Hallo dames, tijdje niet zo veel mee gelezen hier, maar wat fijn om te zien dat er al zoveel roze is! Wij hebben helaas een missed abortion gehad met 9 weken. Na 2 goede echo's hadden we wat meer hoop gekregen maar met 10 weken zagen ze dat het hartje een week eerder ongeveer gestopt was. Dus mezelf maar even van het zwangere lijstje afgehaald. Momenteel zitten we nog even in limbo, 29e curettage gehad en het bloeden is net pas gestopt dus geen idee wanneer mn cyclus weer een beetje normaal gaat zijn. Zo even wat bijlezen
He wat verdrietig zeg van de ma. Rustig aan hopen dat je cyclus snel weer op gang komt. Ik zie in je handtekening een kindje verloren met 24 weken?! Wat heftig zeg. Jullie hebben al best wat voor de kiezen gehad. Ik hoop dat het wel snel weer mag lukken voor jullie met een goede afloop.
Wat verdrietig @MamaAlice030 . Je verwacht dit niet meer. Veel sterkte. Fijn dat het bloeden nu wel gestopt is. Gaan jullie er direct weer voor nu?
Ja 2021 is niet ons jaar wat betreft zwanger zijn en verliezen enzo. Geen idee, hebben we het nog niet echt over gehad. Het duurt allemaal zo lang al, vorig jaar deze tijd waren we voor de 2e keer zwanger, en nu een jaar en nog een zwangerschap verder zonder succes. Nog een maand (of langer) een menstruatie afwachten voelt zo lang, maar misschien voor mn lijf en mentale toestand wel beter. Maar goed, misschien duurt het nog tig weken voor mn eisprong weer langskomt en hebben we niets te kiezen in korter of langer wachten. Maar ik zie dat ik je mag feliciteren!
Ja nu is het weer heen en weer tussen verdriet bij menstruatie en hoop bij eisprong enzo. Pff het duurt altijd zo lang, dat wachten. Ik vind het oprecht heel erg voor jullie. Ik ben nu na 3x pech idd weer zwanger. Mijn test vandaag leek alweer iets lichter en ik heb nog steeds 0 klachten dus heb echt geen idee of het toeval is of tja.. je weet vast wel hoe de onzekerheid voelt.
Nee hoor, het niet zwanger worden begint enkel wat te wegen. Ik wacht geduldig mijn ei af nu. Misschien weer wat actiever na eisprong.
Gelukkig is er niks 'ernstigs' aan de hand Snap dat het zijn tol begint te eisen, i'm with you Gebruik je nog ovu deze ronde?
Ja heb er nog liggen, dus gebruik ze wel, nog geen piek kunnen vinden. Gisteren wel plots een hoge temp wat me deed twijfelen of ik hem misschien gemist heb. Heb verder ook nergens last van gehad (pijn) wat ik normaal wel heb. Dus zou het wel heel bijzonder vinden. Ook geen bmm bijgehouden deze maand dus beetje onzeker nu. Achja we zien het wel.
Het is zeker zwaar @noukie 1992 @Maudje123 dat heb ik helaas ook. Ben ook echt bang dat er niks uit het onderzoek komt en dat ze dan zeggen probeer het nog maar een jaartje ofzo
Dikke knuffel voor jou @MamaAlice030, wat verdrietig en hard Aan de andere dames... hou moed. We blijven hier in dit groepje over met dames die niet in ronde 1-2-3 zwanger geraakten en dat is natuurlijk echt niet fijn. Ik heb het zelf soms moeilijk om in de nieuwe groepjes te zien hoe vaak er dames in ronde 1 gewoon meteen zwanger zijn... al gun ik het ze natuurlijk hè. Maar toch fijn om dit groepje te hebben, ik heb er echt veel aan te beseffen dat ik niet alleen ben.
Herken het gevoel.. zelf ook direct zwanger na stoppen anticonceptie en nu na de miskraam paar rondes verder.. Gun het iedereen heel erg maar verneem wel dat het wel wat doet.. Vind het inderdaad ook fijn dit groepje te hebben!