Absoluut gul!! Kan ke nog herinneren dat je aanbood om wat te halen voor kindjes die tijdens de corona jarig waren! Onbaatzuchtige, lieve, attente, zorgzame, regeltante, goed in planning. Het is gewoon nu zwaar! Een rot tijd! Je bent op de goede weg je hebt de start gemaakt. Hele dikke knuffel!
even kort samengevat ik heb al 1,5 jaar kaarten voor de Sinterklaasshow van morgen. Man zou hier heen gaan met de kinderen. En nu heeft ie besloten te gaan werken morgen. En nee hij komt vandaag pas thuis Maar bij elk gesprek dat we hebben geef ik hem een rot opmerking erover.. volgens mij is ondertussen het kwartje wel gevallen dat ik er flink pist over ben maar doet ie er niks mee
Wat naar. Ik herken het wel hoor. Als ik een zwarte periode heb kan ik at ook niet benoemen. Hopelijk duurt het niet zo lang totdat je kan starten met therapie. . Dikke knuffel.
Ik vind perfectionistisch niet eens een goede eigenschap Maar anderen hebben al goede eigenschappen over je verteld, ik deel die mening. Succes meid!
Ik bekijk een speelgoed op Amazon. Beschrijving: “Brandweerauto, 2 stuks, voor jongens, vanaf 2 jaar” waarom moet dat ‘voor jongens’ erbij? Het is 2021 mensen. Edit: Het speelgoed eronder doet het wel goed. “Lunabebe, baby pop, 36cm, voor jongens en meisjes, vanaf 2 jaar”
Ik heb net iets teveel van mijn bakkers-chocoladeletter gegeten. Had mijn vriend voor me meegenomen, want hij weet dat ik dat zo lekker vind.
Dat ik me enorm klote voel. Vorige week 's nachts 2x bij de hap geweest ivm enorme pijn in buik/zij. De huisarts daar nam me totaal niet serieus. Gooide het meteen op 'oh zal wel een niersteen zijn'. De 2e keer ging hij op mijn aandringen de seh bellen. Nou die vrouw aan de telefoon deed gewoon alles om mij maar niet te laten komen. Zelfs die huisarts zei het tegen haar. Dus ben kwaad naar buiten gelopen. In de ochtend meteen eigen huisarts gebeld. Die nam me gelukkig wel serieus en stuurde me naar de gynaecoloog. Echo gemaakt, grote cyste op eierstok en vermoeden gedraaide eierstok. Die avond met spoed geopereerd. Eierstok was gelukkig niet gedraaid. Wel de cyste weggehaald en ze vonden verklevingen tussen buikwand en buikschors dus die hebben ze weggehaald. Dit was gister een week geleden. Afgelopen Dinsdag weer in het zkh geweest omdat de wond in mijn navel blijft lekker. Rode en dikke buik. Gelukkig geen koorts. En bovenop dat alles is mijn keuze om alleen voor een kindje te gaan wederom bevestigd dat dat het beste is. Ik had iemand leren kennen, vol angst ging ik er toch voor en stelde ik me toch open. Om wederom gigantisch gekwetst te worden. Na alles wat ik heb meegemaakt met mannen wou ik het toch een kans geven. Maar hij heeft me gigantisch de grond in getrapt. Dus het is alles tegelijk. Sorry dat ik het hier schrijf, moest het even van me afschrijven. Voel me zo gigantisch kut
Och meis toch een hele dikke knuffel!! Dat is ook wel een boel tegelijk om mee te dealen. Hopelijk knap je snel op, beterschap!
Geen sorry! Wat een ellende tegelijk zeg. Ik vind het wel heel dapper dat je je toch open stelde en je het een kans wilde geven. Dikke knuffel en hopelijk mag je je snel wat beter voelen❤️.
Hier weer kots aan t ruimen van een kat...Dit loopt al een jaar en geen oplossing (alles is door dierenarts nagekeken). Woont al 10 jaar bij ons en is nog altijd doodsbang van mn dochter (te druk), straks nog een baby erbij. Klinkt t dan heel crue als ik zeg tijd voor een ander huisje? Waar hij gewoon rust heeft van kinderen en geen andere kat die zn eten opvreet omdat hij wat langzamer eet? (wat hij nu ook weigert te eten maar goed als je net gespuugd hebt hoef ik er ook niet aan te denken)