Voor mijn gevoel veel omdat ik er veel ken. Ik heb een jaar helemaal niemand gekend van dichtbij die Corona had. Maar in 2021 ineens dus veel meer en bijna allemaal hebben ze het meerdere keren gehad. Iemand zelfs binnen 3 maanden weer. Kwam trouwens allemaal bij de schoolkinderen vandaan toen. Eerst het VO en daarna de bassischool. Hij had zowel kinderen op het VO als basisschool.
Ja dat wordt gezegd idd. Maar dan ben je dus beschermd tegen 1 variant en met een vaccin tegen meerdere?
Nee het vaccin is gebaseerd op het corona virus van vorig jaar, dus nog voor de britse en delta variant.
https://nos.nl/artikel/2407063-kabinet-koerst-af-op-sluitingen-tussen-17-00-uur-en-05-00-uur-nog-geen-besluit
Volgens mij is er nog helemaal niks echt besloten. Ook dat de scholen open blijven is niet zeker. Misschien wachten ze de cijfers van morgen ook nog af?
Zonder al te veel problemen en als er een probleem is moet je behoorlijk vechten om gehoord te worden. ( eigen ervaring)Gelukkig gaat het meestal goed maar vergeet niet dat ook van die vaccins bijwerking ernstig kunnen zijn.
Oké, kan iemand mij de vaccinatie cijfers uitleggen… dat kan toch niet minder worden eenmaal gezet is gezet toch? (Bovenste vandaag, onderste maandag)
Ik denk dat het komt doordat ze een hele hoop valse qr codes hebben geblokt. Die tellen nu niet meer mee voor de vaccinatiegraad. Denk ik...
Ja wauw dat zal veel helpen. Hoe komen ze er bij. Shoppen doen mensen gewoon overdag, geen koopavond voor nodig. De horeca wordt weer extra geraakt, uit eten vóór 17.00u wordt lastig.
Funshopping zal nu alleen maar meer worden vermoed ik. Lekker overdag shoppen en ergens lunchen. Want dat kan nog wel. Dus dan verschuift het daarheen.