plopjes in buik

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door wachtenduurtlang123, 5 nov 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. wachtenduurtlang123

    wachtenduurtlang123 Actief lid

    5 nov 2021
    188
    150
    43
    Vrouw
    Ha allemaal,

    ik ben nieuw hier maar ik had behoefte om te sparren.
    Wij hebben een dochtertje van 16 maanden en zijn nu in ronde 3 bezig voor een 2e.
    Man man wat is de tijd tussen eisprong en nod lang zeg!!
    Ik verwacht zondag mijn menstruatie, maar ik ben enorm gestresst zeg...

    Hebben jullie ervaring met plopjes in jullie buik en dan echt net boven schaambeen? Ik heb dat nog nooit eerder gehad maar nu sinds 4 dagen wel.... Het is bijna hetzelfde gevoel als dat ik mijn dochtertje toen voelde met 16 weken... (kan nu natuurlijk niet zo zijn hoor..)
    Verder voel ik mij gewoon gespannen door de uitlag. Ik heb al 2x een vroege test gedaan, maar helaas negatief.

    Ik hoop op het goede...
     
  2. AniS

    AniS Actief lid

    26 sep 2018
    480
    345
    63
    Vrouw
    Hey!

    hoeveel DPO ben je?
    Ik ben vandaag 7 DPO en een test gedaan was negatief maar is natuurlijk vroeg denk ik. Ik voelde ook de plopjes dus hoop dat het wel een teken is van zwanger zijn? Laat weten hoe het afgelopen is. Ik test deze zondag opnieuw met 9DPO.

     
  3. Vero0504

    Vero0504 VIP lid

    17 nov 2016
    18.955
    15.001
    113
    zo vroeg nog niet mee bekend terwijl mijn darmen zowat opstijgen rond de 6 weken. Vanaf een week of 10 ken ik het dan weer wel.
     
  4. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    15 apr 2011
    54.921
    15.587
    113
    Nabij Utrecht
    Ik voel die plopjes ook regelmatig idd ..

    Echter kan ik echt voor 100% niet zwanger zijn :):)
     
    nizzie86 vindt dit leuk.
  5. wachtenduurtlang123

    wachtenduurtlang123 Actief lid

    5 nov 2021
    188
    150
    43
    Vrouw

    Hoii
    Inmiddels 10.
    Smiley clearblue ovulatietest op 24 en 25 oktober.
    Zondag moet ik ongesteld worden...

    Zoo spannend!! Laat jij het ook weten??
     
  6. wachtenduurtlang123

    wachtenduurtlang123 Actief lid

    5 nov 2021
    188
    150
    43
    Vrouw

    Inmiddels een temperatuurdaling van 0,3.. dus mijn moed is al weg. Ben nog niet ongesteld.
     
  7. Leesteken

    Leesteken Fanatiek lid

    14 okt 2018
    3.698
    3.491
    113
    Ik heb die loopjes ook regelmatig. Zijn mijn darmen.
     
  8. wachtenduurtlang123

    wachtenduurtlang123 Actief lid

    5 nov 2021
    188
    150
    43
    Vrouw
    Ik ben vandaag ongesteld geworden!! Helaas...
     
  9. wachtenduurtlang123

    wachtenduurtlang123 Actief lid

    5 nov 2021
    188
    150
    43
    Vrouw
    En?? Wat gaf je test aan?
     
  10. AniS

    AniS Actief lid

    26 sep 2018
    480
    345
    63
    Vrouw
    Hey, hieronder nog is mijn symptomen per DPO.
    In mijn geval waren de plopjes toch een teken van zwangerschap!! Vandaag een positieve test op 9 DPO!

    27/10 ovulatiepiek
    29/10 zeer sterke steek in mijn onderbuik, wrs eisprong?
    1+2 DPO (30-31/10) niks bijzonders
    3 DPO ziek ( verkouden), 1x zeer hard moeten niezen en felle steek in onderbuik gekregen
    4 DPO: heel raar en druk gevoel in onderbuik, ook pijn aan rechterkant en de dag moet nog beginnen. Onderbuik is ZEER warm tegenover andere delen van mijn lichaam. Alsook heb ik pijn aan mijn onderrug. En kleine steekjes soms links en soms rechts van de onderbuik. + nog altijd verkouden.
    5 DPO: deze morgen voelde ik een soort van plopjes in mijn onderbuik en in de middag rond 12u begon ik kramp/steekjes te krijgen (zelfde pijn als bij mijn ovulatie) en heb dit nog steeds. Vooral aan de rechterkant en klein beetje in het midden. Rond 18u had ik een cremige afscheiding. + nog steeds verkouden en hoesten
    6 DPO: plopjes in onderbuik, nog steeds verkouden. Bij het hoesten zelfs moeten overgeven deze morgen. Pijn van gisteren is er niet meer maar menstruachtige pijn in onderbuik in het midden duurde enkele uren en is er nu niet meer+ Cremige afscheiding. Veel honger?
    7DPO: Nog steeds verkouden + hoest. Nu ook Constipatie…pijn rechteronderbuik was terug voor enkele uren en dan terug weg. Duizelig en moe.(edit: nu ook menstruatiepijn vooral benen)
    Tegen beter weten in toch een test gedaan en zoals verwacht negatief. Heb precies de hoop opgegeven en voel me niet zwanger.. op 9 DPO ga ik opnieuw testen.
    8DPO: lichte menstruatiepijn. Nog steeds hoesten en verstopte neus. Kleine krampjes/steekjes in onderbuik. Misselijk gevoel. Vandaag opnieuw getest en volgens mij zie ik toch een heeeeeeel lichte streep die niet op foto te zien is. Hopelijk geen indroogstreepje.. (test van de action, niet de early mr de gewone).
    9 DPO: lichte menstruatiepijn/krampjes. Om 4 u smorgens de gewone action test gedaan, weer zeer lichte streep die je niet op foto kan krijgen. Rond 11u15-11u20 de kruidvat 2v5 gebruikt en hier wel een stree op te zien. Ondertussen is deze opgedroogd, en zie je het duidelijker! Ben super blij en hopelijk hebben mijn symptomen iemand geholpen :)

     

    Bijgevoegde bestanden:

  11. wachtenduurtlang123

    wachtenduurtlang123 Actief lid

    5 nov 2021
    188
    150
    43
    Vrouw

    Gefeliciteerd!!!
     
    AniS vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina