Gaan we hier nou ook die discussie weer aan, laat dat lekker in het corona nieuws forum ipv overal maar corona discussies te starten over wel of niet testen, wel of niet vaccineren etc etc. Al die discussies word je toch doodziek van.
Ik kan m'n bericht niet meer aanpassen, maar hier heb je helemaal gelijk in. Ga ik een volgende keer op letten Bedankt voor de bewustwording!
Nou precies, wij mochten trouwens al die tijd gewoon naar binnen niks met naar binnen brengen kind moet het zelf doen etc en wachten. Gewoon samen met zijn allen in de de wachtruimte omkleden, daarna boven wachten in de horica( uitzondering toen je even niet binnen mocht nergens, maar dat was echt maar kort)
Onze zwemschool heeft nu toch gemaild dat je wel een qr code moet. Donderdag kregen we mail van niet want ze zouden onder een andere regel vallen, en nu toch helaas wel.
Bij ons zwembad dus alleen met QR. Nu houden we onze kids een beetje weg van alles omtrent QR en onze mening daarover (wil ik hier wel delen: pro vaccinatie maar hoe nu de QR wordt ingezet ronduit belachelijk) Maar mijn zoon kwam thuis en zei: mama! Iedereen mag nu mee naar afzwemmen! (Was nogal een ding want we mochten natuurlijk niet mee en bij A was alleen mijn man erbij en mijn zoontje was daar nogal verdrietig over dus de afspraak was ik sowieso bij B) MAAR alleen met QR code. Dat zei de juf 3x! Wat is QR code mama? En hebben opa en oma dat? Nou hebben wij dat allemaal maar ik vind het raar dat de juf dat er zo dik bovenop legt bij kleine kinderen en eigenlijk snap ik het niet want er werd weer gezegd iedereen mag mee zoveel je wilt. Maar met QR. Nou bij ons was dat altijd ramvol met afzwemmen en lijkt me dat juist niet handig ook niet met QR. En dan nog niet eens mondkapjes want ja, QR. Nou is die QR een soort van schijnveiligheid.
Eens hoor, maar soms is het wel handig om aan te geven waar het mis gaat, de regels delen ons nu op en als je dan wil aangeven wat daar mis aan is zul je toch aan moeten geven wat het probleem dan is.
Het is maar een gedachte hoor, maar zullen we de discussies hier gewoon op de inhoud voeren en niet op de persoon? Het is compleet onnodig om op basis van een inhoudelijke discussie conclusies hier te gaan trekken over de individuen die het zeggen. Ieder mag z’n mening hebben en we hoeven het niet eens te zijn, noch te worden, met elkaar.
Ja klopt hoor en ik snap het soms in de context ook wel maar hier wordt zo aangesproken op ''gevaccineerde'' en ''ongevaccineerde'' Ik merk dat hier in mijn omgeving helemaal niet. Mijn zusje is een ''ongevaccineerde'' en ik ben een ''gevaccineerde'' maar we hebben het er nooit zo expliciet over. Iedereen maakt met de kennis van nu en t.o.v. hun persoonlijke situatie een afweging. Ik ben daarom niet een ''gevaccineerde'' maar gewoon M. Moeder, werknemer, vriendin, collega. Ik ben heel veel maar niet een gevaccineerde. Ik bén wel gevaccineerd
Ontopic: sommige zwembaden maken het helemaal bont. Als ouder geen qr code heeft worden de zwemlessen voor 4 weken stopgezet. Als er na die 4 weken nog geen qr is dan is er geen plaats meer voor je kind en komt het op de wachtlijst.
Als een kind niet komt, lijkt het toch juist fijn als ze de lessen op pauze zetten? Anders blijf je betalen toch?
Hier prima opgelost ( in hoe verre dat nu kan vind ik ) Kinderen mogen gebracht worden met mondkapje .. ouders zonder QR gaan via de nooduitgang weer naar buiten en komen pas weer als zwemles afgelopen is .. ouders met QR mogen in de horeca blijven wachten + aanwezig zijn bij kijk lessen & afzwemmen ( voor de kijkles eens in de 12 weken en het afzwemmen laat ik me wel testen )
op pauze wel idd. Maar dit is niet echt op pauze, ze roepen kinderen van de wachtlijst op. Mocht die qr er af zijn over 2 maanden (wat ik niet verwacht) en de groep is nog steeds vol, dan kan dat betreffende kind dus nog niet terug naar zwemles.