Maakt dat wat uit? Elk ziekenhuis heeft zijn eigen capaciteit. Als een ziekenhuis dan tot zulke drastische maatregelen moet besluiten dan is dat wel een teken aan de wand. Zeker in combinatie met de andere berichten van andere ziekenhuizen denk ik dat dit echt een zeer serieuze zaak is.
De ziekenhuis spreken hun beschikbare bedden regionaal af. Wij hebben er nu 15 en gaan pas opschalen als het ROAZ dat vraagt.
Sorry jouw naam was blijven staan uit een onaf bericht, en de computer zette jouw naam erboven ipv @Bloempjelief. Aangepast.
Zeker maakt dat uit, want als een ziekenhuis ervoor kiest minder of geen patiënten op te nemen wil ik wel weten waarom.
Ehm, dat staat toch in het artikel? Omdat ze overlopen en niet meer de zorg kunnen leveren aan alle patiënten die nodig en kwalitatief goed is.
hoe zit dit dan precies? Wordt er wekelijks overlegd met het ROAZ over opschaling en ziekenhuizen moeten dan toch kunnen aangeven of het nog mogelijk is om op te schalen?
Wat wat is overlopen? Dat wordt niet gemeld. Is dat 3? Is dat 30? Is dat 100? Voor mij maakt dat nogal een verschil.
Dat is dus te lezen in het artikel van de VK. Dat onderzoek waar RTL naar refereert en waar jij het ook over hebt, klopt van geen kanten. Zie hieronder: Er is eigenlijk maar één probleem: het onderzoek zelf. Verstopt in de bijlagen – en onopgemerkt door de meeste journalisten – zit namelijk een cruciale statistische valkuil, die het beeld helemaal verandert. De 23 ongevaccineerden uit de studie bleken voor het overgrote deel te bestaan uit kinderen. Niet alleen veel te weinig, maar ook bepaald geen eerlijke afspiegeling van de bevolking, omdat kinderen sowieso minder besmettelijk zijn.
Dankjewel, dat zet het wel in een ander licht. Dat kon ik dus niet lezen aangezien ik geen abbo heb op vk
Ik begrijp dat wel. Ik hoop gewoon dat het niet zo ver komt, eigenlijk. Hoe is het gesteld met landen waar ze dit al ingevoerd hebben? Ik weet dat Italië dit heeft, en New York dacht ik ook. Maar hoe staat het daarmee? Heeft iemand daar nog iets recents over gelezen? Iemand zei het volgens mij hiervoor al, ik dacht @Dubbelgeluk, maar moeten deze ‘maatregelen’ nu echt zoden aan de dijk gaan zetten? Ik vermoed dat die mondkapjes echt geen verschil gaan maken en dat, zo lang 1,5m slechts een advies is en mensen nog steeds gewoon naar hun werk kunnen (wat is dat nou voor b*llshitadvies?), we over drie weken gewoon weer met z’n allen in een lockdown zitten en een scholensluiting te pakken hebben. Waarom nu niet wat rigoureuzer (verplicht thuiswerken en verplicht 1,5m en voor mij part testen voor toegang voor iedereen) zodat we er straks met de feestdagen er tenminste allemaal weer wat moois van kunnen maken? Het is niet dat het voor het eerst is dat men te ‘mild’ optreedt en we er vervolgens nog maanden ‘last’ van hebben. Ik moet me vandaag maar even gaan distantiëren van de actualiteit en dit topic geloof ik
Maar dat ligt toch ook aan het ziekenhuis, Weert is maar een regio ziekenhuis dus ze kunnen nooit heel veel patiënten aan dus de kleine zullen eerder vol stromen dan de grote academische ziekenhuizen. Ze bieden ook voornamelijk dag behandelingen. Toevallig weet ik dat ze de 22ste ook een stop bij de seh hadden want toen is mijn schoonmoeder gevallen en moest haar hoofd gehecht worden ze woont 5 min van het ziekenhuis maar moest naar Roermond want er was geen plek.
In NY schijnen tientallen brandweerkazernes gesloten te zijn, omdat er teveel brandweermannen zich ziekgemeld hebben (lees: niet gevaccineerd zijn). Komt wel van de Telegraaf. Ik vraag me af in hoeverre ze zo’n aangepaste wet kunnen uitvoeren. Ik heb een eigen bedrijf en ben zelf niet gevaccineerd. 1 van mijn compagnons wel, de andere niet. Personeel wel, denk ik. Ik heb het ze niet gevraagd. Zou het mij verboden kunnen worden om naar mijn eigen kantoor te gaan?
Ik denk dat menig werkgever zich daar wel ff achter zn oren gaat krabbelen wat ze hier mee moeten. Snap t ook niet, het zegt werkelijk geen ene malle moer over een veilige werkplek als je gevaccineerde personeel ongetest binnenkomt. Dan ook die testen (wat compleet onhaalbaar wordt gezien testcapaciteit). Bij ons gaan ze er hoe dan ook niet aan beginnen. We zijn op de hoogte dat de overgrote meerderheid ongevaccineerd is en nemen maatregelen om iedereen gewoon veilig aan het werk te laten. Dan zijn we allicht wat strenger intern in ons algehele beleid om dat te realiseren maar het heeft wel support van het hele bedrijf ongeacht vaccinatiestatus, want het is LOGISCH beleid. (en wij houden ontzettend van logica)
Ik denk het niet. Er wordt gemopperd en geklaagd en dan gaan de meesten gewoon weer door met hun leven