Dat je extra je best doet omdat mensen je op je uiterlijk beoordelen begrijp ik. Ik heb 3 jonge kinderen en zwanger van de 4de, dat in combinatie met mijn job als huishoudhulp en veel tatoeages. Ik heb al vaak genoeg de vraag gekregen om al mijn kinderen dezelfde vader hebben en ja ik doe mijn best om mijn kinderen met gewassen gezicht in propere kleren af te zetten. Welke stijl die kleren zijn maakt daarbij niets uit. De schoenen die je schoonmoeder voor hem heeft, zijn toch gewoon net? Alleen zijn ze niet je smaak. En die buggy is toch alleen als jij er niet bij bent? Anders neem je de jouwe toch gewoon? Dus in dit geval gaat niemand je er anders voor aankijken hoor
Ik vind je verwend, arrogant en aanstellerig. Als jij schijt stink je ook en misschien nog wel harder en dat jij dan geen elefant-schoenen koopt voor je kind maakt jou echt geen beter persoon. In tegendeel juist als ik zo je opmerkingen lees. Qua voeding begrijp ik je nog, de rest slaat nergens op. Van wat ik zo lees heb je een leuke betrokken schoonmoeder en daar mag je je handjes mee dichtknijpen tegenwoordig.
Pick your battles. Als iets voor jou heel erg belangrijk is dan kun je je schoonmoeder erover aanspreken. Mijn (overenthousiaste) schoonmoeder kwam ook elke keer weer met een cadeautje aan geklepperd (toen de kinderen nog jong waren) heel lief bedoelt, we hadden het echt niet nodig maar het belangrijkste vonden wij , de kinderen waren er zo aan gewend dat ze chagie waren als ze een keer zonder wat kwam. We hebben haar hier herhaaldelijk voor gewaarschuwd maar het kwartje landde maar niet, totdat ze een keer zonder iets kwam (ze was het vergeten lag nog op haar keukentafel) en onze zoon heel boos werd omdat hij niets kreeg. Toen landde het kwartje wel en was het afgelopen. Ook het schoenen kopen hebben wij meegemaakt, haar toen uitgelegd dat wij het snapten maar dat wij toch ook bepaalde eisen aan schoenen hadden en afgesproken dat, zodra er schoenen nodig waren, wij samen met haar en de kinderen gezellig een middag gingen winkelen (op haar kosten) Kijk naar wat belangrijk is voor jou en beslis dan of het je waard is om een , eventuele, boze schoonmoeder hierover te hebben. Is het antwoord Ja, spreek haar aan. Is het antwoord Nee, laat het los of zoek een oplossing waar jullie beiden mee kunnen leven En probeer het los te laten over wat anderen over je denken, dit zegt meer over de vooroordelen van een ander dan over jou/jullie/je gezin.
Ja echt mega tokkie! Toen dr eerste tand eruit was, gingen we naar de Mac. Liep ze in dr flared panterbroek met nepuggs. Zag er niet uit. maar zij was blij en het was zondag. Kan er niet mee zitten.
Wees blij dat je schoonmoeder op wil passen! En dat ze betrokken en enthousiast is. Velen hier zouden er mee willen ruilen. Zolang ze geen gevaarlijke of illegale dingen doet laat je haar gewoon begaan. Je kind loopt echt geen schade op van "onverantwoord speelgoed". Wellicht is het beter om minder op Instagram te kijken naar sommige moeders daar. En jezelf minder aan te trekken van andere mensen. Goed ouderschap zit in totaal andere zaken dan het juiste merk buggy of dure kleding. En elefanten schijnen (orthopedisch gezien) zeer verantwoord te zijn. Blijven jouw dure schoenen ook nog eens veel mooier. Een kind is geen mode accessoire. Zolang de kleding netjes (schoon, geen gaten, passend, geschikt voor het seizoen etc) is kan hem niets overkomen. Zet jezelf schrap voor het moment dst ze een eigen mening krijgen.
Joh ze voelt zich er goed in..is blij En da's toch echt het belangrijkst vind ik.. Wat een ander daar van vind ...vind ik bijzaak en heb daar lak aan Poeh als ik mij daar elke dag druk om moest maken wat zou ik dan een beroerd leven hebben..
Een vriendje van mijn kinderen duikt hier altijd bovenop al het speelgoed dat thuis verboden is. En als ik het zou toelaten zou hij hier de kasten leegeten. Die wordt thuis ook zeer kortgehouden. Hij wil altijd elders spelen en mijn kind wil ook maar zelden daar komen. Ik denk dat ze daar in de puberteit nog een hoop lol gaan beleven...
Wij waren/zijn ook jonge ouders, dat is geen reden om je zoveel van anderen aan te trekken. Wat anderen van ons denken boeit ons helemaal niet. Vind het zelfs wel grappig. En ja man loopt altijd met nike en petje in zijn vrije tijd. Voor zijn werk altijd met nette kleren, dus lekker toch in de vrije tijd. Ze hebben idd wel eens gedacht dat hij een totaal andere baan had, maar wat is daar erg aan? Zegt meer wat over die mensen dat ze dat aan de hand van q indruk denken te kunnen zeggen. Qua schoonmoeder, wees blij. Ik kan je zoveel verhalen over de mijne vertellen, daar stelt dit echt helemaal niks bij voor.
Ja dan willen ze schoenen van paw patrol enzo gelukkig hebben ze daar ook pyjama's van en sokken Ik zou mbt die schoenen geloof ik zeggen dat het een beetje zonde van t geld is dat hij dubbele schoenen heeft en dat jullie die zelf wel kopen, kan ze van dat geld beter een leuk voorleesboek halen ofzo. En dat speelgoed met lawaai, tja, ik vind het een beetje een dooddoener dat ze alleen hun creativiteit gebruiken met houten, duurzaam speelgoed. Ze kunnen genoeg fanatasiespel doen met toet toet auto's hoor. En het is meestal toch een fase. Gaat later wel over in playmobil en lego enzo. Juist verschillende soorten speelgoed is goed voor de ontwikkeling denk ik dan.
Wat betreft het speelgoed laat gaan laat gaan. Wat betreft het eten zeker een goed punt vind ik ook niet gepast als ze je daarin passeert. En hoe je de buggy omschrijft is het zo'n paraplu buggy en zou ik daar tot 2 jaar ook niet zo blij mee zijn ... geven niet veel stevigheid aan de rug naar mijn idee ... nog los staand van het feit dat ik ze spuuglelijk vind en je daarin wel kan vinden
Hier ben ik dus ook benieuwd naar, ik vind die elefanten er heel leuk uitzien namelijk, niet zoveel anders dan de ruim 2x zo dure schoenen, die mijn dochter altijd heeft (extreem smalle voet en ook nog een beperking waardoor ze stevige, goed passende schoenen nodig heeft).
Ja precies. Of dan heb jij een heel leuk setje gekocht. Zegt hij, dat trek ik echt niet aan zo lelijk.
Nou dat begint al heeeeeeel vroeg ben ik achter. Als de woorden tekort schieten lossen ze dat wel op door t gewoon uit te trekken. Rose kwam mn huis niet in net als glitter...Nou ik heb t opgegeven, knalroze shirts met eenhoorns. Kind dolgelukkig en zolang t heel, schoon en bij elkaar nog ergens op lijkt vind ik t best. Kind barst van de zelfvertrouwen, beleefd en is mega verzorgend en goedlachs, dat is me meer waard dan wat een ander denkt.