Toch lees ik dat de ziekenhuizen daar ook vollopen.https://www.gld.nl/nieuws/7414754/ziekenhuizen-biblebelt-stromen-vol-help-ons
Die eventuele werking van vaccins daalt als een gek. Waarom zijn de maatregelen er enkel voor niet gevaccineerden? Iemand nog steeds de illusie dat het om gezondheid en bescherming gaat? Of weten de beleidsmakers dit gewoon nog niet?
Hier gaat het alleen over Jansen. Niet over de andere vaccinaties. Misschien inderdaad verstandig om niet alle vaccinaties als hetzelfde beschouwen. Zorgpersoneel komt ook in aanmerking voor een booster.
Ik ga er van uit dat hij daar niet meer risico loopt op besmetting. En dat alle voorzorg wordt getroffen. Thuis is het ook een komen en gaan van zorgverleners en mantelzorgers. Ben gewoon zo bang dat hij gaat vallen als hij bijvoorbeeld naar toilet moet. Of zich teveel moet inspannen op ander moment. Gewoon zo fragiel allemaal.
Niet van vaccins, maar van het Janssen vaccin, kleine nuance. Maar verder ben ik het heel erg met de heer van de Bosch eens, geef mensen met Janssen de mogelijkheid om zsm een booster te krijgen, met voorrang voor het (vele) zorgpersoneel dat hiermee is gevaccineerd. Velen van hen zitten nu na 6 maanden en zouden heel graag wel extra bescherming willen. Maar dat blijft het probleem van dit kabinet, veel praten en polderen, maar weinig mogelijk maken.
Van Pfizer is het ook bekend, ook al is het in ander tempo. Ze lopen terug, en veel sneller dan verwacht.
Maar die hebben toch nu geen booster nodig? Dat is wat hij communiceert. Wat betekent dat mensen die Janssen hebben gehad idd nu een booster zouden moeten krijgen.
Het betekent dat gevaccineerden in de loop der tijd hun 'bescherming' verliezen. Gevaccineerden hoeven zich niet te testen mogen overal naar binnen. Dat is het kromme ervan. Het betekent ook dat je je kunt blijven prikken in de toekomst. Zie je dat zitten?
https://www.rijksoverheid.nl/onderwerpen/coronavirus-vaccinatie/aanpak-coronavaccinatie/boostervaccinatie Vanaf december. Maar das een breed begrip natuurlijk
In een tijd waarin het kabinet hint op een 2g beleid, zeker voor het zorgpersoneel, is het toch bizar te noemen dat het gevaccineerde personeel bijna geen bescherming meer heeft? Dat zegt toch wat.
Ja, pfizer 50% na een half jaar. Bescherming tegen ziekenhuisopname blijft wel hoog, ongeveer 90%. En daar gaat het uiteindelijk om.
Nee, de derde prik was alleen voor een groep mensen met een verminderd immuunsysteem. Dat waren rond de 200.00 tot 400.00 mensen. Die zijn door hun specialist opgeroepen. De boosters gaan vanaf december voor de ouderen. En zorgmedewerkers. Edit mosterd weer zie ik
Ik weet niet wat je bedoelt met 2g beleid voor zorgpersoneel. Maar een booster voor mensen die jansen hebben gehad, lijkt me wel handig ja.
https://www.cbg-meb.nl/onderwerpen/medicijninformatie-vaccinaties/coronavaccins/comirnaty Pfizer https://www.cbg-meb.nl/documenten/vragen-en-antwoorden/coronavaccin-moderna#:~:text=Het COVID-19 Vaccin Spikevax bestaat uit twee prikken.,kan ontstaan door het coronavirus. Moderna https://www.cbg-meb.nl/onderwerpen/medicijninformatie-vaccinaties/coronavaccins/covid-19-vaccin-janssen Janssen https://www.cbg-meb.nl/onderwerpen/medicijninformatie-vaccinaties/coronavaccins/covid-19-vaccin-astrazeneca Astra Zeneca