Ik dacht ook gelijk aan die mogelijkheid, maar dat kan inderdaad toch niet de bedoeling zijn lijkt mij. Maar dat is net zoiets als vorig jaar dat alle ouders ineens als begeleider, coach, trainer, verzorger meegingen met de kinderen. En er na invoering van de qr een paar weken geleden veel mensen als 'vrijwilliger' aanwezig waren bij sportclubs.... Ik zeg dus ook: niet doen! Als we willen dat die lockdown zo kort mogelijk blijft, moeten we echt met z'n allen ons best doen en niet elkaar alsnog massaal opzoeken en de regels ontduiken.
Ja want (ook) in de detailhandel is momenteel geen sprake van een personeelstekort We zijn al blij als we genoeg personeel hebben om de boel draaiende te houden. Echt gestoord dit allemaal. Laat staan hoeveel klanten dit gaat kosten. Dag kleine ondernemers die de winkelstraten juist zo leuk en persoonlijk maken!
Nee. Omdat de vaccinaties niet 100% werken tegen besmetting en een geteste ongevaccineerde het virus dan kan meenemen en verder verspreiden. Dst is letterlijk zo uitgelegd.
Ik heb dus oaniekaanvallen…. M’n hart is m’n grootste angst…. Ik heb al teveel gelezen dat mensen ineens last van hun hart krijgen….. nee dankje
Stel je voor dat we gewoon een "testlane" maken waar je met de auto doorheen moet...oh wacht die hebben we bij de GGD ook (gehad) bij kralingse zoom bijv. en hebben we genoeg festival bouwers met mega veel ervaring in crowd control...
Overigens vind ik het wel super fijn dat mijn dochter van 4 al een week aan puffer zit, zonder Corona en al een week niet naar school kan…. zouden de mondkapjes en afstand daar aan bij gedragen hebben….? mn 2 oudere kinderen daarvoor hebben nog nooit zoiets gehad. of zou het komen omdat wel allemaal spastisch zijn en niet meer bij elkaar in de buurt ‘durven’ te komen
Begrijpelijk, hier mijn man ook niet, hij had al de pech om door genen dingen te krijgen die de meesten niet krijgen op zijn leeftijd, dit durft hij er niet bij te krijgen. En ook zonder paniekaanvallen of welke andere reden dan ook, nee zou altijd nee moeten mogen zijn.
Welneee… Toen ik dat van de week zei ik een topic… en nog een medestander werden we voor gek verklaard…. omdat we dachten dat er meer positieve testen werden doorgegeven als er daadwerkelijk worden getest @RoGiJuLi dat was jij toch?
Maar wat kan de Ikea of elke andere willekeurige winkelier (vooral de kleintjes) aan deze regels doen? Zij hebben er ook niet voor gekozen.
Nee tuurlijk niet….. dan moet je ook gewoon je mond houden dat je het te ver vind gaan… Als je er niks aan wil doen dan lijkt het mij dat je het allemaal wel prima vind… Jij hebt immers je prik toch
Niets. Het gaat erom als je er niet achter staat doe er dan ook niet aan mee…. Maar toch je code gebruiken omdat je ff naar de Ikea wil…..
Wat moet ik er aan doen? Heb genoeg petities getekend tegen de QR code, maar het haalt geen bal uit. Ik heb geen zin om op het Malieveld te gaan staan.
Dat kan je toch op je vingers natellen als je naar de statistieken kijkt. De groep van 1.5 miljoen ongevaccineerde relatief jongere en gezondere dan de gevaccineerden zorgt voor ongeveer de helft (heb de exacte cijfers niet bij de hand. Maar dit is het laatste wat ik heb gehoord) opnames. Is echt sl 100.000 keer uitgelegd. Als je 't nu nog niet snapt dan gaat dat kwartje denk ik nooit meer vallen.