Ik heb de rest meegelezen en leef met iedereen mee hoor! Wens alle eisprongen en punctie en metingen en gewoon iedereen alleen maar goeds ❤️ @Noukie88 potver wat een rollercoasters zo een dikke knuffel voor jou!!! ❤️ Maar even, machtig @Asil alsof nog meer stress gaat helpen, wat bizar dat ze er gewoon hop een poging af kiepen!! Zoooo zuur!! Ik vloek even mee….
ONVZ laat je niet toe, ik ben daar verzekerd en wij mochten niet hoger aanvullend verzekeren omdat we al met traject bezig waren. Is afgewezen. Doe geen moeite. Er is toch nog EMC?
En supertopfit? Ze claimen dat je dat ook mag verzekeren naast een basis verzekering bij een andere aanbieder.
Oohhh dames wat is hier toch allemaal gebeurd de laatste weken! Even een meeleesmelding. dikke knuffel voor alle dames die nu in zo’n nare situatie zitten, oa @Asil en @Noukie88 en een heeeeele dikke hoera voor de zwangere dames hier!! Wat fantastisch! Ik gooi nog wat babydust rond voor de rest ♡
die aanvullende verzekering wilde ik, ik was 1 schaal lager verzekerd. Je krijgt dan een vragenlijst en word je niet toegelaten op basis van dat je al in traject zit.
@Asil vanaf 24 november staat op deze site meer info, de info die er nu nog staat is van 2021. https://www.freya.nl/kinderwens/praktische-zaken/vergoeding-van-vruchtbaarheidsbehandelingen/overstappen-van-verzekeraar/
I know alles al weer aan het uitzoeken. PNO en VvAA en ONVZ hebben in 2022 extra verzekeringen voor poging 4 en 5. Heb bij PNO de vraag gelegd op grond van welke medische keuring er word besloten of je wel of niet in aanmerking komt. Zou belachelijk zijn over te stappen en dan toch nog afgekeurd te worden. Ga ook mijn arts bellen en vragen wat de mogelijkheden voor OI en IUI zijn aangezien die na de laaste 2 cyclus monitoring waarschijnlijk altijd verkeerd getimed zijn geweest. En heb onder het mom "baad het niet schaad het niet" conceive+ en vaud sperm suppory besteld. Nu nog een enorme voorraad ovulatie testen. De gezondheid weer op pakken en kijken of dat nog lukt. En voordat de cryo terug geplaats word wil ik gewoon dat mijn vleesboom word verwijderd en een hsg anders heeft het allemaal weinig zin. https://www.vaud.nl/product/sperm-support/
VVAA en ONVZ is hetzelfde en zij doen vragenlijst over medische voorgeschiedenis en dan word je afgewezen als je al in behandeling bent.
We gaan het mee maken en anders is het snel voor ons beslist... en houd het feest op.. kan er dan nog weinig aan doen. Ga ze morgen of in iedergeval in de aankomende 3 dagen allemaal bellen..
@Asil wat een vervelend bericht, zorgt ook alleen maar voor extra stress die je nu echt niet nodig heb. Helemaal in deze tijd vind ik dat echt gemeen dat ze dat doen, als je het met de tijd wel zou passen heb je nog steeds het risico dat ze dadelijk de zorg weer moeten afschalen en dat het dan nog niet door kan gaan. Ik weet niet of het in dit geval nog van toepassing kan zijn maar ik heb ooit eens gehoord dat er een overbruggings regeling was bij een zorgverzekering van een jaar voor mensen die al bij hun verzekerd waren toen er iets gewijzigd was. Kan me alleen niet meer herinneren wat dit precies van een zorg was, was wel iets waar voor ze al met onderzoeken bezig waren en toen niet meer vergoed zou worden voor nieuwe mensen maar wel als je al bij hun was. Dus misschien dat je daar nog naar kan informeren. Hoop stiekem natuurlijk dat de cryo voldoende zal zijn maar duim sowieso hard mee dat er nog een oplossing is voor een volgende poging al is het maar voor wat extra rust in je hoofd.
Daar zit ik dus mijn brein over te breken @Chrystal86. Wat als ze al medicijnen zou voor schrijven voor poging 5, ondanks dat ik nog een cryo heb. In mijn zorgverzekering omgeving staat niet hoeveel dat er zijn ook niet de hoeveelste poging het is... moet het allemaal vragen.. of er nog een loophole is..
voor een nieuwe poging moeten ze een nieuwe DBC aanmaken in het systeem, er kunnen geen 2 aparte DBC’s voor dezelfde behandeling tegelijk starten. Alleen volgens mij bij een second opinion.
@Asil wat je wel zou kunnen doen is de arts vragen hoe dit aan te pakken en anders via rechtsbijstand wat je rechten zijn.. maar volgens mij mag elke zorgverzekering haar aanvullende polisvoorwaarden wijzigen. Voor Covid19 stond een regeling dat je versoepeling kreeg als je de leeftijd was gepasseerd voor IVF/ICSI bij de basisverzekering. Bij ons was de kliniek in 2020 3 maanden dicht, misschien dat je dat kan aantonen…en dan in jouw situatie aangeven dat je vertraging hebt opgelopen door covid19. Maar je hebt nu toch ook al paar maanden rust genomen in de tijd dat je cryo tp kon doen? Net als ik toch?