Iemand hier had een constructie met collega's, kinderen op de zaak onder begeleiding van een collega en dan met elkaar rouleren (als ouder collega's). Dan kan iedereen relatief fatsoenlijk werken. Moet je werkgever er wel heil in zien en ruimte er voor hebben. Dochter op zichzelf is een handenbindertje, dr neefje idem (op zichzelf) zet ik dr neefje naast dr neer heb je er geen omkijken naar.
Bedoel je dat de teststraat medewerkers thuis ziek zitten (en dat daarom de teststraat dicht gaat? Anders kan ik deze opmerking niet helemaal plaatsen. Nee, dat zal niet de oorzaak zijn. Ggd heeft al die duizenden extra mensen niet standaard op de payroll staan, het zijn grotendeels gewoon tijdelijke (uitzend)krachten. Die aangenomen zijn met tijdelijke (oproep)contracten of meestal via een uitzendbureau. Die mensen hebben die baan voor een korte tijd aangenomen, je gaat niet in een teststraat werken met de intentie daar jaren te blijven. En inmiddels waarschijnlijk andere baan gevonden, er ligt werk voor het oprapen overal. Er zijn enorm veel vacatures voor de teststrateb, als er genoeg capaciteit was om de testlocaties in stand te houden en uit te breiden waren die vacatures er niet. Men wil er niet gaan werken, maar we willen allemaal dat "de ggd" de testcapaciteit regelt. Waarmee?
In t andere draadje stond de aangepaste informatie van de PO raad (ingang 23-11) daar had hij toch echt thuis in moeten blijven. Vind t alleen wel raar dat ik die nergens tegen kom. Overigens ging ik er van uit dat als dochter in quarantaine zou zitten wij dat toch al moesten, maar onze logica is niet noodzakelijkerwijs dezelfde als die van t beleid.
Ik snap vooral niet dat ouders niet de mogelijkheid krijgen om hun kinderen te laten vaccineren. Geen verplichting of drang, maar de mogelijkheid. Zelfs al zou maar 20% van de kinderen gevaccineerd worden, zou dat alweer schelen op de besmettingen. Er is een vaccin, het is goedgekeurd voor kinderen van 5-11 jaar, maar de overheid bepaald dat onze kinderen het niet mogen krijgen. Laat ouders dat zelf bepalen!
Een van de redenen dat ik erg blij ben dat ik mn haar niet meer verf (en gezegend ben dat ik nog niet grijs wordt).
Hier in groep 7 niemand afwezig, bij de andere 3 kinderen weet ik niet maar gisteren ook maar 2 ofzo eb dan ivm quarantaine door huisgenoot. Dus hier zou het amper iets doen, school dicht
Inmiddels ga ik er zekerheidshalve maar van uit dat gedurende mijn verlof mn dochter thuis zit. Dat gaat best pittig worden. Aan de positieve kant: geen griep, verkoudheden, RS of covid (als man dezelfde tijd thuis komt te zitten) met een newborn.
Tot 1,5 wk terug was hier ook niks aan de hand en boem ineens 3 klassen thuis Broertjes zussen van die klassen thuis Dus school heeft nog maar 20% op school zitten dus het kan zomaar gebeuren maandag nog overleg gehad met directeur Die gaaf aan dat het van school tot school binnen onze regio gaat. Ws door sporten Want eerst is het school a dan b dan c etc Op abc is het nu weer rustig maar def zijn nu aan de beurt en bij g lijkt het nu binnen te druppelen…
Wij gaan landal omboeken als er niks gedaan kan worden. Deden ze mrt 2020 niet moeilijk over en ja vorige week toen wij coona in het gezin kregen ook niet dus zou het lekker omboeken
Dit is nieuw voor mij. Mijn dochter had eens nauw contact met een Corona positieve vriendin en wij hoefden echt niet thuis te blijven. Dochter wel maar wij niet. Nog nooit van deze regel gehoord dus als de Juf van een van mijn kinderen Corona positief is dan zouden we volgens jou met heel de familie thuis moeten gaan zitten en duimen draaien?
Ik heb me toevallig net aangemeld als tester bij ons op de poli. Onze eigen teststraat heeft ook personeelstekort. Maar dat is alleen als het bij collega's nodig is. Maar toch fijn om zo weer een klein beetje mee te kunnen helpen.
Wij hebben thuis met 3 negatief getest op zelftesten (die wel echt wel goed hebben uitgevoerd) en de jongste heeft zelfs een vals negatieve GGD test gehad. Later wel positief bij de GGD, maar toen was ze al beter.