Echt he.. En dan deze, dit is pas echt oliedom: "Er zijn nu miljarden mensen geprikt en wat we bij vaccins altijd zien, is dat bijwerkingen de eerste weken optreden", zegt CBG-voorzitter De Boer. "Het later optreden van bijwerkingen, terwijl je de twee prikjes al hebt gehad, dat verwacht je helemaal niet. Het vaccin is dan allang uit je lichaam." Echt, serieus? Zelfs het Rivm had een paar jaar terug op hun site staan dat reguliere vaccins (dktp etc) later auto immuunziekten kunnen veroorzaken bij kinderen als de vaccins gegeven worden aan kinderen onder de 2 jaar omdat het immuunsysteem dan nog niet ontwikkeld is. Dit is inmiddels weggehaald maar ik moet het nog ergens hebben. Dus hoezo alleen op korte termijn, echt wát een onzin.
Morgen is mn moeder naar de makro, die komt ook met 4 pakken voorbij maar die zijn wel voor 2 huishoudens hoor. Kijken altijd wanneer ze weer in de aanbieding zijn, nouja dat is deze week dus. Gezien de hoeveelheid wc tripjes gaat t hier ook wel bizar hard er doorheen.
https://www.nu.nl/nucheckt/6123842/nucheckt-goedgekeurde-coronavaccins-zitten-niet-tot-2023-in-de-testfase.amp Miljarden mensen hebben een prik gehad, wat versta jij precies onder ‘testfase’?
Testfase wordt vooral door populisten de wereld in geslingerd en houdt hun achterban angstig voor vaccineren. Helaas echt indoctrinatie ( al wordt natuurlijk keihard geroepen dat ‘de andere kant’ geïndoctrineerd is ) Je ziet het gebeuren, echt heel naar om te zien.
Heb je daat info/bron van? Ik ben geen expert, maar het zou denk ik zomaar kunnen liggen aan het soort vaccin, bijv mRNa of een ander type...
Ja inderdaad. En lezen en begrijpend lezen zijn soms ook heel lastig, net als een bron controleren op echtheid etc...
Of het officieel een testfase heet of niet maakt mij niet uit, maar als ik dit zo aanhoor van Pfizer, dan klinkt het alsof het nog in een soort van testfase zit. https://twitter.com/iknet/status/1455660980772409344?s=21
Ik vraag mij dan weer af waarom mensen het niet accepteren dat een aantal de vaccinatie gewoon niet zien zitten. Ik lees overal: ja sommigen hebben een goede reden: excuse me, ik wil het niet in mijn lijf is reden genoeg. Elke vaccinatie (zoals elke medicatie) heeft een risico. Ik doe het dus ook enkel wanneer het echt nodig is. De dktp en bmr vaccinaties beschermen mijn kinderen tegen ziektes die daadwerkelijk gevaarlijk zijn voor hen, bij COVID is daar absoluut geen sprake van. Paracetamol en ibuprofen geeft ook vast risico, al wordt dat toch heel wat vaker en langer geslikt dan deze vaccins. Maar de discussie waarom iemand wel of niet wil snap ik echt niet.
De testfase of het vaccin werkt is voorbij, althans dat lees ik in het artikel. Maar of je hiermee kan claimen dat het dan ook volledig veilig is dat durf ik te betwijfelen. Bij testen hoort m.i. ook het onderzoeken van bijwerkingen en dat is nog niet afgerond en kan ook nog niet klaar zijn op zo’n korte termijn.
Als ik de berichten onder dit Twitter bericht lees met het wantrouwen tegen alles wat er op dit moment in de wereld speelt, wat lijkt me dat een ongelooflijk vermoeiend bestaan.
Ik vind het prima als mensen niet vaccineren, als ze dat maar op de juiste argumenten doen en niet allerlei onjuistheden als testfase, chips in vaccinatie enz, of gewoon om alleen maar overal tegen aan te schoppen.
Ook nog commentaar op t filmpje zelf? Berichten eronder heb ik niet gelezen namelijk en daar ging het natuurlijk niet om.
Maar wat heb jij dan te maken met iemands juiste argumenten. Ik kom in het dagelijks leven zo vaak iets tegen wat iemand op een bepaalde manier doet met argumenten die volgens mij niet de "juiste" zijn. Gaan we dan bij elk onderwerp die mensen aanvallen daarop? Overigens de chips in vaccinaties dat gelooft hier op het forum helemaal niemand. Dus dat er steeds bijhalen vind ik wel een beetje dommig. Overigens heb jij duidelijk gezegd dat je de vaccinatie nam met als hoofdreden dat je weer op vakantie naar het buitenland kon en was je heel blij dat je Jansen kreeg, want dan was je er snel vanaf. Die argumenten vind ik ook wel wat van, maar dat moet jij weten.