Uit de speelgoedboeken heeft onze dochter complete bladzijdes uitgescheurd waar ook maar een glimp van pokemon op staat. Ze heeft al een pikachu knuffel. Maar voor de feestmaand wil ik haar verblijden met meer maar ik weet niet wat. Ze heeft via via 3 pokemon kaarten. Maar ik snap het niet. Wat kan je daar nou mee ? Of alleen verzamelen ? Én welke kaarten koop ik dan ? Het is voor mij een doolhof met enorme prijzen. Wie kan mij wegwijs maken ?
Verzamelen, ruilen t is meestal gewoon t hebben dat al leuk is. Zoon bladert regelmatig door zijn boek. Maar geeft ook wel kaarten weg. Bij de intertoys kun je ze vaak wel kopen in de winkel zelf. Bij aliexpress heb ik een verzamelmap gekocht, super ding! Ook zeer betrouwbaar en echte kaarten: https://www.spellenrijk.nl/artikel/30047/pokemon-sword-shield-chilling-reign-boosterpack.html
Kaarten worden hier gebruikt om te verzamelen, door boeken te bladeren en te ruilen. Ik koop de kaarten op alieexpres. Daar heb ik ook de verzamelmappen, knuffels en Pikachu onesie vandaan. Ze hebben ook kaarten die gekocht zijn in Nederland, maar wat zijn die aan de prijs zeg. Nu ze goedkopere kaarten heb laat ik ze helemaal vrij met ruilen en meeslepen van hun kaarten.
Kaarten op AliExpress Veel goedkoper en dan ruilen ze na schooltijd of in de buurt Ook de verzamelmap daar gekocht en anders een rugzak of dekbedovertrek
kaarten van alieExpress zijn natuurlijk niet de echte. Grote kans dat kinderen niet willen ruilen.. Mijn kinderen hebben er best veel verstand van en zien echt het verschil.
Hier pokemon poppetjes, Pokémon encyclopedie (wel in Engels maar las toch goeie reviews), Pokémon Lego (megablocks) , Pokémon kleurboek. Kaartjes vind ik hem nog wat jong voor , maar dat zal vanzelf wel komen als hij ouder wordt
Klopt. Maar mijn zoon (7) ‘geeft’ ze weg, is snel onder de indruk van grotere jongens en vindt het dan lastig om te ruilen. Dus onlangs een hele set neppers gekocht (serieus, ik zie het verschil niet, de geur is alleen anders) en deze mag hij naar hartelust uitdelen .
Hier ruilen ze allemaal met elkaar, niemand doet daar moeilijk over. Maar goed misschien door de leeftijd, mijn kind is 7.
Inderdaad! Mijn zoons van 7 en 10 jaar ook hoor, weten goed wat echt is en niet. Ze ruilen weleens echte voor neppe kaarten en weten dat ze de neppe kaarten enkel verder mogen ruilen met de boodschap dat het geen echte is zodat er achteraf geen gezeik kan komen. Hier staat op het verlanglijstje voor Sinterklaas o.a: Uiteraard heel veel kaarten, in verzamelblik doet het hier altijd goed Dekbedovertek Posters voor in lijstje op de slaapkamer Schooltas Qua knuffels hebben ze hier al een Pikachu en Bulbasaur en willen ze nu graag een Snorlax. Net nieuw is het Celebration thema, daar willen ze hier heel graag wat van.
Heb hier een mega pokemon fan ik vind het echt vreselijk maar helaas, mijn zoon niet Kaarten kopen we niet, vind ik echt zonde van het geld. Dure dingen is eigenlijk gewoon voor de heb. Ze ruilen onderling Misschien staat hier wat tussen voor je: https://www.large.nl/gaming/pokemon/?start=0&sz=60
Pokemon battle academy zegt zoon (7) Hij heeft kaarten en mag ze niet ruilen. Dit spel is de basis en speelt dit met zijn vader. Wel zijn de kaarten in het engels! Zoon is heel vlot dus leert nu heel snel engels Echt een aanrader zegt hij. Overigens deelt zijn papa die mening. Knuffels Voor een klein cadeau een placemat voor 2 euro bij de intertoys. Was hij heel blij mee Kaarten kopen we echte. Zoon is samen met zijn papa fan en samen mega blij. Ze hebben bij de intertoys ook bekers en broodtrommel. Vond die niet heel stevig maar leuk is hij wel. Mapje is handig als je wat kaarten hebt.
https://www.bol.com/nl/nl/p/pokemon-shortama-maat-146-pyjama-pikachu-kinderen-slapen-nachtkleding/9300000010179403/ En op Amazon ook gewone maten, toch? https://www.amazon.nl/Pokemon-Jongens-Pyjamas-Veelkleurig-116/dp/B075KLGV2L https://www.amazon.nl/Pokemon-Jongens-Pyjamas/dp/B082Q3FWY7/ref=pd_aw_di_ci_int_rm_ing_dp_m_p_2?pd_rd_w=A6W8O&pf_rd_p=c4c89f7a-b752-4468-a178-3f2c29b1cef3&pf_rd_r=8YZ95YCAVEP1GQVTWQK1&pd_rd_r=8b4da23d-57ec-4286-8a02-48a317e1fa81&pd_rd_wg=TJIpr&pd_rd_i=B082Q3FWY7 En anders maat 10-12 oid?
Bedankt! Die van bol.com komt rechtstreeks van ali express voor 1/3 van het bedrag Die andere 2 had ik niet gevonden, vond alleen de leeftijdsmaten en die vind ik altijd lastig
Geen idee waar ze vandaan komen. Ali redt je vermoedelijk ook niet op tijd meer, das ook wel ‘een ding’. Maar lange mouwen ed zijn toch ook fijner. Qua leeftijdmaat zou ik gewoon zo’n standaard lijstje raadplegen, denk dat dat wel ongeveer overeenkomt. Pyjama bestel ik ook wel eens een maatje groter trouwens.