Mama in mental overdosis modus (en compleet afgedraaid helpt ook niet mee): Elyssium hamam ruimte prive boeken voor de hele dag met daaromheen een stilte zone lijkt me geweeeeeeeldig. Moet ie alleen wel in mn achtertuin staan want verder dan dat wil ik niet reizen, mij te vermoeiend. Super de luxe hotelkamer met een badkamer met marmer en zwarte mosaic wanden met zo'n glimmertje in de tegel. Gewoon om 3 uur lang onder de douche te gaan zitten. Prive strand met parelwit zand, hangmatje en 33 graden met een licht briesje met een ober die in volledige stilte mn granizados limoen brengt door zelf op te letten lijkt me ook heerlijk. Soms is einzelganger zijn best lastig in de hectiek van een gezin met nieuwe uitbreiding. Heb nu dezelfde behoefte als met een migraine attack: winterslaap in een donkere geluidsdichte omgeving. Ik wil een variatie van t GGD bandje hebben: "mama is momenteel niet online, we vragen het u volgend jaar nog eens te proberen". Man en dochter zijn nu ff t huis uit, kleine man slaapt... Mental picture van dat heerlijke strand dan maar, ff half uurtje mental break houden voordat de warzone weer verder gaat. Wist dat t een uitdaging werd met twee projectielen maar jemig zijn dit tropendagen, blij als die .... ...... ...... krampen voorbij zijn.
Verhuizen met een new born van 3 weken, peuter en kleuter en 3 uur slaap per nacht.. echt ik wordt gek! Nog 1,5 weken en we zijn weg en over 5 weken kunnen we in ons nieuwe huis. Alles.komt.goed. Adem.in.adem.uit. ZEN!
Herkenbaar! Ben ook liever alleen thuis. Zie zo niet uit naar de kerstvakantie. Zeker nu die verlengd is . ML is ook al een maand thuis met zijn rug ( werkongeval). Maar zie hem nu liever op zijn werk. allemaal lief en aardig dat hij af en toe helpt. Maar ik ben nog steeds meer met het huishouden en K bezig,en hij zit maar op de bank. Had ook nu eindelijk met K ons eigen ritme . Ahja
oooh dit is zoooo herkenbaar! Mijn man is altijd thuis ivm thuiswerken.L gaat gelukkig al naar school, maar als ze thuis is wil ze continu aandacht, en E zit middenin de krampjes tijd. Tijd voor jezelf zit er niet meer in he. Echt respect voor degene met 3 of zelfs 4 kids! Ik snap niet hoe jullie dat doen
vooral wanneer die voorbij is. Begin hier al termen als gremlin te hanteren... Die hebben we ergens 2016 ook meermaals laten vallen. Mja, na middernacht mot er toch nog een flessie in he? @Wondertje1992 Ja verbazingwekkend dat huishouden. Je zou zeggen 2 volwassenen thuis scheelt een berg, nou klopt dat wel maar dan de verkeerde berg. Niet minder maar meer... *doh* Blijf opruimen hier *argh* iedereen weer terug naar school aub hetzij voor werk hetzij voor scholing, dan blijft alles in elk geval een paar uur op de correcte plek heb ik ook nog eer van mn werk enzo.
Ja tis echt sneu het mannetje. De ene dag heeft hij er meer last van dan de andere dag, nu heeft ie weer een mindere dag. Arme knul.. Veel overstrekken en huilen, maar idd.. melk moet er toch weer in.
Ik vind t ook zo typisch óf de drama start om 19:00 of na 00:00. Met zo her en der dan nog een aanval rond 09:00 maar dat is sporadisch. En ik maar verzinnen wat t verschil tussen de ene en de andere dag is... Ik kan er inmiddels wel iets beter tegen, maar t zou wel helpen als die mafkees een speen zou pakken en dan tijdens een aanval plat sopte ipv m te pakken NA een aanval en na 10 seconden weer uittuffen. Mannen....
ja, weet ik, maar online waren de keine eerst uitverkocht. Toen vergeten… Nu maar aan denken als ik er binnen ben, maar ja, die hersens zijn her en der nog een beetje soep
Aan deze kant is ie in elk geval afgekeurd...echt dat kind heeft een aversie voor spenen. Lekker is dat met die krampaanvallen van heb ik jou daar. Sm vond m zooo schattig. "Daar heb je nou echt geen kind aan!" Euh, welk van de updates heb je gemist??? Nu zit daar wel een mentaal geheugen trajectje met sombere vooruitzichten aan vast, waar ze zelf struisvogel politiek aanhoudt. Maar hoeveel last hij van die krampen had en hele avonden of nachten de boel op stelten zet was in elk geval niet blijven hangen.
Hoe laat geven jullie de laatste voeding ? Hier flesvoeding en het komt steeds vaker zo uit dat de laatste voeding al om 21 / 21.30 uur is. R komt dan pas om 02.30 uur. Sommige vinden dit vroeg. Wij geven R op verzoek. Eigenlijk laat hij er nu altijd wel 3/4 uur tussen. 6 flessen van 120+4
Wisselend, van 22 tot 00 uur, afhankelijk van wanneer hij in de nacht komt. In de nacht voeden wij op verzoek. Als hij de fles om 21 krijgt is 02:30 prima voor hem natuurlijk. Gister gaven we de fles om 23 en hij kwam om 5 uur pas. Ik weet dat het zo weer kan wijzigen bij die kleintjes.
@wolkje1994 Hier al iets ouder natuurlijk. Maar begonnen met bv en nu voornamelijk kv. T krijgt rond 18.30-19.00 fles 180+6 (hangt een beetje van overdag af. En er zit nu soms 4 uur tussen overdag, soms nog niet helemaal). De laatste tijd komt ie dan pas rond 4.00 weer (dan geef ik borst nog) en dan ‘s ochtends rond 6.30-7.00 (meestal ook borst weer). Vooral met bv gaf ik op verzoek. Maar als R t verder goed doet zou ik m met verzoek voeden ‘gewoon’ laten slapen.. We voeden hier nu iets meer ‘op schema’ omdat T toch nogal weinig slaapt overdag dus dan is er in ieder geval iets wat een beetje structuur brengt
Dat snap ik dan! R heeft echt een ritme ontwikkelt. Nu hebben we 07 uur - 10/11 uur - 13/14 uur - 17/18 uur - 21/21.30 uur na iedere fles (behalve de laatste dan slaapt hij direct door) is hij nu 1 tot 1,5 uur wakker. Dan zie ik vanzelf wanneer hij wat moe wordt. Dan in de puckababy en in zijn wieg. Slaapt hij tot de volgende voeding. Maar wat @Beausecret xegt, veranderd natuurlijk zo weer. Al gaat dit hier heel fijn. Ik laat overdag wel max 4 uur tussen de flessen, anders gaan de nacht en dag omgedraaid worden,..
Ik kan me bij N. nog wel herinneren dat we haar niet meer wakker maakte voor de laatste fles om 23, omdat ze vaak al zo diep sliep. Niet wakker te krijgen. Gaven haar dan overdag wat meer en ze deed het daar goed op. Weet alleen niet meer hoeveel weken ze toen was..
Ik geef volledige bv en ze komt echt nog om de 2,5 a 3 uur. Zit op gemiddeld 9 voedingen per dag Ik voed volledig op verzoek dus de laatste voeding wisselt tussen 20:30 en 23:00 uur. Alles daarna valt voor mij onder nachtvoeding aangezien ik dan zelf sowieso slaap (normaal gesproken dan.. zie nu dat het al bijna half 12 is) ik ben nu wel aan het voeden
Ik geef volledig bv en ons schema is ongeveer gelijk aan dat van jou. ' s avonds komt hij meestal wel wat eerder, rond 20.00 uur. Dan nog een voeding rond 23.00/00.00 uur, soms wat eerder en wat vaker achter elkaar tot ongeveer 01.00 uur (avond is een beetje rommelig). En dan 's ochtends rond 7.00 uur weer. Ik voed op verzoek, maar probeer er een ritme in te krijgen. Ik maak hem daarom wakker als hij overdag te lang slaapt, maar kom hij eerder, dan voed ik heb gewoon.