Als rijdende ouder voor een uitwedstrijd heb je geen QR nodig. Sterker nog, dan mag je zelfs het terrein op om de gehele wedstrijd te bekijken langs de kant. Mogelijk heb je wel een QR nodig om naar het toilet te mogen. Op een of andere manier spelen mijn kinderen vooral uitwedstrijden dus ik sta nog steeds wekelijks op zaterdag langs het veld te rillen.
Yes. Dit is trouwens de nieuwe, internationale versie. Is iets aangepast begreep ik. Moet deze zelf nog even bekijken. https://rumble.com/vpgp1k-monopolie-wie-bezit-de-wereld-door-tim-gielen.html
Je moet er wel echt even voor gaan zitten, en even door het begin heen vond ik, maar heel interessant is het allemaal.
Ik heb een tijd geleden de gehele presentatie bekeken van van Ranst en ik vond dat er in deze korte versie wel veel geknipt en geplakt werd om het erger te doen lijken. Wat zijn bedoelingen exact zijn geweest tijdens de mexicaanse griep weet ik natuurlijk niet maar ik vond zijn complete verhaal wel ‘logischer’ dan hoe het in deze video wordt getoond.
dames zijn er nu al cijfers van hoeveel procent er nu in het ziekenhuis ligt gevaccineerd is of niet? kan alleen oude cijfers vinden.
Wat jij doet nu je besmet bent hahaha. Weet natuurlijk niet wat je zoal vervoerd. Ik vind het altijd interessant andere niet standaard beroepen.
Nou ernstig he, vooral dat van '7 doden per dag tijdens de piek' terwijl dat volkomen normaal is, alleen hoor je er nooit over.
Ik doe nu hetzelfde als anders, de catering Enige verschil is dat de 2 matrozen die geen corona hebben gekregen niet bij ons koffie drinken/eten. Meer afstand. Maar voor decrest kan alles gewoon doorgaan
Dat lijkt me wel pittig met 5 kinderen op de boot als je zelf ook niet lekker bent. Moet je ze ook thuisonderwijs geven nu?
Is juist makkelijker dan Ze hebben idd wel thuisonderwijs maar daar hoef ik niet veel aan te doen. Meeste kunnen ze zelf
Nou, na 2.5 dagje koorts heb ik de corona ook weer overleefd hoor. En dat met een bar laag ijzergehalte na de zwangerschap en bevalling. Heb nu enkel nog een snotneus. Ben blij dat ik zo goed kan vertrouwen op mijn immuunsysteem.
Idd erg interessant en ik denk echt dat deze man (en velen met hem) echt een punt heeft. Thanks voor het delen.
Gister een uitnodiging van schoonfamilie met kerst, 24 man grotendeels boven de 18. In een huiskamer, een dag eten en kletsen.. Wij hebben afgezegd, was de eerste spelbreker. Toen zei nog iemand af (ook ongevaccineerd), de rest wil wel. Gevaccineerd maar houden zich aan weinig adviezen en mogen graag nog de feestjes af gaan, kan het niet zo goed begrijpen maar ben blij dat wij beide meteen nee zeiden.