onder "others" en de foto nemen gelijk als de test nog nat is maar goed doorgelopen!! Dus na zo'n 10min na het testen , volgens mij is dat ook de afleestijd van ovulatietesten. Heb even de mijne als voorbeeld gezet.. Dit zijn gewoon de Action ovutesten, dus niet van easy@home of pre mom merk dus denk dat het het anders "leest" vandaar bij others. En je kan ook zien dat voor dat ik m'n piek kreeg ik wat op en neer ging, niet echt hoog maar dat ik wel dacht dat m'n piek er aan zat te komen en dus niet