Ik had het dus nog niet gedaan, en ergens ben ik opgelucht dat ik die keuze nu niet meer hoef te maken… Maar goed natuurlijk eerst even afwachten hoe het zich allemaal ontwikkelt deze week, hopen dat ik er goed vanaf kom
Ik zet hem liever nu als dat ik zwanger ben. Alleen even horen wanneer ik terugplaatsing kan gaan verwachten.. en als me cycli van pad is of ze dan wel kunstmatig willen doen.
Ik snap je hoor, hoop ook dat het gewoon hierbij blijft en je er voorlopig even niet druk over hoeft te maken tot aan de bevalling. Maarja ookal heb je het gehad, ookal is iemand gevaccineerd blijf nog steeds uitkijken ♡ je kan het alsnog krijgen.
Ja is heel fijn, ook met andere zaken op dit gebied. Mijn schoonfamilie met kinderen vragen ze ook regelmatig om advies, het is fijn om dat te hebben.
Ik ben gebeld door de gynaecoloog.. De kweek uit het lab van het ziekenhuis geeft aan dat het een eileiderontsteking is (die is maart vorig jaar weggehaald.. hoe dan?) en ik moet volgens de gynaecoloog laparoscopie… ze gaan dan ook naar de andere kijken. Ik wil niet!!! Eerst nog bloedafname…
Heb je helemaal geen eileiders meer? Anders is het wel heel raar, net of er nog wat restweefsel zit ofzo? Ik snap dat je niet wil, veel sterkte Maar deze pijn is ook echt niks.
Ik heb er nog 1 rechts.. links is weggehaald en daar is nu ontsteking (want de pijn is daar)… wat een ellende dit zeg.. hadden ze m maar nooit weggehaald.
Jemig, kan ook echt niet minder zo wat een gedoe. Snap dat je op weer een ingreep daar ook niet zit te wachten maar zo blijven kwakkelen sucks nog meer. Mag hopen dat je wel snel terecht kan.... dit kan toch niet langer
De zware menstruatie heeft wel wat gedaan! Eindelijk rustig beeld in de baarmoeder, geen vocht te zien. Maar goed dat de assistente en ik de uitslag verkeerd hadden geïnterpreteerd. Wij dachten dat de gyn bedoelde: progesteron boven de 20, dan oke. Onder de 20, weer clomid 50. Maar wat bedoelde ze: boven de 20, dosis is goed dus weer 50 mg. Onder de 20 100 mg clomid. Mijn uitslag was 0. Met clomid 50 heb ik mooie eitjes en nu zelfs 2 dominante (16 mm en 17mm dus beide doen mee. Als ik 100 had geslikt had ik vast overstimulatie... Wel fijn dat ik er zo goed op lage dosis al reageer. Nu nog de lf verlengen. Woensdag weer heen en dan verwacht ze dat ik mag spuiten.
@Noukie88 @Saar1988 de echo was goed vanmorgen! Goed vruchtzakje, op de goede plek, vruchtje op termijn gemeten en een kloppend hartje ❤️ Dus dat was super nieuws, was ook niks geks meer bij m’n eierstokken te zien waar ik eerst zo’n pijn had. Heb helaas wel een HG zwangerschap weer (bij m’n dochter ook). Dus zit aan de medicatie en hoop dat die een beetje gaat helpen. Fingers crossed!
@DangerBlonde de ‘vind ik leuk’ is op de echo, wat een heerlijk nieuws!! Heel erg gefeliciteerd ❤️ Akelig van de hg! Maar gelukkig gelijk medicatie!