Nee, alleen nog oud bloed en af en toe steken. hopelijk blijft het hierbij. Ik zit nu in de wachtkamer. Erg zenuwachtig .
Ja het zegt uiteindelijk niks over de vitaliteit van het vruchtje, maar het zegt wel dat de HCG stijgende is en dat is natuurlijk wel de bedoeling en daarom heel fijn. Maar uiteindelijk is het afwachten tot de echos!
Lief! Net overleg gehad met een arts in opleiding. Die is het nu aan het overleggen met de gynaecoloog en kan elk moment komen om waarschijnlijk een echo te maken. M'n temperatuur is gemeten en is aan de hoge kant (37,6). Als ik straks thuis ben zal ik weer verslag geven.
Temp is ook verhoogt door verhoogde progesteron als je zwanger bent, tevens als je erg gespannen bent kan de temperatuur makkelijk 0.5 omhoog gaan. Sterkte lieve @Din , ook ik denk aan je
Ja dacht ik ook aan.. ik heb nu ook al sinds mijn ovulatie standaard 37,2 in de ochtend. In de middag zit ik ook makkelijk zo rond de 37,5.. en soms wel eens hoger als ik druk ben
Bedankt voor jullie lieve berichtjes! Ze zei alleen: oh je temperatuur is wel aan de hoge kant. Ik heb er eerlijk gezegd niet op doorgevraagd. Ik zit nog steeds in het ziekenhuis. En ze gaan straks bloedprikken. Op de echo zagen ze verdikt baarmoederslijmvlies in mijn baarmoeder en mijn linker eierstok ziet er wel wat rommeliger uit dan de rechter. Ik moet minimaal nog een uur blijven en mag niet eten of drinken voor de zekerheid...
Hoezo niet eten of drinken? Omdat ze bang zijn dat het buitenbaarmoederlijk is en evt operatie? Of denk ik nu te ver?
Oké mensen voor mij geen action meer. Daar krijg ik zenuwen van. Kruidvat vind ik beter. Stomme foto Zelf zie ik hem beterder eps: Ik. Heb ook de sensitest digital denk dat ik die morgen ga, doen. Ga sowieso nog zo een van kruidvat halen.
Ja, ze zei: "mochten we moeten opereren dan moet je nuchter zijn". Al lijkt me dat nog steeds erg vroeg allemaal? Ze kon nog niet echt duidelijkheid geven, pas na het bloedonderzoek weten ze meer. Voel me ook mega alleen hier nu en ben heel de tijd aan het huilen, vind het doodeng... M'n vriend kan helaas niet weg van z'n werk maar ik bel wel veel met hem, dat scheelt iets.
Volgens of 14 of 15. 14 de had ik een. Piek. Maar misschien is hij pas 17 gesprongen dat weet ik niet zeker.
@Din verdikte baarmoederslijmvlies is een goed teken en ook het enige wat je momenteel kan zien. Bedoelde ze met dat je linker eierstok er "rommelig " uit zag niet gewoon dat daar het corpus luteum zit?zagen ze bloed in je baarmoeder? Of konden ze verklaren waar het vandaan kwam ? Het verhaal van niet eten en drinken is standaard. Dat zeggen ze altijd Just in case. Hoop op een goede afloop
Ahhhh meis toch. Wat shit zeg Ik hoop en denk ergens toch dat het misschien wel meevalt! Wat oud bloed, maar wel goede testen en oploop. Het kan gewoon goed gaan he!!! Nu lijkt het alsof sowieso niet goed zit, maar dat hoeft helemaal niet zo te zijn! Ze houden je gewoon nu goed in de gaten!