Voetbal stopt geen 3 maanden, zeker training niet. Hier staat op 18 december nog een wedstrijd gepland en dan zeker half januari, begin februari wel weer. Winterstop qua training is hier max 2 week.
https://mobile.twitter.com/FrankPeeters4/status/1464516915297140737 Iemand had het hier over Afrika toch? In deze link gaat het daar ook over, geen paniek daar.
Dat is toch een logisch gevolg van deze maatregel. Hier worden de avondzwemlessen ook verplaatst, zodat alle kinderen kunnen blijven zwemmen.
Het zou wel echt goed nieuws kunnen zijn, die omikron variant, toch? Ik bedoel, stel dat deze besmettelijker is en de delta variant verdringt. En dan ook milder blijkt, waardoor minder mensen serieus ziek worden. Heeft iemand al meer informatie ergens gezien hierover?
Het aantal besmettingen in Zuid Afrika ligt nu nog heel laag in vergelijking tot NL. Daar is geloof ik 23% gevaccineerd dus ben heel benieuwd hoe het daar de komende weken gaat verlopen. Het valt mij op in de grafiek dat Zuid-Afrika enorme pieken heeft van besmettingen en dan weer grote dalingen van besmettingen.
Laten we het hopen.. maar ik koester niet te veel hoop.met deze nieuwe nog onbekende variant is er echt een reden tot paniek voor velen.
Dat Kathleen (ex K3) zich zo uitspreekt heeft ook wel te maken met het feit dat ze zelf een guesthouse heeft in Zuid-Afrika en het haar dus nu persoonlijk financieel raakt. Ik ben heel benieuwd hoelang dat virus daar al rondwaart en wat het de komende weken gaat doen, maar gezien de gevolgen hier in NL van de delta variant, snap ik de reden tot paniek wel. https://www.google.nl/amp/s/www.redactie24.be/artiesten-vlaanderen/kathleen-aerts-heeft-belangrijke-boodschap-vanuit-zuid-afrika-gestraft-zonder-enig-deftig-onderzoek-130514%3famp
https://www.metronieuws.nl/in-het-nieuws/binnenland/2021/11/omicron-variant-goed-nieuws/ Marc van Ranst zat op Twitter een beetje te filosoferen over wat er zou gebeuren als je een besmettelijke variant hebt die milder is. ' Indien de omicron-variant minder ziekteverwekkend zou zijn, dan zou de grotere besmettelijkheid (die omicron toelaat om delta te vervangen) zeer positief zijn. Daarom moeten we de klinische gegevens van omicron-patiënten (in Zuid-Afrika en wereldwijd) goed opvolgen. 12:08 p.m. · 27 nov. 2021·Twitter for iPhone' Er is geen enkele aanwijzing dat dat zo is, hij zegt zelf alleen maar dat er goed onderzoek gedaan moet worden want het zou fijn zijn als het zo is. Vervolgens lezen veel mensen hier in dat de omikron variant milder is. Twitter (en internet) in een notendop.
Van rijksoverheid.nl. Bullet 3. Bij sport zijn geen toeschouwers. Dus ook niet in de kantine. Spelregels voor sport Iedereen mag binnen en buiten sporten, wedstrijden kunnen doorgaan. Sportlocaties zijn echter gesloten tussen 17.00 en 5.00 uur. Bij sporten gelden de volgende regels: Op binnensportlocaties is een coronatoegangsbewijs verplicht voor iedereen van 18 jaar en ouder. Er zijn uitzonderingen. Op buitensportlocaties is een coronatoegangsbewijs verplicht bij gebruik van voorzieningen binnen. Bijvoorbeeld de kleedkamers of de sportkantine. Er zijn uitzonderingen. Bij binnen en buiten sporten is geen publiek aanwezig. Dit geldt voor amateursport. En voor de professionele sport. Georganieerd buiten sporten na 17:00 uur is toegestaan met maximaal 4 personen (exclusief instructeur) op 1,5 meter afstand. 1,5 meter afstand houden is niet verplicht bij wedstrijden en trainingen. Houdt u verder aan de basisregels om verspreiding van het coronavirus tegen te gaan.
Nou hier is de eerste snottebel een feit.. Hoe zit het nu als je niet wil testen? Of vandaag ‘klachten’ hebt en pas dinsdag kan testen? Gaat dan dinsdag pas de quarantaine in?
Als je niet kunt trainen, kun je ook geen wedstrijden spelen... ik begrijp heel goed dat ze de training vervroegen. Met kinderen kan dat nog makkelijk. Hier is alles afgelast voor de oudere jeugd, aangezien die vaak trainen in de avond en zonder trainen, kunnen ze geen wedstrijden spelen...
De lastigheid in dit verhaal is dat kantines als horeca beschouwd worden en daar mag je gerust zitten tot 17.00. Je kan dan 'toevallig' ook de wedstrijd kijken. Ik vind het ook echt een rare regel. Bij ons idem in de sporthal. Je mag niet op de grote hoge tribune met veel ruimte zitten, maar wel met z'n allen in de kleine kantine voor het raam. Maar hoe lezen jullie dan bullet 4. Over georganiseerd sporten met 4 personen? Alle amateursporten moeten na 17 uur stoppen, maar wat is dit dan? (Ik heb zelf tennisles met 8 personen op 2 banen, behoorlijk coronaproof natuurlijk en vorig jaar kon dat eerst niet en later met 2 personen per baan wel doorgaan. Ik ging er van uit dat dat niet door zou gaan nu, maar toevallig zag ik deze regel en snapte het niet meer...)
Ze zijn hier beide al de hele week aan het snotteren en gewoon naar school/ opvang geweest. Ga ze nu niet ineens thuishouden morgen.. hopelijk zijn ze er dan weer een paar weken vanaf. En anders een zelftest? Ik weet niet of de regel 'na 7 dagen milde klachten weer naar school' nog steeds geldt?
Leuk stukje waarin maar weer eens duidelijk wordt dat we niet voor het eerst praten over vaccinatiebewijzen en -verplichting: https://historiek.net/pokkenbriefje-vaccinatiebewijs-inenting-verzet/139198/
Bijzonder zeg, nooit geweten dit. Toevallig las ik gisteren dat de pokken in de jaren 70' inderdaad als 'uitgeroeid' bestempeld werd agv een wereldwijde vaccinatiecampagne, maar ik had geen idee dat dat een paar eeuwen heeft geduurd