Sua

Discussie in 'Onderzoeken en echo's' gestart door MarianneLE, 25 nov 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. MarianneLE

    MarianneLE Actief lid

    3 nov 2021
    287
    79
    28
    Vrouw
    Ik heb bij de 13 weken echo te horen gehad dat ik een sua heb. Ze lieten blijken dat als er verder niks gevonden wordt het niet zo een probleem is. Heeft iemand hier ervaring mee?
     
  2. Kramertje

    Kramertje VIP lid

    4 apr 2019
    7.270
    5.870
    113
    Vrouw
    Ja hoor hier ook een SUA ontdekt bij de 20 weken echo. Kreeg 4 dagen later daarom een GUO en buiten de SUA geen andere markers. Ben inmiddels 35 weken en krijg enkel volgende week een groeiecho om te bepalen of het kindje goed groeit.
     
  3. MarianneLE

    MarianneLE Actief lid

    3 nov 2021
    287
    79
    28
    Vrouw
    Ah dat is goed! Was jij geschrokken toen je het hoorde? Of maak je je niet zo druk?
     
    Kramertje vindt dit leuk.
  4. Roni7888

    Roni7888 Fanatiek lid

    18 jan 2015
    3.122
    2.821
    113
    Vrouw
    Fulltime baan
    Ergens in Brabant &#
    Wat is een Sua en Guo? Miss een stomme vraag?
     
  5. MarianneLE

    MarianneLE Actief lid

    3 nov 2021
    287
    79
    28
    Vrouw
    Nee hoor, Sua is dat je in de navelstreng 2 in plaats van 3 vaten hebt. Wat normaal zo is. Guo is een uitgebreide 20 weken echo.
     
    Roni7888 vindt dit leuk.
  6. Mammavantwee

    Mammavantwee Niet meer actief

    Ikzelf heb er geen ervaring mee, maar bij m'n vriendin 2 kindjes waarbij ze het wel had. De 1e was wel erg klein, verder gezond en bij de ander was er niks aan de hand ook gewoon een gezond kindje!
     
    MarianneLE vindt dit leuk.
  7. Kramertje

    Kramertje VIP lid

    4 apr 2019
    7.270
    5.870
    113
    Vrouw
    Nee was niet geschrokken. Had me voor de 20 weken echo ingelezen wat er wellicht uit zou kunnen komen en las dat een SUA zonder andere markers relatief vaak voorkomt. Paar dagen later afspraak bij de VK en deze gaf ook aan dat ze het best vaak voorbij zag komen maar nog nooit mee had gemaakt dat er iets geks uit kwam. Dus ging vol vertrouwen naar de GUO in het LUMC. Hier stelde ze me bij voorbaat ook al gerust. We hadden een goede NIPT uitslag en geen verdere markers dus dat er dan eigenlijk nooit een verder probleem was. En dat bleek ook zo. Ze weten zelfs niet eens waarom er 3 aderen zijn omdat 2 voldoende is.

    Wat ik aangaf, ik krijg volgende week bij 36 weken een groeiecho maar verder niks geks de hele zwangerschap.
     
  8. MarianneLE

    MarianneLE Actief lid

    3 nov 2021
    287
    79
    28
    Vrouw
    Ja zo werd het mij ook uitgelegd. Probeer mee ook niet al te veel zorgen te maken. Bij mij kwamen ze er alleen al achter met 13 weken. De dag erna heb ik toen in het Erasmus mc in Nijmwegen opnieuw en een meer uitgebreide 13 weken echo gehad. Toch knaagt het nog een beetje omdat ze bij 20 weken het gewoon allemaal veel makkelijker kunnen zien. Maargoed de 13 weken echo was verder helemaal goed en de nipt ook (wel zonder nevenbevindingen) dus ik ga van het positieve uit.
     
  9. Lies1611

    Lies1611 VIP lid

    3 jun 2013
    7.149
    3.174
    113
    Bij Z zaten er ook maar 2 vaten in de navelstreng. Een extra uitgebreide 20wk echo in het zkh gehad maar niks aan de hand! Wel nog extra groeiechos gehad maar ook die waren prima. Uiteindelijk is ze geboren met 3500g dus is niks tekort gekomen.
     
    MarianneLE vindt dit leuk.
  10. MarianneLE

    MarianneLE Actief lid

    3 nov 2021
    287
    79
    28
    Vrouw
    Ah mooi!
     
    Lies1611 vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina