Dat mag helaas niet ten tijden van het doorlopen van het infuus. Je moet een uur zo stil mogelijk liggen, dus een boekje lezen of muziek luisteren oid is er niet bij helaas. @TS: veel sterkte!
Mss dat het wel kan met een infuus in de voet. Ik zie dat topicstarter geen bed heeft ook dus mss is haar voet stil houden wel voldoende. Foto's kunnen dus dan zal een boekje ook wel lukken . Ik hoop wel dat je uw broek/legging mag aanhouden. Ik lag daar in slip en topje (zonder BH onder) .
Ben weer thuis geraakt. scan ging vlot Had mn gsm en tablet mee, en er lagen ook boekjes dus lezen mocht ook wel. Genoeg bezigheid voor een uurtje En ik mocht buiten mijn bh gelukkig alles aanhouden, was koud daar Nu duimen dat alles gewoon goed is
Voor de medicatie die ik kreeg voor mijn colitis ulcerosa. Ik was op den duur niet meer te prikken en mijn aders zijn extreem dun en springen heel snel. Zo heb ik eens een volledige spuit propofol langs ipv in mijn ader gehad, pijnlijk! Nu gebruiken ze die ook vaak om bloed te nemen. Best handig (als ze hem willen gebruiken hehe)
Zou kunnen hoor. Mijn vader heeft 2 weken geleden dezelfde scan en ook infuus gehad en omdat de contractvloeistof gelijkmatig het lichaam in moest mocht hij een uur lang echt niks, enkel stil liggen en niet bewegen. Hij lag ook niet op een bed, maar een soort van ligstoel.
He dst is achter de rug! Nu het moeilijkste stuk, wachten op de uitslag. Ik wil je een knuffel geven voor steun in deze hele onzekere tijd
Jullie zijn zo lief allemaal! Om half 12 is mijn afspraak. Onze kat voelt ook dat ik zenuwachtig ben denk ik, die volgt me al sinds gisteren overal en komt heel de tijd kopjes geven, super schattig