@miii: Wat rot! Hopelijk trekt het nog bij gedurende de zwangerschap en/ of kan de gynaecoloog je gerust stellen. @Luipaard88: Bijzonder dat er bij de gynaecoloog niks meer te zien was van die vleesboom. Lag het dan niet aan de apparatuur van de verloskundige? Soms zijn de echoapparaten in het ziekenhuis net iets geavanceerder.
10 weken klinkt inderdaad lang. Heel veel vrouwen hebben na de 20 weken echo helemaal geen (medische) echo meer, vind het allang fijn nog een keer te mogen kijken . Ik moet eerlijk zeggen dat ik de echo bij de verloskundige altijd veel duidelijker vind dat bij de gynaecoloog. En je kon er dinsdag ook echt niet omheen dat er wat aan de placenta hing. Hopelijk wordt ook jij snel gerustgesteld @miii
Hier dus ook niks meer te zien van de vergrootte nieren. De arts zag niks afwijkends. Natuurlijk zijn we heel blij, maar het is ook best verwarrend. De arts heeft ons wel gerust gesteld gelukkig. We gaan weer verder met genieten.
Oh meid wat een goed nieuws zeg! Ik snap dat het wel verwarrend kan zijn maar gelukkig heeft de arts jullie gerustgesteld!
Vandaag een goede echo gehad. Wel 2 uur in het ziekenhuis gezeten omdat ons mannetje heel beweeglijk was en ze niet alles kon zien. Daarna een 2e gynaecoloog erbij gehaald dus het was wel even spannend allemaal, maar gelukkig daarna alles kunnen zien en alles goed gekeurd voor zover. Ik dacht eerst dat ik de kleine al voelde maar denk dat ik m’n darmen heb zitten aaien haha, hij bewoog zoveel en voelde helemaal niks. Maar dat is misschien maar goed ook.. verder helemaal tevreden ❤️
Wat fijn dat het ook bij jou weer goed lijkt te zijn. Maar ik snap je gevoel van verwarring maar al te goed. Het zou natuurlijk zomaar kunnen dat je hem zeker al hebt gevoeld maar dat hij nu gedraaid ligt waardoor je hem nu niet voelt
Ik heb al een tijdje fysieke klachten maar dacht dat het door het zware werk kwam.. nu gestopt met de zware cliënten en nog kan ik savonds bijna niet meer lopen. Een collega die ook zwanger is heeft precies dezelfde klachten (lage rugpijn en pijn in de bil) en zegt dat dit bekkeninstabiliteitsklachten zijn.. iemand bekend hiermee? Ik ben wel al doorverwezen naar de fysio maar daar moet ik morgen voor bellen.. baal een beetje dat ik mijzelf moet ziek melden omdat m’n lichaam me een beetje in de steek laat.. maar gisteren de auto gewassen en daarna kon ik helemaal niets meer. Ik dacht ook dat bekkenklachten pas veel later in de zwangerschap voor kwam..
klinkt als bekkenklachten. Hier heb ik er ook al veel last van. Ik weet uit ervaring dat het helaas wel al zo vroeg kan Hopelijk helpt de fysio!
@miii: Wat fijn dat de arts jullie helemaal gerustgesteld heeft kunnen stellen! @Rxll: Haha, lekker druk kindje dus. Bij dit termijn is het nog heel afhankelijk van hoe de baby ligt en waar hij/zij precies beweegt of je het al voelt. Dus het kan best dat de baby tijdens de echo anders lag dan wanneer je hem/haar eerder voelde. En die pijn klinkt inderdaad echt als bekkenklachten. Dat is nog geen bekkeninstabiliteit maar kan daar wel naar evolueren. Dus ik snap dat je baalt om je nu al ziek te moeten melden maar het is wel belangrijk om naar jouw lichaam te luisteren. Hopelijk kan de fysio je goed helpen.
Ik heb ook lage rugpijn en uitstraling naar mijn billen. Nog niet zo erg dat het me belemmerd in mijn dagelijks functioneren, maar wel herkenbare klachten! Ik heb het ook al een aantal weken en bij mijn dochter had ik ook last van mijn rug. Misschien is inderdaad de fysio wel een goed idee, zit niet te wachten op bekkeninstabiliteit..
God dames, daarnet weer spotting bij het afvegen!! Ik ben nu aan de lijn aan het wachten om te praten met gynaecoloog want sinds de laatste keer geen gemeenschap gehad! Dus contact spotting kan het niet zijn nu afwachten wat ze gaan zeggen.. ik voel me in de war
Dat ik het even een uurtje moet aankijken, als het hetzelfde blijft of meer wordt dat ik dan moet bellen om langs te gaan voor een kijkje..
Nou het lijkt helemaal verdwenen te zijn.. ik begrijp niet zo goed waardoor het weer kwam ja de spanning die zit er wel in ja! Maar tegelijkertijd ben ik nu wat rustiger, gelukkig heb ik overmorgen de afspraak staan bij de gynaecoloog ..
Oefff zeg dat wel! Kijk vorige week kon ik het wel begrijpen want we hadden gemeenschap dus contact bloeding is meer dan logisch, maar vandaag niet! En ik had niks bij het douchen vanochtend en was ook naar de wc gegaan en ik had niks. Tot ik dus daarnet naar de wc ging en ik dat zag maar gelukkig lijkt het voor nu klaar te zijn
Ja ik heb maandag een afspraak bij de huisarts, maar me vandaag ziekgemeld iniedergeval al voor deze week. Maar denk wel voor langer eigenlijk. Ik heb iemand gesproken die naar de zwangerschap nog veel last had en het daardoor een belemmering was in de verzorging van haar baby. Dit heeft me dus doen beseffen dat het nu gewoon genoeg is geweest. Ik en de kleine staan nu voorop. Dankjewel voor jullie advies!
@miii wat fijn dat het nu toch goed lijkt te zijn, wat een opluchting he. @GabrielaH Dat is toch elke keer weer schrikken he. Ik heb het helaas ook nog steeds zo af en toe. Schrik elke keer weer. Ik heb het de laatste keer nagevraagd bij de Gyn en zij gaf aan dat het bij sommige vrouwen soms zonder aanwijsbare reden voorkomt. Haar advies is, maar dat deed je al zo te lezen. Bellen met je VK of Gyn als me twijfelt.