QR code op het werk werd genoemd tijdens de persco. Hiervoor moet nog even gesproken worden met alle belanghebbende partijen en wat wetjes gewijzigd worden.
Het was toch ook altijd, nee we sluiten ongevaccineerden niet buiten want ze hebben altijd de keuze om te testen. Maar voor een bezoekje aan de Hema etc laat je je toch niet testen? Alsof je zoiets altijd van tevoren gaat plannen. Zou het niet alleen zijn voor winkels als bv Ikea?
mijn man gaat zo'n spijt krijgen dat tie gevaccineerd is, ik ga hem 4x per week een rondje langs alle winkels doen die ik doe. Gezellig langs de hema, de action, moehahaha
Heb persconferentie zelf niet kunnen zien maar las in live blog dat pas ook nodig is bij braderie en kermis. Hoe dan? Dat is geen afgesloten terrein over het algemeen, hoe willen ze dat gaan controleren??
Eigenlijk gaat er voor mij en voor ons als gezin weinig veranderen. Ik ben gevaccineerd, moet m’n QR code al regelmatig laten zien,draag sowieso op m’n werk al een mondkapje dus in de supermarkt dan ook, ik merk het amper. Oudste dochter ook gevaccineerd dus zij kan gewoon sporten en dergelijke. De 2 kleintjes hoeven nog niks te laten zien. Ja afstand houden. Deed ik eigenlijk nog steeds wel….
De kermis en braderie hier waren 'gewoon' afgesloten terrein. Toegangswegen waren afgesloten met dranghekken, dus is zeker mogelijk helaas..
Wat ik gek vind is dat ze het verplicht thuis blijven als een huisgenoot Corona heeft niet hebben meegenomen in de maatregelen.