wisselt soms een beetje maar over het algemeen rond half 8. Kan in het weekend wel een keer later worden als we op visite zijn ofzo.
Heerlijk zo een uitslaper! Mijn dochtertje is rond 8 uur wel wakker, ondanks dat ze snachts ook wakker word vaak..
Nou doe mij er zo een! Mijn zoontje gaat ook rond half 8 naar bed, maar wel dus voor dag en dauw wakker helaas. Hopelijk wordt deze baby net zo’n slaapkop als mijn vriend! @Kimmetjuh90 weet je waarom ze wakker wordt ‘s nachts?
We denken zelf dat ze last heeft van night terrors, want ze durft ook niet meer alleen verder te slapen. Nu meld ze zich niet eens meer maar kruipt gewoon bij ons in bed.. Dus denk dat t deels een gewoonte is geworden voor haar nu, maar geen idee hoe we dat moeten doorbreken als we t niet merken dat ze bij ons kruipt...
@Kimmetjuh90 oh heftig joh, voor zo’n kleine! Hoe oud is ze? Kan ze al uitleggen waarom ze wakker wordt? Gezien ze wel zelf bij jullie in bed komt liggen.
Wij merken t pas of als zij al slaapt, of smorgens vroeg pas.. heb t wel eens gevraagd hoor, maar krijg dan ene antwoord als: klaar slapen, of wil niet meer slapen in bed. Verder eigelijk niet helaas...
Oh wat heerlijk @Chanbee zo'n goede slaper! Slaapt ze overdag ook zo goed? Onze zoon gaat tussen 19.00u en 19.30 naar bed, afhankelijk van hoelaat hij 's middags wakker is. Hij gaat altijd 5 uur na zijn slaapje naar bed, anders slaapt hij niet.. oververmoeid of juist te vroeg. Hij is 's ochtends dan tussen 07.00u en 08.00u wakker. Als hij om 07.00u wakker is leg ik hem nog altijd even tussen ons in .. Dan ligt hij even rustig en begint daarna tegen ons te kletsen.
Hier gaat de kleine ook altijd tussen 19 en 19:30 naar bed, ze slaapt smiddags nirt meer, krijgen we niet meer voor elkaar, die ligt dan een uur alleen maar te kletsen tegen dr knuffel, dus we zijn er maar mee gestopt daardoor slaapt ze wel sneller savonds, maar is dus snachts hell hier, ach als ze 18 is slaapt ze wel goed hoop ik en ik ben de gebroken nachten al gewend dus dan komt t nu ten goede van de aankomende kleine spruit waarvoor ik dan makkelijk op kan staan snachts
Heerlijk zeg die uitslapende kindjes, hier is onze kleine man ook vroeg uit de veren afgelopen nacht werd me neefje wakker (9m) En daar werd me zoontje bijna 4 jaar en me nichtje 3 jaar ook wakker van. Dat belooofd nog wat als de kleine er straks is haha, daarna op de kleine kids gepast ivm me zusje gaat verhuizen. En speelt me vermoeidheid echt wel op en word het tijd om te slapen. jullie fijn weekend gehad ?
Och jaa die vermoeidheid, vreselijk!!!! Dr ik moet nu al mn huishouden in etappe doen, want als ik teveel doe krijg ik nu al buikkrampen, ik had dat toevallig aangegeven bij de 1e echo, en de gyn drukte me op t hart dat ik dan echt even moest stoppe en gaan zitten of ligge, omdat mn lijf dus dan zegt dat t teveel is.. Ook ben ik na de trap op of af lopen bekaf, dit is zo niet hoe ik me voelde bij mn vorige zwangerschappen
ja overdag slaapt ze nog 2x en ze slaapt al zowat voordat wij weer beneden zijn nadat we haar in bed hebben gelegd.
Gelukkig dat ons lichaam het aangeeft. Er zijn toch kleine wondertjes in de maak. Wat niet is is niet , je hebt maar 24 uur op een dag , en dat lijkt soms te weinig uur
Meiden ik snap dat jullie mij niet gaan geloven maar het is echt waar! IK VOEL DE BABY!!! Ik ben heeeeelemaal perplex. Mijn dochter voelde ik pas tegen de 20 weken ivm voorliggende placenta dus daar zat een ‘kussentje’ tussen. Nu zat ik gisteren op de bank en dacht ik serieus dat ik plopjes boven mijn schaambeen voelde. Ik zei nog tegen mijn vriend ‘nee dit kan niet de baby is net aan 5 cm en nog niet sterk genoeg. Lag ik dus vanmorgen vroeg wakker en dacht ik weer iets te voelen. Ik op mijn rug liggen en ja hoor een duidelijke ‘plop’! Weet zeer zeker dat het niet mijn darmen oid zijn want die liggen inmiddels wat hoger richting navel. Daarna voelde ik het nog een keer heel duidelijk. Ik wist echt niet wat me overkwam zooooo bijzonder! Ik gelijk gegoogled en ik las dat het bij meer vrouwen gebeurd. Morgen om 0930 uur heb ik de echo en als de vk zegt dat de placenta achter ligt dan weet ik zeker dat het de baby is. Ben heel benieuwd of jullie ook al iets gevoeld gebben rond dit termijn. Liefs vanaf mijn roze wolk
@1986CHANTAL wow wat bijzonder en bizar tegelijk zeg! Wel echt cool om je baby nu al te voelen. Voelde mijn zoon pas met 19 weken! Hier was onze kleine pinda alweer om 5:45 wakker, maarja dat is ie al weken dus ben er aan gewend. Had hem nog wel om 19:45 in bed gelegd, maar mocht niet baten. Wordt er af en toe wel wanhopig van maarja, hopelijk een fase. Hij weigert z’n avondeten ook continu, gaat lopen kloten dus heb een vermoeden dat hij wakker wordt vanwege de honger. Hoe gaat het met jullie symptomen wise? Hier bijna nergens last meer van, al een week niet. Donderdag echo dus dan eindelijk weer wat bevestiging. Zo aan toe!
Zooo @Chanbee geluksvogel! Wat is jullie geheim .. @1986CHANTAL wat leukkkk!! Ik geloof je 100% want ik zei eergisteren precies het zelfde de tegen mijn man haha.. maar ik durfde het niet te plaatsen, want dacht dat jullie mij voor gek zouden verklaren. Ik voel ook plopjes net boven mijn schaambeen en dit voelt precies zoals het bij onze zoon begon. Het kan dus blijkbaar toch! Tijdens de pretecho dacht de verloskundige dat mijn placenta aan de achterkant zat. Ze zei "dat is gunstig voor het voelen van leven". Onze zoon voelde ik ook best vroeg voor een eerste, 15 weken meen ik me te herinneren. Toen we met 19 weken op vakantie gingen zag je het ook al duidelijk aan de buitenkant.
Oooo wat leuk te lezen! Ja ik ben echt heeeelemaal hyper haha zoooo leuk! Hoop dat het nu elke week iets duidelijker wordt.
Ja echt heel gek he! Ik heb wel nog twijfels van is dit het echt? Maar ik voel 's avonds echt een paar keer plopjes als ik rustig zit en vanochtend toen ik wakker werd weer.. maar ik twijfel nog wel een beetje of ik mezelf niet voor de gek houd en of het iets anders kan zijn. Het zou dan steeds duidelijker moeten worden inderdaad, ben heel benieuwd! Mijn darmen ploppen eigenlijk niet zo en dat hoor je ook vaak aan de buitenkant als ik iets voel.. zou het echt al het kindje zijn?
Mijn 2e dochter voelde ik ook met 10 weken in de vorm van plopjes of gefladder van een vlinder zeg maar Mooi is dat he? Ben benieuwd hoe lang t duurt eer ik deze baby ga voelen dat maakt t voor mij wel een stuk echter