Badkamerrenovatieperikelen!!!

Discussie in 'De lounge' gestart door goblins, 20 nov 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. nelta

    nelta VIP lid

    28 apr 2009
    18.625
    9.137
    113
    Vrouw
    Rotterdam
    3E0D5F94-84BC-4D70-AED6-6CDA20805616.jpeg 42922A66-C68E-4AF1-AC63-DBE807E2FFE0.jpeg
    Wij hebben in april onze badkamer en wc laten doen door een kennis. Alleen het stucen heeft hij uitbesteed. Het is zeker geen beunhaas, zoals hier boven wordt genoemd, maar levert heel net werk voor een goede prijs. Wij hadden eerst een offerte liggen voor bijna 25k. Maar waren nu voor 15k klaar en hadden meer opties dan in de eerste offerte. Alle spullen hebben we zelf besteld en rond kijken loont echt. Op exact dezelfde spullen scheelden dat soms enorm veel.

    Hij zit alleen al voor een jaar vol op dit moment en wij hebben het destijds ook 8 maanden van te voren afgesproken.
     
    wishfulthinking, Lies1611, Zeebra en 2 anderen vinden dit leuk.
  2. goblins

    goblins Fanatiek lid

    27 okt 2013
    3.591
    3.222
    113
    ministerie van defensie
    Swifterbant
    Lijkt op wat we waarschijnlijk wel willen.
    15k is iets duurder dan wij nu voor ogen hebben.
    Dan ik heb nu een beetje een richtprijs met alle reacties hier.

    We zijn net ergens wezen kijken en alleen al plaatsen was 9500. Dan kwam weghalen etc er nog bij en dan nog alle spullen....

    Rondkijken loont echt!!!
     
  3. Vogelinnetje

    Vogelinnetje VIP lid

    3 nov 2009
    7.182
    6.580
    113
    Kijk ook buiten je regio. In de randstad liggen de prijzen (ook arbeid) vaak hoger dan in het buitengebied.
     
  4. riean

    riean VIP lid

    21 apr 2014
    5.780
    7.367
    113
    Wij hebben 2 jaar geleden een nieuwe badkamer gekregen. Maar dat was tijdens het deels nieuw bouwen van ons huis, dus alles moest nog aangelegd worden. Als we echt alles meerekenen, waren we 15.000 kwijt, voor een ruimte van 3 x 4 meter.
    We hebben een (zwart) inbouwbad, inloopdouche met glaswand en deur, dubbele zwarte wastafel met onderkasten, kolomkast en op de vloeren en muren dezelfde vloertegels. Dat laatste was ook nog wel een iets duurder grapje, want ik wilde persé alle tegels hetzelfde, maar in vloertegels bleek je amper te kunnen boren, dus alles wat opgehangen moest worden kostte minimaal 1 diamantboor. Er zijn er heel wat door gegaan :oops:

    Daarnaast zat daar ook het toilet daarbij in qua prijs, maar die zit in een aparte ruimte. Dezelfde tegels, het toilet zelf voor 30 euro in een koopjeshoek gekocht. Dus dat waren de kosten niet echt, die ruimte is ook maar klein, was alleen de leiding aanleggen, maar dat had anders in de badkamer gemoeten.

    Wij hebben goed gezocht naar wat goedkopere opties. Zo wilde ik eigenlijk een zwart vrijstaand bad, maar die was 3000 euro duurder. Uiteindelijk hebben we een showroommodel van 350 euro kunnen krijgen :)
    Onze wastafelkast en kolomkast komen van Karwei, tijdens een hele goede actie gekocht. Als ze buiten de actie gekocht waren waren ze niet goedkoper dan in de sani winkel trouwens. En nu na 2 jaar zijn ze nog perfect.
     
  5. nelta

    nelta VIP lid

    28 apr 2009
    18.625
    9.137
    113
    Vrouw
    Rotterdam
    Dat was inclusief toilet beneden.
     
    goblins vindt dit leuk.
  6. goblins

    goblins Fanatiek lid

    27 okt 2013
    3.591
    3.222
    113
    ministerie van defensie
    Swifterbant
    Kijk!!!!
    Dan kloppen de prijzen behoorlijk met wat wij willen.
    Net bij een andere winkel
    Wij wonen buiten de randstad. Tegen Friesland aan. Dat scheelt sowieso al dan, als ik jou mag geloven.
     
  7. Luppy

    Luppy VIP lid

    1 dec 2007
    7.166
    2.282
    113
    Wow wat een prijzen zeg.

    Wij hebben net een ander huis gekocht, waar we een extra badkamer in willen laten plaatsen in een ruimte die nu als bijkeuken fungeert.

    Ik had een budget van 7500 in gedachten, maar ik geloof dat we dat niet gaan redden, als ik het hier zo lees.
    Onze huidige badkamer komt van de Karwei en die doet het al 15 jaar prima, dus ik heb eigenlijk gewoon helemaal geen zin om een peperdure badkamer te kopen, alleen omdat een of andere aannemer met eigen materiaal wil werken.

    Ik hoef ook geen luxe, we willen wel graag zo'n over de top douchecabine met stoom, regendouche en muziek enzo, maar verder alleen een wastafel, kastje en toilet. Die douchecabines zijn ca 800 euro, wastafel en kastje kom ik rond de 500 euro en een toilet is ook niet zo duur. Alles moet nog wel aangelegd worden en uiteraard betegeld etc.
    Ik geloof best dat dat geld kost, maar ik kan me gewoon niet voorstellen dat ik dan voor onze badkamer 10.000 euro kwijt ga zijn.
     
  8. Brigitte1985

    Brigitte1985 Fanatiek lid

    29 nov 2009
    1.018
    213
    63
    Wij gaan onze badkamer laten doen door iemand van werkspot. 8000 euro. Spullen los en overig zoals container enz. Zijn we 3500/4000 kwijt

    Dus totaal max 12000
     
  9. MarisB89

    MarisB89 Actief lid

    27 jul 2016
    350
    123
    43
    Pas daa
    Lees aub heel goed de recensies van diegene. In 2016 hebben wij de wc en badkamer laten verbouwen door een beunhaas. Helemaal verpest (scheef, slecht gekit enz). Inmiddels de wc opnieuw laten doen en zijn nu aan het sparen voor de badkamer. Wat een ellende was dat :(
     
  10. Dubbelgeluk

    Dubbelgeluk VIP lid

    18 mei 2013
    13.083
    12.042
    113
    10.000 is echt aan de lage kant, als je dingen zelf kan doen, dan kan je misschien in de buurt komen. Mijn ouders en mijn zus hebben beide vorig jaar hun badkamer vernieuwd, de leidingen lagen er al, kosten waren voor beide 15.000 euro. Ze hebben een aparte installateur alles laten installeren en de spullen bij maxaro of een groothandel vandaan, geen design, geen dure tegels.
     
  11. Brigitte1985

    Brigitte1985 Fanatiek lid

    29 nov 2009
    1.018
    213
    63
    Hij heeft veel en hele goede recensies zowel op werkspot als op Google.

    Balen!

    heb tot nu toe meerdere mensen van werkspot gehaald hoor, idd goed inlezen. Maar alles is goedgekomen, toilet beneden, vloeren gesloopt en vloerverwarming, stucwerk, keuken installeren. Allemaal top

     
  12. Beausecret

    Beausecret VIP lid

    26 apr 2016
    5.477
    6.092
    113
    Vrouw
    Ik dacht alleen maar: wat een goed scrabble woord.

    Wij hebben vorig jaar de badkamer en toilet beneden in ons eerste koophuis vervangen. We hebben alleen de loodgieter en stucadoor uitbesteed, rest zelf gedaan. 15000 euro totaal nog. Haha. Maar wij hebben design gekozen, omdat we dachten.. we doen verder alles zelf. Anders hadden we er nog zo’n 8 a 10k bij op kunnen tellen ben ik bang incl slopen.

    Scheelt idd veel om alles los te kopen bij verschillende aanbieders, restpartijen, showroom uitverkopen. Nadeel is tijdrovend, je hebt een bus nodig steeds etc. Maar loont in centen uiteindelijk wel. En als je het leuk vindt is het ook wel een sport om alles bij elkaar te verzamelen naar jouw smaak.
     
    Zeebra vindt dit leuk.
  13. Mamaroosje

    Mamaroosje Actief lid

    31 mei 2020
    344
    445
    63
    Vrouw
    Wij hebben dit jaar zelf de badkamer gedaan. Dus alles omleggen, stucen, tegelen en alles erbij. Als we dit allemaal hadden laten doen waren we ongeveer €7000 extra kwijt geweest voor een badkamer van 2x2 meter. Qua materialen heb ik alles via internet opgezocht, en een bad uit de koopjeshoek van Sanidump bijvoorbeeld. Voor alle materialen waren we ongeveer €4000 kwijt.
     
  14. Suzie01

    Suzie01 Niet meer actief

    Wij gaan niet betalen voor een loodgieter.


    Toilet in eigen beheer gedaan inclusief een nieuwe tegelvloer 20211126_140935.jpg
     
  15. Suzie01

    Suzie01 Niet meer actief

    Met materiaal waren we €500 kwijt
     

    Bijgevoegde bestanden:

  16. Suzie01

    Suzie01 Niet meer actief

    Gelijk een relaxpot gekozen. En een platte stortbak zodat we veel ruimte hebben.

    Met een schoonpa die handig is en wij die gewoon willen kun je veel zelf.

    De badkamer moet nog een nieuw meubel krijgen en de elektra moet aangepast worden maar een thermostaat kraan en een stortdouche hebben we zelf gedaan

    We hebben het geld er niet voor over om een dure loodgieter te betalen.

    De cv omhangen koste €500 meer als afgesproken en zit nu alleen goed omdat schoonpa het werk afgemaakt heeft wat de loodgieter niet kon / wilde doen
     

    Bijgevoegde bestanden:

  17. Stier86

    Stier86 Niet meer actief

    Ik heb het geld er ook niet voor over, maar ik heb het er ook niet voor over om het zelf te proberen en mijn huis naar de knoppen te helpen ;)
     
  18. Suzie01

    Suzie01 Niet meer actief

    Het tegelen maakt het zo duur. Ze willen te graag alles slopen.
    Zo,n zuildouche past ook op de plek van je huidige doucheslang. De aansluitingen zijn gewoon hetzelfde. Radio en speciaal licht krijgt de voeding uit je plafond waar nu je lamp zit. In een zuildouche zitten alleen vochtbestendig gemaakte doorvoeren. Wij hadden hem in ons oude huis ook. Nu alleen een stortdouche wel leuk de vakman rekend 2x de prijs als online voor grohe. Zelf naar Duitsland rijden is leuker en goedkoper
     
  19. Suzie01

    Suzie01 Niet meer actief

    Tja dat is ook het probleem wij hebben een allround vakman die met pensioen is. En hij helpt ons. Tegelen nooit gedaan maar we hebben lage eisen geen 50 bij 50 tegels maar 15 bij 15 tegels en dan kun je veel zelf. Rustig aan werken scheelt en slopen doe het met beleid hoe leuk het ook is flink tekeer te gaan. Gewoon rustig aan werken rij voor rij en je maakt weinig schade. Zet een container pas neer als je bijna klaar bent scheelt heel veel in de kosten.

    En belangrijk zorg voor een goede regeling met vrienden dat je daar makkelijk kan douchen en naar het toilet kan.

    Wij hebben nu overal kranen tussen kan op 3 plekken in huis het water eraf halen. Wel zo prettig dat het toilet beschikbaar blijft als je boven aan het werk bent
     
  20. Lief

    Lief VIP lid

    26 sep 2007
    5.039
    2.845
    113

    Ja toch echt wel, wij begonnen ook met dat idee, en dan zijn bij ons alle leidingen etc gewoon op dezelfde plek blijven zitten en hebben we zelf gesloopt, afgevoerd. Los iemand voor stucen en iemand die alles geplaatst en getegeld heeft. Zelf plafond afgewerkt, zelf alles besteld, zelf het badkamermeubel gemaakt.

    Ik heb het uiteindelijk allemaal maar niet meer opgeteld maar die 10.000 hebben we denk ik wel gehaald ;) maar was het meer dan waard!
     
    Lies1611, nelta en Malbec vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina